Imobiliare Neamt

Hartă Listă
Filtre active: Neamt Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa noua, moderna tip duplex la alb cheie si teren 250 mp, in cartier exclusivist Piatra Neamt
16
5

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ CASĂ NOUA, MODERNĂ TIP DUPLEX LA ALB LA CHEIE ȘI TEREN 250 MP, ÎN CARTIER EXCLUSIVIST MUN. PIATRA NEAMȚ - DE LA 157.000 EURO Dacă vreți să trăiți cu sentimentul că vă aflați cu adevărat ACASĂ, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate, situată în intravilanul ...

1154 EUR/m2 | 136 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 4 camere, decomandat, 65 mp, Calea Romanului - Rate
14
1

Apartament 4 camere decomandate, etaj 9 din 10, cu loc de depozitare intr-un pod refacut cu tigla Lindab. Apartamentul este intretinut si are toate utilitatile in conformitate pentru utilizarea lor. Detine CT, calorifere, parchet si termopane partial. Mai are loc de parcare si este pozitionat pe soare ...

1046 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
BLOC 7 FERMELOR, Ap 3 cam+2 balc, et 1-3, pret de la 81 818+21% TVA
10
2

Apartament cu trei camere, 71 mp utili + un balcon de 7 mp și unul de 4,5 mp, disponibil la etajele 1-3. El se află într-un ansamblu rezidențial nou început, în zona Fermelor, in blocul 7, cu termen de finalizare luna Mai 2027. Apartamentul are centrală termică, calorifere si se vinde cu toate finisajele ...

1207 EUR/m2 | 82 m2

Calea%25252bRomanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
De închiriat clădire comercială
6
1

De închiriat clădire comercială

Agenția Imobiliară Criss oferă spre închiriere clădire comercială S+P+E1+M, suprafata totala de 720 mp+3300 mp teren, situata la 5 km distanță de Piatra-Neamt. Pret 3.000 euro pe lună! Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați pe mobil.

720 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren Vădurele -Alexandru cel Bun, Vaduri
6
1

Teren Vădurele -Alexandru cel Bun, Vaduri

Vând teren extravilan (momentan) 10.000 mp. in Vădurele, Alexandru cel Bun, Secu cu deschidere la drumul principal, nou asfaltat. Terenul este compus din doua loturi de 2900 și 7100 mp pretabil pentru cabană, camping, etc. zona fiind turistică în dezvoltare. Există pe amplasament fundație de apx 150 ...

10,000 m2

Vadurele (Alexandru cel Bun), Neamt

Teren si locuinta pentru investitii in Tazlau la DJ156A
16
1

Teren si locuinta pentru investitii in Tazlau la DJ156A

De vanzare teren 17500 mp si casa alcatuita astfel,sla subsol centrala termica si beci,la parter terasa mare,sufragerie,dormitor,baie,bucatarie,la etaj 3 dormitoare,2 bai si 3 terase. Panouri voltaice 10 kw,put forat la 65 ml pentru apa potabila de exceptie, curent electric 380v,garaj 3 boxe,atelier ...

17,500 m2

Tazlau, Neamt

Închiriez apartament cu 2 camere în Piatra Neamt
7
1

Închiriez apartament cu 2 camere în Piatra Neamt

Apartament cu doua camere decomandate aflat într un cartier liniștit Maratei aproape de : centru ,de piață, de școală nr 2 , de grădiniță. .Este mobilat are în dotare centrala ,mașina de spălat, frigider ,aragaz.Este orientat spre răsărit,este luminos pentru mine are valoare sentimentala mare ,aici ...

41 m2

Piatra Neamt, Neamt

Un hectar de posibilități
1
1

Un hectar de posibilități

Vând teren intravilan 1,10 hectare situat pe Strada Argintaru, drumul care duce către Gura Văii, la doar 200 m de DN15 (legătura Roman Piatra Neamț) și la câteva minute de centru Piatra Neamț. Deschidere la stradă: 27 metri Utilități: acces la electricitate și apă în zonă Teren ideal pentru ...

11,000 m2

Gura Vaii, Neamt

Teren 3600 mp langa Piatra Neamț, utilitati, asfalt
9
1

Teren 3600 mp langa Piatra Neamț, utilitati, asfalt

Vedere superbă | Zonă liniștită | Ideal pentru locuință, casă de vacanță sau proiect turistic Comuna Alexandru cel Bun, la doar 5 min de oraș într-un cadru natural de excepție, cu aer curat, liniște și acces rapid la atracții turistice importante: Foarte aproape de Mănăstirea Bistrița Deschidere ...

3,600 m2

Bistrita, Neamt

Teren intravilan
1
1

Teren intravilan

Preț 35 euro mp. Comision 0%cumpărător Teren intravilan in suprafață de 3878 mp. situat în zona Fermelor din Piatra Neamț. Lotul de teren are un front stradal de 15,7 metri și dispune de toate utilitatile necesare. Pentru mai multe detalii contactati-ne telefonic

3,878 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon in zona Cresei, 65.000 euro
7
1

De vânzare apartament cu 3 camere decomandat, zona creșei, tâmplărie exterioară termopan, ușă metalică, centrală termică, balcon,acte la zi ,se acceptă credit Bancar. Preț 65.000 euro negociabil

915 EUR/m2 | 71 m2

Roman, Neamt

Teren intravilan 1829 mp. Dumbrava Roșie, Neamț
1

Teren intravilan 1829 mp. Dumbrava Roșie, Neamț

Teren intravilan 1.829 mp Dumbrava Roșie, Neamț, Str. Zidarului 42.000 Se oferă spre vânzare teren intravilan în suprafață de 1.829 mp, situat în Dumbrava Roșie, strada Zidarului (capăt de stradă). Stradă asfaltată Utilități în imediata apropiere (apă, curent, gaz racordare facilă) Front ...

1,829 m2

Dumbrava Rosie, Neamt

De vanzare cladire in Poienari din caramida, suprafata de 295mp, 49.000 euro
2

Exclusivitate De vânzare clădire în Poienari construită din cărămidă cu o suprafață construită de 295 mp,deschidere de 35 ml,suprafată terenului de 3976mp,pretabilă pentru: Spațiu comercial ,market ,brutărie ,carmangerie,farmaciei,sală de evenimente. Preț 49.000 euro negociabil

166 EUR/m2 | 295 m2

Roman, Neamt

Teren intravilan județul Neamț 2

Teren intravilan județul Neamț

Vând teren intravilan 12.900 mp - satul Doina, Comuna Girov la circa 12 km de Piatra Neamț ruta de legătură spre mănăstiri, pe varianta directă fără a mai ocoli prin orașul Piatra. Terenul are deschidere spre est la drumul județean modernizat Roznov- Dobreni, cu acces la energie electrică și apa curentă. ...

Doina, Neamt

garsoniera 17.900 euro
5
2

garsoniera 17.900 euro

garsoniera renovare 2026 pe mijloc etajul 2 aleea Revolutiei se vinde mobilată o7 cinci patru nouă nouă o8 șapte cinci

22 m2

Roman, Neamt

Teren intravilan la 12 km de Barajul Bicaz
8
3

Teren intravilan la 12 km de Barajul Bicaz

Teren intravilan Cazaci com. Tarcau, pe DC 153, la 12 km de Barajul Bicaz. 3500 mp, cu o deschidere la strada de 30 m, cu izvor pe teren, Suprafata plata, in spate este Munte, cu o priveliste uimitoare. lasati mesaj pe whatsapp.

3,500 m2

Tarcau, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, mobilat și utilat 47.500 euro
8
1

De vânzare apartament 2 camere, etaj intermediar, aer condiționat, balcon, boxa, baie cu aerisire. Se vinde mobilat si utilat. Pret 47.500 ușor negociabil

1188 EUR/m2 | 40 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere, zona ultracentrala, mobilat și utilat
10
1

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, zona ultracentrală. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Dotat cu centrala termica, termopan, usa metalica, rulouri exterioare.Pret pentru vânzare 69900 euro neg ,pret pentru chirie 300 luna ,

1248 EUR/m2 | 56 m2

Roman, Neamt

Apartament 3 camere strada Mihai Viteazu , etaj intermediar
9
1

Apartament 3 camere strada Mihai Viteazu , etaj intermediar

Obiectiv Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere pe strada Mihai Viteazu , decomandat , se vinde mobilat. Cararteristici apartament: 3 camere 1 baie 1 balcon decomandat 1 loc de parcare mobilat Adresă sediu agenție: Piața Mihail Kogălniceanu nr. 2, Complex Pietricica – Etaj 1, ...

1275 EUR/m2 | 51 m2

Piatra Neamt, Neamt

teren intravilan
8

teren intravilan

teren intravilan, loc. Cracaoani situat in punctul "Gradina Sat'.

4,544 m2

Cracaoani, Neamt

Teren ideal pentru stație EV, combustibil, logistic
5
1

Teren ideal pentru stație EV, combustibil, logistic

Teren de închiriat cu poziționare strategică excepțională, potrivit pentru dezvoltarea unei benzinării stații carburanți stație mixtă carburanți + EV charging, situat pe varianta ocolitoare a municipiului Roman (jud. Neamț) una dintre cele mai circulate rute din zona Moldovei, pe traseul Iași ...

Roman, Neamt

Apartament 3 camere etaj 2 zona Centrala
5
2

Apartament 3 camere etaj 2 zona Centrala

Proprietar ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere etaj 2 (boxa inclusa la subsol)situat in zona Starii Civile.Imobilul nu dispune de imbunatatiri avand doar centrala si geamuri termopan.Exclus total Agentii.

1023 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere, izolat exterior, bucatarie spatioasa 46.000 euro negociabil
6
1

De vânzare apartament 2 camere, balcon, bucătărie spațioasă, aerisire la baie, izolat exterior , termopan, centrala termica, usa metalică la intrare. Se vinde parțial mobilat. Preț 46.000 usor negociabil TEL

979 EUR/m2 | 47 m2

Roman, Neamt

casa de vînzare
5
6

casa de vînzare

casa cărămidă,3 camere,magazie, beci, canalizare 200 mp.

250 EUR/m2 | 200 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Categorii

Imobiliare

Județe

Neamt

Localități

Piatra Neamt (988) Roman (256) Targu Neamt (60) Horia (30) Savinesti (24) Dumbrava Rosie (21) Alexandru cel Bun (16) Girov (16) Bicaz (15) Agapia (14) Ceahlau (14) Dobreni (14) Bistrita (12) Vanatori-Neamt (12) Cordun (11) Tarcau (11) Costisa (10) Durau (10) Hangu (10) Garcina (9) Roznov (9) Pangarati (8) Raucesti (8) Zanesti (8) Bicazu Ardelean (7) Cotu Vames (7) Secuienii Noi (7) Viisoara (7) Bodesti (6) Ion Creanga (6) Slobozia (Roznov) (6) Cracaoani (5) Dulcesti (5) Gura Vaii (5) Negresti (5) Stejaru (Pangarati) (5) Vadurele (Alexandru cel Bun) (5) Almas (4) Buhalnita (4) Gadinti (4) Grinties (4) Izvoare (Dumbrava Rosie) (4) Izvoru Muntelui (4) Stefan cel Mare (4) Timisesti (4) Bicaz-Chei (3) Borca (3) Brasauti (3) Chiriteni (3) Cuejdiu (3) Doina (3) Grumazesti (3) Negresti (Dobreni) (3) Nemtisor (3) Oglinzi (3) Oslobeni (3) Poienari (3) Razboieni (3) Rediu (3) Sarata (3) Tasca (3) Trifesti (3) Tupilati (3) Urecheni (3) Vaduri (3) Baltatesti (2) Basta (2) Bistricioara (2) Borlesti (2) Brates (2) Caciulesti (2) Cazaci (2) Cut (2) Dochia (2) Doljesti (2) Humulesti (2) Icusesti (2) Lunca (Vanatori-Neamt) (2) Madei (2) Moldoveni (2) Nisiporesti (2) Paraul Pantei (2) Petricani (2) Pipirig (2) Podoleni (2) Preluca (2) Roseni (2) Ruginesti (2) Sacalusesti (2) Sagna (2) Secuieni (2) Silistea (2) Stejaru (Farcasa) (2) Tazlau (2) Tibucani (2) Turturesti (2) Bahna (1) Bara (1) Barcanesti (1) Bargauani (1) Bornis (1) Botesti (1) Bozieni (1) Bozienii de Sus (1) Bradu (1) Breaza (1) Brusturi (1) Budesti (1) Carlig (1) Chicerea (1) Chintinici (1) Ciritei (1) Ciurea (1) Dodeni (1) Draganesti (1) Dragomiresti (1) Faurei (1) Filioara (1) Ghelaiesti (1) Ghigoiesti (1) Hartesti (1) Humulestii Noi (1) Izvoare (Bahna) (1) Izvoru Alb (1) Leghin (1) Magazia (1) Margineni (1) Oantu (1) Oniceni (1) Pangaracior (1) Pastraveni (1) Piatra Soimului (1) Pildesti (1) Plaiesu (1) Poiana Largului (1) Poiana Teiului (1) Potoci (1) Ruginoasa (1) Sabaoani (1) Sabasa (1) Savinesti (Poiana Teiului) (1) Soci (Stefan cel Mare) (1) Stanita (1) Tarpesti (1) Tarzia (1) Tetcani (1) Todireni (1) Topolita (1) Totoiesti (1) Traian (Sabaoani) (1) Ungheni (1) Unghi (1) Vad (1) Vadurele (Candesti) (1) Valea Alba (1) Valea Mare (1) Varatec (1) Versesti (1) Vulpasesti (1)