Imobiliare Neamt

Hartă Listă
Filtre active: Neamt Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,
5
1

Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,

Apartament 2 camere decomandat zona 1 Mai, Piatra Neamț | Etaj 1 | 54,91mp | 2 locuri parcare *Proprietar*, ofer spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona 1 Mai, la etajul 1 al unui imobil ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Caracteristici principale: - Suprafață utilă: ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate de suflet-casa mobilata si utilata,plus anexa,beci,garaj si teren, Com Zanesti
18
1

PROPRIETATE DE SUFLET, OAZĂ DE CONFORT ȘI LINIȘTE CASĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ, BECI, GARAJ ȘI TEREN, ÎN COM. ZĂNEȘTI, 140.000 EURO Celor care își doresc o schimbare a stilului de viață, să descopere rutine noi și obiceiuri mai sănătoase, dar să-și mențină facilitățile urbane, beneficiind ...

473 EUR/m2 | 296 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate com.Girov, cadru natural si relaxant, compusa din casa, anexe si 8800 mp teren
10
1

PROPRIETATE CU POTENȚIAL DE DEZVOLTARE AGRICOL, POMICOL, VITICOL, COM. GIROV, ÎN CADRU NATURAL ȘI RELAXANT, COMPUSĂ DIN CASĂ, ANEXE ȘI 8.800 MP TEREN, 270.000 EURO Iubitorilor de natură, liniște, susur de apă, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această frumoasă proprietate ...

934 EUR/m2 | 289 m2

Est, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Spațiu comercial de inchiriat
8

Spațiu comercial de inchiriat

Spațiu comercial de închiriat – zonă cu vad excelent Ofer spre închiriere spațiu comercial generos, situat strategic la DN Târgu Neamț – Poiana Teiului, cu vizibilitate foarte bună și trafic intens. Spațiul a funcționat anterior ca și club, fiind complet open-space, ceea ce permite amenajarea flexibilă ...

500 m2

Vanatori-Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Cabinet stomatologic vânzare Dulcesti

Cabinet stomatologic vânzare Dulcesti

Vând cabinet stomatologic Dulcești. Mai multe informații la telefon.

15 EUR/m2 | 40 m2

Dulcesti, Neamt

Casa tupilati  ..1000 de m2 teren
10

Casa tupilati ..1000 de m2 teren

Vand casa in tupilati pt mai multe detalii

644 EUR/m2 | 90 m2

Tupilati, Neamt

De inchiriat garsoniera cf1, mobilata și utilata in zona Piata Mica, 800 lei luna
4
2

De închiriat garsonieră cf1, mobilata și utilată in zona Piata Mica. Garsoniera are centrală termică, tâmplărie de termopan, ușa metalică la intrare. Pret: 800 lei luna

30 m2

Roman, Neamt

teren izvor 2

teren izvor

vand teren la strada intre bicaz si izvoru muntelui terenul are acces la dn cu intrare directa cu aces la curent apa este nivelat doua platouri indaminoase sunt 1334 metri patrati si se vinde cu 10 euro metru patrat mai multe detali sunati la nr afisat este intabulat acte la zii...

1,334 m2

Izvoru Muntelui, Neamt

De vanzare casa construita din caramida, renovată, mobilata și utilata, zona Parcului 79.000euro
20
3

De vânzare casă cochetă, construită din cărămidă, formată din 2 camere spațioase, 2 holuri, bucătărie și baie, renovată premium, mobilată și utilată, cu terasă și grădină frumos amenajată, situată în zona Parcului Casa este izolată, dispune de centrală termică pe gaz, instalații noi, tâmplărie pvc cu ...

1215 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

Inchiriez garsoniera Piatra Neamt 400E
10
1

Inchiriez garsoniera Piatra Neamt 400E

Inchiriez garsoniera in Piatra Neamt, Precista, langa scoala 4,str.Liliacului, etaj 3. Este recent renovata si utilata(centrala pe gaz, masina de spalat rufe, frigider, aragaz, cratite, tacamuri, lenjerie), dispune de balcon spatios cu dulapuri pentru depozitare si vedere la spatiul verde dintre blocuri, ...

36 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan de vanzare in Cordun, judetul Neamt
3

Teren intravilan de vanzare in Cordun, judetul Neamt

De vanzare, direct proprietar, teren intravilan situat in Cordun, judetul Neamt, strada Libertatii nr 46. Suprafata terenului este de 1845 mp, deschidere 13,86ml, adancime 133,52ml. Terenul este situat central, la 1 minut cu masina si la 5 minute pe jos de primaria din Cordun. Terenul dispune de cadastru ...

Cordun, Neamt

Casa de vanzare in comuna Ceahlau Neamt
5

Casa de vanzare in comuna Ceahlau Neamt

Se oferă spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă liniștită și pitorească, cu o priveliște spectaculoasă către Muntele Ceahlău, la doar 2 km de statiunea Durău, perfecta pentru locuință permanentă, vacanță sau investiție turistică. Detalii proprietate: Locuinta, finalizată în anul 1997, ...

1420 EUR/m2 | 88 m2

Ceahlau, Neamt

-Case De Vânzare În Roman-
5

-Case De Vânzare În Roman-

DESCOPERA CASA PERFECTA PENTRU TINE Cartier rezidential nou ideal pentru familii cu copii!! Locatie Str Profesor Dumitru Martinas nr 17. CASE TIP DUPLEX SPATIU IDEAL PENTRU FAMILIE! 120 mp utili. Teren 500 mp. Terasa 36 mp balcon 4 mp. Pret 110000 euro plus TVA. CASE DUPLEX PREMIUM: Pret 130000 ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Roman, Neamt

Hale si   birouriu     1900mp(  600+1300)m.p
11
1

Hale si birouriu 1900mp( 600+1300)m.p

HALA 590mp INCLUSIV BIRORI . 600mp si 1280mp , 200 m2p BIROURI CU TOATE DOTARILE, AUTORIZATIE ISU , Birouri curen electric 220v , 380v gaz metan , centrale termice noi numar etaj: 1, numar camere: 9, numar loc de parcare: 40, suprafata utila: ...

598 m2

Roman, Neamt

Vand teren intravilan lângă Mănăstirea Văratec 8

Vand teren intravilan lângă Mănăstirea Văratec

Vând teren intravilan langă Mănăstirea Văratec NT 450 mp gard cu fundație și stâlpi de beton

450 m2

Agapia, Neamt

Oportunitate unica-Spatiu comercial de vanzare 2

Oportunitate unica-Spatiu comercial de vanzare

Cauți locația perfecta pentru afacerea ta? Acest spatiu comercial de 116,23 mp, situat in Piatra Neamț, str. G-ral Nicolae Dăscălescu, nr 13, este alegerea ideala. Situat într-o zonă avantajoasa,oferă vizibilitate excelenta și numeroase posibilități de personalizare pentru a-ți transforma viziunea in ...

1000 EUR/m2 | 116 m2

Piatra Neamt, Neamt

Închiriez apartament 4 camere zona centrala Piatra Neamt

Închiriez apartament 4 camere zona centrala Piatra Neamt

Apartamentul este situat într-o zonă centrală, linistita. Mobilat și cu electrocasnice. Este situat la etajul 1, într-un bloc cu lift. Parcare.

84 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere+hol locuibil 67 mp Scoala Nr.2
12

Apartament 2 camere+hol locuibil 67 mp Scoala Nr.2

Apartament luminos cu 3 camere – ideal pentru familie! Zona Școala Nr. 2 – Str. Gheorghe Iacomi, Piatra Neamț Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat într-o zonă excelentă, ideală pentru familii – în imediata apropiere a Școlii Nr. 2. Detalii apartament: ✔️ Etaj 6 din 10 ...

867 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vanzare apartament cu 2 camere
2

Vanzare apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat, suprafata utila 48 mp, etaj 4 cu acoperiș. Zona liniștită, vedere spre Est.

979 EUR/m2 | 48 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, renovat, zona Profi Ion Creanga 41.800euro
15
1

De vânzare apartament cu 2 camere și balcon, renovat complet, situat în zona Profi Ion Creangă Apartamentul este izolat exterior, are centrală termică prin condensare Ariston nouă, aer condiționat, instalații noi ( electrică, sanitară și de încălzire ), geamuri termopan, uși interior noi, gresie, ...

995 EUR/m2 | 42 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii  Constantin și Elena, 65.000 euro
8

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii Constantin și Elena, 65.000 euro

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Se vinde cu boxa și loc de parcare Preț: 65.000 negociabil

1083 EUR/m2 | 60 m2

Roman, Neamt

Teren vanzare negociabil
10
3

Teren vanzare negociabil

Teren de vanzare, zona liniștită imprejmuita pe doua parti de padure, acces principal din drumul national si acces secundar din drumul forestier, statie peco la 500 m. Casa are nevoie de reparații, are beci, branșament electric, fântână, teren arabil și fâneață. Pentru mai multe detalii, poze contactează-ma, ...

714 EUR/m2 | 70 m2

Roseni, Neamt

Vând teren intravilan 1731 mp în Cotu Vameș
2

Vând teren intravilan 1731 mp în Cotu Vameș

Vând teren intravilan în Cotu Vameș, Str Vasile Lupu, comuna Horia. Suprafața de 1731 mp Pe teren se află edificată o casa bătrânească.25 euro mp Posibila lotizare în două trupuri egale cu cale de acces în indiviziune. 30euro mp

Cotu Vames, Neamt

Casă de vânzare la munte, 5 camere, curte mare, garaj   jud. Neamț, aproape de Mănăstirea Pângărați
10
2

Casă de vânzare la munte, 5 camere, curte mare, garaj jud. Neamț, aproape de Mănăstirea Pângărați

Casă de vânzare la munte, în localitatea Pângărați, județul Neamț, într-o zonă liniștită, aproape de Mănăstirea Pângărați, unul dintre cele mai vechi și vizitate așezăminte religioase din zonă. Proprietatea are 5 camere spațioase, potrivite ca locuință permanentă sau casă de vacanță, cu posibilitate ...

525 EUR/m2 | 200 m2

Pangarati, Neamt

Categorii

Imobiliare

Județe

Neamt

Localități

Piatra Neamt (989) Roman (274) Targu Neamt (59) Horia (33) Savinesti (24) Dumbrava Rosie (21) Alexandru cel Bun (17) Bicaz (16) Girov (16) Dobreni (15) Bistrita (14) Ceahlau (14) Agapia (13) Cordun (13) Vanatori-Neamt (13) Durau (11) Costisa (10) Hangu (10) Tarcau (10) Garcina (9) Pangarati (9) Raucesti (9) Roznov (9) Bicazu Ardelean (7) Cotu Vames (7) Secuienii Noi (7) Viisoara (7) Zanesti (7) Bodesti (6) Ion Creanga (6) Slobozia (Roznov) (6) Buhalnita (5) Cracaoani (5) Dulcesti (5) Negresti (5) Stejaru (Pangarati) (5) Almas (4) Gadinti (4) Grinties (4) Gura Vaii (4) Izvoare (Dumbrava Rosie) (4) Izvoru Muntelui (4) Stefan cel Mare (4) Timisesti (4) Trifesti (4) Vadurele (Alexandru cel Bun) (4) Bicaz-Chei (3) Borca (3) Brasauti (3) Chiriteni (3) Cuejdiu (3) Grumazesti (3) Negresti (Dobreni) (3) Nemtisor (3) Oglinzi (3) Oslobeni (3) Poienari (3) Razboieni (3) Rediu (3) Sarata (3) Tasca (3) Tupilati (3) Urecheni (3) Vaduri (3) Baltatesti (2) Basta (2) Bistricioara (2) Borlesti (2) Brates (2) Caciulesti (2) Cazaci (2) Cut (2) Dochia (2) Doina (2) Doljesti (2) Filioara (2) Humulesti (2) Icusesti (2) Lunca (Vanatori-Neamt) (2) Madei (2) Moldoveni (2) Nisiporesti (2) Paraul Pantei (2) Petricani (2) Pipirig (2) Podoleni (2) Poiana Teiului (2) Preluca (2) Roseni (2) Ruginesti (2) Sacalusesti (2) Sagna (2) Secuieni (2) Silistea (2) Stejaru (Farcasa) (2) Tibucani (2) Turturesti (2) Bahna (1) Bara (1) Barcanesti (1) Bargauani (1) Bornis (1) Botesti (1) Bozieni (1) Bozienii de Sus (1) Bradu (1) Breaza (1) Brusturi (1) Budesti (1) Carlig (1) Chicerea (1) Chintinici (1) Ciritei (1) Ciurea (1) Dodeni (1) Draganesti (1) Dragomiresti (1) Faurei (1) Ghelaiesti (1) Ghigoiesti (1) Hartesti (1) Humulestii Noi (1) Izvoare (Bahna) (1) Izvoru Alb (1) Leghin (1) Magazia (1) Margineni (1) Oantu (1) Oniceni (1) Pangaracior (1) Pastraveni (1) Piatra Soimului (1) Pildesti (1) Plaiesu (1) Poiana Largului (1) Potoci (1) Ruginoasa (1) Sabaoani (1) Sabasa (1) Savinesti (Poiana Teiului) (1) Soci (Stefan cel Mare) (1) Stanita (1) Tarpesti (1) Tarzia (1) Tazlau (1) Tetcani (1) Todireni (1) Topolita (1) Totoiesti (1) Traian (Sabaoani) (1) Ungheni (1) Unghi (1) Vad (1) Vadurele (Candesti) (1) Valea Alba (1) Valea Mare (1) Varatec (1) Versesti (1) Vulpasesti (1)