Imobiliare Neamt

Hartă Listă
Filtre active: Neamt Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament la cheie cu 4 camere decomandate,boxa,loc parcare,etaj 2, zona Al.28-Maratei
18
5

APARTAMENT LA CHEIE, CU 4 CAMERE DECOMANDATE CU BOXĂ ȘI LOC DE PARCARE, SITUAT LA ETAJUL 2, ZONA AL.28, MĂRĂȚEI, 120.000 EURO Dacă vă doriți o investiție sigură și inteligentă pentru viitorul dumneavoastră, FORTUNA IMOBILIARE vă propune acest imobil situat in prima parte a cartierului Mărăței - zona ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate in Roznov - Vila si 900 mp teren
18
5

Proprietate in Roznov - Vila si 900 mp teren

PROPRIETATE ÎN ROZNOV VILĂ ȘI 900 MP TEREN, 110.000 EURO Dacă vă doriți să scăpați de aglomerația urbană, de grijile și stresul cotidian, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate cu un proiect practic, ingenios, flexibil, cu potențial ridicat de personalizare, situată în intravilanul ...

601 EUR/m2 | 183 m2

Sud, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
PF închiriez apartament 2 camere
10
4

PF închiriez apartament 2 camere

Persoana fizica, inchiriez apartament 2 camere, decomandat, avand o suprafață utilă de 55 mp, complet mobilat si utilat. Se află la etajul 1 și dispune de un ambient luminos (sud-est). Îți vei găsi confortul într-un apartament modern, proaspat renovat cu accesorii de calitate, izolat termic atat interior ...

55 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament cu 1 camere de închiriat Complex Ozana Targu Neamt
15

Apartament cu o camera situat in Targu Neamt Complex Rezidential Ozana situat la etajul 2, bloc nou, lift, parcare privata, mobilata si utilat complet.

38 m2

Central, Targu Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

-Case De Vânzare În Roman-
5

-Case De Vânzare În Roman-

DESCOPERA CASA PERFECTA PENTRU TINE Cartier rezidential nou ideal pentru familii cu copii!! Locatie Str Profesor Dumitru Martinas nr 17. CASE TIP DUPLEX SPATIU IDEAL PENTRU FAMILIE! 120 mp utili. Teren 500 mp. Terasa 36 mp balcon 4 mp. Pret 110000 euro plus TVA. CASE DUPLEX PREMIUM: Pret 130000 ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Roman, Neamt

Hale si   birouriu     1900mp(  600+1300)m.p
11
1

Hale si birouriu 1900mp( 600+1300)m.p

HALA 590mp INCLUSIV BIRORI . 600mp si 1280mp , 200 m2p BIROURI CU TOATE DOTARILE, AUTORIZATIE ISU , Birouri curen electric 220v , 380v gaz metan , centrale termice noi numar etaj: 1, numar camere: 9, numar loc de parcare: 40, suprafata utila: ...

598 m2

Roman, Neamt

Vand teren intravilan lângă Mănăstirea Văratec 8

Vand teren intravilan lângă Mănăstirea Văratec

Vând teren intravilan langă Mănăstirea Văratec NT 450 mp gard cu fundație și stâlpi de beton

450 m2

Agapia, Neamt

Oportunitate unica-Spatiu comercial de vanzare 2

Oportunitate unica-Spatiu comercial de vanzare

Cauți locația perfecta pentru afacerea ta? Acest spatiu comercial de 116,23 mp, situat in Piatra Neamț, str. G-ral Nicolae Dăscălescu, nr 13, este alegerea ideala. Situat într-o zonă avantajoasa,oferă vizibilitate excelenta și numeroase posibilități de personalizare pentru a-ți transforma viziunea in ...

1000 EUR/m2 | 116 m2

Piatra Neamt, Neamt

Închiriez apartament 4 camere zona centrala Piatra Neamt

Închiriez apartament 4 camere zona centrala Piatra Neamt

Apartamentul este situat într-o zonă centrală, linistita. Mobilat și cu electrocasnice. Este situat la etajul 1, într-un bloc cu lift. Parcare.

84 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere+hol locuibil 67 mp Scoala Nr.2
12

Apartament 2 camere+hol locuibil 67 mp Scoala Nr.2

Apartament luminos cu 3 camere – ideal pentru familie! Zona Școala Nr. 2 – Str. Gheorghe Iacomi, Piatra Neamț Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat într-o zonă excelentă, ideală pentru familii – în imediata apropiere a Școlii Nr. 2. Detalii apartament: ✔️ Etaj 6 din 10 ...

867 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vanzare apartament cu 2 camere
2

Vanzare apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat, suprafata utila 48 mp, etaj 4 cu acoperiș. Zona liniștită, vedere spre Est.

979 EUR/m2 | 48 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, renovat, zona Profi Ion Creanga 41.800euro
15
1

De vânzare apartament cu 2 camere și balcon, renovat complet, situat în zona Profi Ion Creangă Apartamentul este izolat exterior, are centrală termică prin condensare Ariston nouă, aer condiționat, instalații noi ( electrică, sanitară și de încălzire ), geamuri termopan, uși interior noi, gresie, ...

995 EUR/m2 | 42 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii  Constantin și Elena, 65.000 euro
8

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii Constantin și Elena, 65.000 euro

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Se vinde cu boxa și loc de parcare Preț: 65.000 negociabil

1083 EUR/m2 | 60 m2

Roman, Neamt

Teren vanzare negociabil
10
3

Teren vanzare negociabil

Teren de vanzare, zona liniștită imprejmuita pe doua parti de padure, acces principal din drumul national si acces secundar din drumul forestier, statie peco la 500 m. Casa are nevoie de reparații, are beci, branșament electric, fântână, teren arabil și fâneață. Pentru mai multe detalii, poze contactează-ma, ...

714 EUR/m2 | 70 m2

Roseni, Neamt

Vând teren intravilan 1731 mp în Cotu Vameș
2

Vând teren intravilan 1731 mp în Cotu Vameș

Vând teren intravilan în Cotu Vameș, Str Vasile Lupu, comuna Horia. Suprafața de 1731 mp Pe teren se află edificată o casa bătrânească.25 euro mp Posibila lotizare în două trupuri egale cu cale de acces în indiviziune. 30euro mp

Cotu Vames, Neamt

Casă de vânzare la munte, 5 camere, curte mare, garaj   jud. Neamț, aproape de Mănăstirea Pângărați
10
2

Casă de vânzare la munte, 5 camere, curte mare, garaj jud. Neamț, aproape de Mănăstirea Pângărați

Casă de vânzare la munte, în localitatea Pângărați, județul Neamț, într-o zonă liniștită, aproape de Mănăstirea Pângărați, unul dintre cele mai vechi și vizitate așezăminte religioase din zonă. Proprietatea are 5 camere spațioase, potrivite ca locuință permanentă sau casă de vacanță, cu posibilitate ...

525 EUR/m2 | 200 m2

Pangarati, Neamt

Închiriez apartament
9

Închiriez apartament

Închiriez ap cu o camera situat în cartier Precista,lângă scoala nr 10

40 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

  Vand teren 15000 mp intre com.Dobreni si Bodesti (parcare)soseaua Piatra Neamt-Targu Neamt