Hartă Listă
Filtre active: Neamt Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 canere lux calea romanului restaurant
12
4

Apartament 3 canere lux calea romanului restaurant

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare un apartament cu trei camere situat în Piatra Neamț zona calea romanului. Este situat la etajul 6, este liber, este renovat in totalitate, arată impecabil, merita vazut! Pentru mai multe detalii va așteptăm la sediul agenției imobiliare Next ...

1111 EUR/m2 | 81 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere – PRECISTA – 52,7 mp
7
3

Apartament 2 camere – PRECISTA – 52,7 mp

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat la etajul 4 acoperit pe strada Burebista, în zona Precista, Piatra-Neamț. Detalii apartament: Suprafață totală apartament: 52,7 mp Suprafață balcon: 3,2 mp Centrala termică proprie Izolat termic, geamuri termopan Bloc ...

1044 EUR/m2 | 53 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament  2 camere – Cartier Dărmănești / Școala nr. 5
20
3

Apartament 2 camere – Cartier Dărmănești / Școala nr. 5

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 4, pe Aleea Armoniei. ✔ Suprafață utilă apartament + boxă: 59,1 mp ✔ Suprafață totală apartament + boxă: 62,3 mp Beneficiază de toate utilitățile necesare pentru confort: centrală termică proprie geamuri ...

761 EUR/m2 | 59 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere etaj 1, bloc nou 2021 cu garaj Piatra Neamt
15

Apartament 2 camere decomandat situat la etajul 1 intr-un bloc de 4 etaje, nou din 2022. Are suprafata utila generoasa de 65 mp utili (60 mp apartamentul + 5 m balconul). Detine garaj in suprafata de 20 mp ce se vinde separat, la pretul de 14.800 euro. In pretul afisat de 94.000 euro apartamentul se ...

1446 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

DOUA CASE - filioara com agapia neamt
10
7

DOUA CASE - filioara com agapia neamt

Două case de poveste în inima Agapiei un colț de rai între Codrii de Aramă și Pădurea de Argint Filioara, com. Agapia, jud. Neamț 135.000 EUR negociabil Investiție recentă: 11 SEPTEMBRIE 2025 - acoperiș din tablă Bilka 0,5 mm, în valoare de 10.000 EURO Vă invit să descoperiți un loc în ...

964 EUR/m2 | 140 m2

Agapia, Neamt

Vând sau schimb teren intravilan
10

Vând sau schimb teren intravilan

Vând teren situat în Comuna Borlesti, sat Borlesti, la aproximativ 25 km de Piatra Neamț o zonă liniștită, în mijlocul naturii. Suprafața totală este de 4782 mp din care teren extravilan 921mp (deal cu pădurice corhana) și teren intravilan 3861mp. Terenul este împrejmuit cu gard de sârmă( mai puțin corhana) ...

4,782 m2

Borlesti, Neamt

DE VANZARE casa renovata in anul 2021 NISIPORESTI
2

DE VANZARE casa renovata in anul 2021 NISIPORESTI

Casa de vanzare in Nisiporesti, judetul Neamt, casa+anexe construite pe o parte din terenul de 385 mp, 4camere+ anexe 2 camere, baie, bucatarie, beci, fantana. Teren agricol 700mp, apa de la comuna. Pret 85000 euro . Mai multe detalii sunati la numarul de telefon

531 EUR/m2 | 160 m2

Nisiporesti, Neamt

Teren intravilan 5161mp Hartesti Neamt
3
2

Teren intravilan 5161mp Hartesti Neamt

Teren intravilan, 5161 mp. Hîrțești, Neamț, Str. Teiului. Terenul este pregatit de vanzare, toate documentele in perfecta ordine. Nu se lotizeaza, se vinde doar integral! Pret 25000 Tel:

5,161 m2

Hartesti, Neamt

Locuri de veci, Piatra Neamt
4
1

Locuri de veci, Piatra Neamt

Vand 2 locuri de veci, semicavou nou, Darmanesti-Piatra Neamt.

Piatra Neamt, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, decomandate, 48.500 euro
7

De vanzare apartament 2 camere decomandat, baie, balcon, bucătărie spațioasă, izolat interior exterior, usa metalică, tâmplărie termopan, rulouri exterioare, instalație electrică si sanitara. schimbate recent, AC. Preț 48.500 euro

970 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, situat la parter ,zona Bisericii Constantin și Elena
4

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat la Parter înalt, în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică nouă 2025, geamuri termopan, gresie, faianță și ușă metalică Se vinde parțial mobilat Apartamentul are boxă și loc de parcare Preț: ...

1140 EUR/m2 | 57 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, mobilat și utilat 36.500euro
6
1

36.500 euro De vanzare apartament cu 2 camere si balcon, termopan, bucătărie spațioasă, baie cu aerisire, centrala termica, usa metalică. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret: 36.500

811 EUR/m2 | 45 m2

Roman, Neamt

Garsoniera 1 camera Darmanesti Ratuc et.3
1
1

Garsoniera 1 camera Darmanesti Ratuc et.3

Vă Rugăm Pentru cine nu prezintă interes treceți peste anunț! Scutind timpul pierdut și discuțiile inutile!Vă mulțumim anticipat! De vanzare : Pret Negociat pentru vanzare! Fix!-39.900 Garsoniera,Apartament 1 camera Ratuc Dramanesti- Mobilata+Utilata ca in imagini, et.3,Bloc 1989,dec, libera,centrala ...

1068 EUR/m2 | 37 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Vand casa din caramida + dependinte + teren 1500m2 in loc. Secuieni Noi, jud Neamt
5
4

Vand: - Casa din caramida formata din 3 camere, bucatarie, o baie si 2 holuri. Apa curenta, canalizare, incalzire cu centrala pe gaz - Dependinte - bucatarie de vara si camara (intr-un corp), - magazie cu beci - cladire 8x4m folosita in trecut ca si brutarie, ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Secuienii Noi, Neamt

Inchiriez ap. 2 camere mobilat si utilat , b dul Dacia Piatra-Neamt
7

Apartament complet mobilat si utilat , semi-decomandat situat pe B dul Dacia, et.7

56 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan de vânzare   Dumbrava Roșie, 1536 mp
6

Teren intravilan de vânzare Dumbrava Roșie, 1536 mp

Se vinde teren intravilan în Dumbrava Roșie, în suprafață de 1536 mp, situat într-un cartier de vile noi. Ideal pentru construcție locuință. Terenul dispune de: * fundație cu beci realizate * utilități: apă și curent electric * gaz la poartă * împrejmuire nouă din tablă pe toate laturile Acces facil ...

1,536 m2

Dumbrava Rosie, Neamt

Vand casa si teren la munte.
10
1

Vand casa si teren la munte.

Vând casa si teren la munte.Casa are 3 camere si o camara,alături este o bucătărie de vara din ea se poate întra in beci.Pentru mai multe detalii sunați la numărul

25 EUR/m2 | 1,700 m2

Bicazu Ardelean, Neamt

Vand afacere la cheie magazin de imbracaminte femei - la centru piatra neamt
4

Vand afacere la cheie magazin de imbracaminte pentru femei . -Vizavi la Central Plaza , zona centrala si circulata. -Stoc variat haine pentru femei. -Clienti formati

Central, Piatra Neamt, Neamt

Vând casă
6
21

Vând casă

Vând casă comuna Hangu jud Neamt sat audia doua camere plus bucătărie mansarda neterminată baie neterminată curent apa preț 30000e urgent det la tel

455 EUR/m2 | 66 m2

Hangu, Neamt

Apartament 2 camere Roman Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere Roman Ultracentral

Ultra Central,in Roman,jud Neamt, apartament 2 camere,decomandat,etaj 4,cu acoperis si izolat exterior, termopane, vecini civilizati,langa Biserica Sfintii Voievozi. Sunati dupa ora 16.

867 EUR/m2 | 60 m2

Roman, Neamt

Teren+casă de vânzare
5
2

Teren+casă de vânzare

Vând casă+teren în comuna Urecheni, Tg Neamt Suprafaţă totală de 1300m Casa e racordată la apă și curent Se poate racorda şi la gaz (teava trece prin fața porții) Mai multe detalii în privat sau la numărul de telefon whatsapp

1,300 m2

Urecheni, Neamt

Apartament cu 2 camere,spațios,et 3,zona Favorit
4
1

Apartament cu 2 camere,spațios,et 3,zona Favorit

Apartament 2 camere decomandat - Zona Favorit Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, spațios și bine compartimentat, Locuința este de tip decomandat, fiind situată la etajul 3.Detine boxă la subsol.Preț solicitat: 43.900 Euro Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, vă ...

890 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Vand teren in Zanesti, Neamt
2
1

Vand teren in Zanesti, Neamt

Proprietar vand teren intravilan in cartier Dumitrita, Zanesti. Deschidere 20 mp Suprafață. 1000mp Utilități disponibile: Retea electrica si retea de apa potabila la limita de proprietate, gaz la vecinii din spate. (canalizare menajera-proiect in derulare); Facilitați: Terenul este ingradit pe doua ...

1,000 m2

Zanesti, Neamt

Teren de vânzare 1

Teren de vânzare