Hartă Listă
Filtre active: Neamt Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ap.2 cam, parter, 55 mp utili, BLOC 6 FERMELOR,Preț 72.727 +TVA 21%
10
3

Apartament cu două camere, 55 mp utili + un balcon de 3,8 mp utili + un balcon de 6 mp utili. Apartamentul dispune de gradina proprie, de 100 mp si se află în cel de-al SASELEA bloc al unui ansamblu de 13 blocuri pe strada Fermelor în ansamblul nou din spate de la Penny Market. Blocul este structurat ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate moderna,multifunctionala,in zona cu trafic auto si pietonal,Piatra Neamt
16
3

PROPRIETATE MODERNĂ , MULTIFUNCȚIONALĂ , SITUATĂ ÎNTR-O ZONĂ CU TRAFIC PIETONAL ȘI AUTO DIN PIATRA NEAMȚ, 350.000 EURO În cazul în care sunteți în căutarea unui imobil care să asigure un spațiu de locuit elegant și confortabil, precum și multiple funcționalități pentru desfășurarea unei afaceri de familie, ...

1097 EUR/m2 | 319 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsonieră spațioasă de vânzare – 67,76 mp – Zona 1 Mai
13
1

Garsonieră spațioasă de vânzare – 67,76 mp – Zona 1 Mai

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră generoasă, situată pe strada General Dăscălescu, într-o zonă bine cotată a orașului. Imobilul este decomandat, amplasat la etajul 5, într-un bloc acoperit, dotat cu lift. Garsoniera beneficiază de centrală termică proprie, geamuri termopan, balcon ...

959 EUR/m2 | 68 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Clădire Comercială Piatra-Neamt
11
1

Clădire Comercială Piatra-Neamt

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre închiriere Clădire Comercială Piatra-Neamt, str. Petru Movilă, la strada principala, lângă Lidl de la ieșirea din Piatra-Neamt spre Bicaz. a)Teren 1970 mp, curte Betonată, loc parcare circa 30 de mașini. b)Construcție 500 mp c)Teresa 135 mp Se pretează pentru:Restaurant, ...

635 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Pangaracior-1 hectar -Colt de RAI
19
4

Pangaracior-1 hectar -Colt de RAI

Oferim spre vanzare 1 hectar de teren categoria de folosinta pasune, situat in zona Pangaracior, la o distanta de 18 km fata de orasul Piatra Neamt. Pret:30000 euro

10,000 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament perioada scurta
7

Apartament perioada scurta

Închiriez apartament 2 camere, mobilat si utilat. + loc de parcare -Bucătărie utilată , internet wifi , tv in ambele camere, pat 1.60, canapea extensibila, masina de spalat, frigider, fier de calcat, uscator de par. Nu lipsesc produsele de igiena , ustensile si vesela bucatarie. In apropiere se afla ...

50 m2

Roman, Neamt

Casa cu 1000 mp teren Costisa
7
2

Casa cu 1000 mp teren Costisa

Oferim spre vanzare casa batraneasca cu 1000 mp tere situata la o distanta de 28 km de Piatra Neamt spre Bacau.Acte la zi, cheile se predau la notar. Pret:25000 euro 0740707697

500 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Maratei-parter-balcon-mobilat
8
1

Maratei-parter-balcon-mobilat

Oferim spre vanzare paratment cu 2 camere, aproape de Scoala daniela Cuciuc, centrala pe gaz, parter, liber. Pret;42000 euro Tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 42 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Precista-renovat-mobilat si utilat
4

Precista-renovat-mobilat si utilat

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, spatios, doua balcoane, zona Precista-aproape de Scoala Nr 4, statia de autobuz, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta, liber, acte la zi, cheile se predau la anotar. Pret:87000 euro Tel 07 arata numarul

1061 EUR/m2 | 82 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Precista-parter-mobilat
1
1

Precista-parter-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Precista-aproape de Sc nr 4, semidecomandat, parer, balcon detinut fara intabulare, mobilat. Pret:55000 euro Tel:0740707697 Va asteptam la agentie pentru vizionari!

1146 EUR/m2 | 48 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat
4
1

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat, decomandat, spatios, zona Maratei-Dolinex, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta. Pret:52000 euro tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Privighetorii-etajul 3- aproape de  Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean
12
1

Privighetorii-etajul 3- aproape de Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Spitalului Judetean, bloc din anul 1990, etajul 3, boxa,decomandat, spatios. Pret:78000 euro Tel:0740707697

1418 EUR/m2 | 55 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Zona Orion-Liceul de Informatica-etajul 4
18
1

Zona Orion-Liceul de Informatica-etajul 4

Oferim spre chirie apartament decomandat, mobilat si utilat,zona Liceului de Informatica,etajul 4.Preferam persoane curate, contract pe minim un an. Pret:250 euro luna+250 euro garantia Tel:0740707697

50 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Precista-zona Biserica Noua
19

Precista-zona Biserica Noua

Oferim spre chirie apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat,situat aproape de City Mall, etajul 3. Pret:300 euro luna+300 euro garantia Contract pe minim un an si se prefera persoane curate, nefumatoare, fara animale de companie Tel 07 arata numarul

55 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Zona City Mall-etajul 2-mobilat si utilat 1

Zona City Mall-etajul 2-mobilat si utilat

Oferim spre chirie apartament decomandat, etajul 2,zona Precista-sc nr 10-Bar Dunarea. Pret:250 euro luna+250 euro garantia tel 0740707697

52 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Cabinet stomatologic -Bdul Traian
3
1

Cabinet stomatologic -Bdul Traian

Oferim spre vanzare cabinet stomatologic,dotat cu aparatura,suprafata 15 mp, zona Bdul Traian. Pret:19000 euro Tel 0740707697

1267 EUR/m2 | 15 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Zona 1 Mai-parter-spatios
1
2

Zona 1 Mai-parter-spatios

Oferim spre chirie apartament cu 3 camere, decomandat,zona 1Mai-Galeria Mall,mobilat si utilat. Pret:300 euro luna+300 euro garantia Preferam persoane curate, fara animale decompanie.Te;l 0740707697

80 m2

Piatra Neamt, Neamt

Hala Industriala spre inchiriere
9

Hala Industriala spre inchiriere

Se oferă spre închiriere spațiu industrial, situat în Săvinești, Str. Aleea Parcului, nr. 1. Suprafață: 448 mp (spațioasă și luminoasă) Destinație: Depozitare, producție sau logistică Acces: Facil pentru transport marfă Preț: 990 Euro lună (Negociabil) Locație strategică, ideală pentru dezvoltarea ...

395 m2

Savinesti, Neamt

Centru-zona Unic
2

Centru-zona Unic

Oferim spre chirie apartament cu 2 camere decomnadat ,mobilat si utilat,situat in zona Hotel Ceahlau, etajul 4. Pret:300 euro luna+300 euro garantia

50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Bdul Traian-zona Spitalului Judetean
1

Bdul Traian-zona Spitalului Judetean

Oferim spre chirie spatiu comercial cu vitrina mare ,zona Spitalului Judetean, ideal pentru salon infrumusetare, cabinet medical, sala meditatii, etc. Pret:450 euro luna+450 euro garantia

45 m2

Piatra Neamt, Neamt

TEREN  intravilan  2879 mp DOBRENI
5
2

TEREN intravilan 2879 mp DOBRENI

OBIECTIV IMOBILIARE va ofera spre vanzare un teren intravilan in localitatea CĂȘĂRIA comuna DOBRENI, judetul NEAMT aflat la o distanta de 13 kilometri fata de orasul PIATRA NEAMT. Terenul are suprafata de 2.879 mp, are forma de trapez iar deschiderea la drumul comunal asfaltat este de 62 metri liniari. ...