Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare
Casa situata in Bargaoani cu o suprafata de 72 de metri patrati, si 2609 metri teren intravilan, casa este construita din lemn in anul 1949.
433 EUR/m2 | 60 m2
Bargauani, Neamt
ieri 02:08
Anunțuri promovate – Vezi toate
433 EUR/m2 | 60 m2
Bargauani, Neamt
ieri 02:08
Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament decomandat cu 4 camere, situat la etajul 2, într-o zonă bună a orașului, pe Bulevardul Traian, Piatra-Neamț. Suprafață utilă totală apartament: 88,26 mp Suprafață balcon: 8 mp 2 băi ☀️ Orientare sud Apartamentul: necesită renovare completă dispune ...
1433 EUR/m2 | 80 m2
Piatra Neamt, Neamt
18 mai
Apartament cu două camere, 55 mp utili + un balcon de 5 mp utili. El se află în cel de-al șaselea bloc al unui ansamblu de 13 blocuri pe strada Fermelor în ansamblul nou din spate de la Penny Market. Blocul este structurat D+P+2E+M și are termen de finalizare luna Iulie 2026. Apartamentul se predă ...
1233 EUR/m2 | 60 m2
Piatra Neamt, Neamt
20 mai
Se vinde teren intravilan în suprafață de 500 mp, situat pe Strada Pietrelor, în zona Fermelor. Terenul are formă regulată, cu deschidere de aproximativ 20 m și adâncime de 25 m, fiind ideal pentru construcția unei locuințe. Utilitățile gaz, apă și canalizare sunt disponibile la limita proprietății, ...
500 m2
Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt
ieri 02:08
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
proprietar Centrala nouă Mobilat Etaj 2 bloc g5
943 EUR/m2 | 35 m2
Piatra Neamt, Neamt
18 aprilie
vand 2900m2 teren intravilan in comuna Ion Creanga jud Neamt la 8.5 km de orașul Roman. proprietar in acte toate actele sunt pregatite pentru vanzare. pretul este de 7 euro m2. are 16.5 m lineari deschiderea la strada . ofer maxima seriozitate. mai multe detalii doar la telefon
2,900 m2
Ion Creanga, Neamt
17 aprilie
Se vinde teren intravilan! 3340 mp 17.9m deschidere la drum 166m lungime 25 euro mp Terenul se afla in comuna Horia, Judetul Neamț, într-o zonă cu case noi și case în construcție, la 2 km de intrarea pe A7
3,340 m2
Horia, Neamt
17 aprilie
Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare un teren intravilan, situat în Bodesti. Acces facil, între case, zona liniștită, merita vazut! Pentru mai multe detalii va așteptăm la sediul agenției imobiliare Next Home situat în Piatra Neamț str Mihai Eminescu nr.13 sau la telefon 0745 ...
7,200 m2
Bodesti, Neamt
17 aprilie
apartament de închiriat cu trei camere în Dărmănești zona Adridan preț negociabil parțial mobilat
4 EUR/m2 | 70 m2
Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
casa situata in sat Agapia str. Nicolaie Iorga,in apropiere de centrul comunei Agapia.Casa are 2 etaje si mansarda, este racordata la apa ,canal, Tv, internet.Incalzirea se face prin centrala pe lemne.Izolata termic,tamplaria de termopan.Suprafata de teren este de 800 metri patrati.Se vinde mobilata ...
0 EUR/m2 | 800 m2
Agapia, Neamt
17 aprilie
De vânzare garsonieră în Piatra-Neamț situată în cartier Mărăței la etaj 2 Garsoniera de vinde mobilată Garsoniera este în bloc cu apartamente Garsoniera este decomandată Garsoniera este la etaj 2 din 4 Garsoniera este liberă Garsoniera este în Piatra-Neamț cartier Mărăței în zona alimentării 28 ( Profi ...
25 m2
Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
De inchiriat apartament cu 2 camere, etajul 3, decomandat, situat ultracentral. Apartamentul are balcon, centrala termica, termopan, usa metalica, se inchiriaza partial mobilat. Pret 280 luna
50 m2
Roman, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Lidl Darmanesti-Scoala Nr 5. Apartamentul necesita renovare. Pret:65000 euro 07 arata numarul
657 EUR/m2 | 99 m2
Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere, etajul 2, zona Hotel Ceahlau-Unic,boxa-bloc special construit cu apartamente proprietate personala.. Apartamentul necesita renovare. Pret:115000 euro Tel 0740707697
1045 EUR/m2 | 110 m2
Central, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere,zona Privighetorii BCR-bloc din anul 1990. Pret:145000 euro tel 0740707697
1318 EUR/m2 | 110 m2
Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare casa batraneasca cu 1000 mp teren situata in comuna Borlesti, deschidere la drum asfaltata. Pret:18000 euro 0740707697
360 EUR/m2 | 50 m2
Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, etajul 2,decomandat, hol locuibil, liber.Apartamentul este aproape de sPITALUL jUDETEAN Piatra Neamt. TEL 0740707697
1096 EUR/m2 | 52 m2
Maratei, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare apartament decomandat, etajul 4, mobilat, bloc construit in anul 1982, liber,acte la zi. Pret:57000 euro tel 0740707697
1056 EUR/m2 | 54 m2
Central, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere,decomandat, Precista-zona BAR Dunarea-sc nr 10. Pret:62000 euro 0740707697
1000 EUR/m2 | 62 m2
Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare 1 hectar de teren categoria de folosinta pasune, situat in zona Pangaracior, la o distanta de 18 km fata de orasul Piatra Neamt. Pret:30000 euro
10,000 m2
Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare casa batraneasca cu 1000 mp tere situata la o distanta de 28 km de Piatra Neamt spre Bacau.Acte la zi, cheile se predau la notar. Pret:25000 euro 0740707697
500 EUR/m2 | 50 m2
Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare paratment cu 2 camere, aproape de Scoala daniela Cuciuc, centrala pe gaz, parter, liber. Pret;42000 euro Tel 0740707697
1000 EUR/m2 | 42 m2
Maratei, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, spatios, doua balcoane, zona Precista-aproape de Scoala Nr 4, statia de autobuz, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta, liber, acte la zi, cheile se predau la anotar. Pret:87000 euro Tel 07 arata numarul
1061 EUR/m2 | 82 m2
Precista, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie
Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Precista-aproape de Sc nr 4, semidecomandat, parer, balcon detinut fara intabulare, mobilat. Pret:55000 euro Tel:0740707697 Va asteptam la agentie pentru vizionari!
1146 EUR/m2 | 48 m2
Precista, Piatra Neamt, Neamt
17 aprilie