Imobiliare Piatra Neamt Neamt

Hartă Listă
Filtre active: Neamt Piatra Neamt Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,
5
1

Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,

Apartament 2 camere decomandat zona 1 Mai, Piatra Neamț | Etaj 1 | 54,91mp | 2 locuri parcare *Proprietar*, ofer spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona 1 Mai, la etajul 1 al unui imobil ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Caracteristici principale: - Suprafață utilă: ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
3 camere ultracentral renovat în totalitate!
5
2

3 camere ultracentral renovat în totalitate!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, 2 balcoane, et.8 9, cu lift nou, suprafata 64 mp, apartamentul este in zona 0 a orașului Piatra-Neamt ultracentral, lângă Orange, prefectură, parcul central, Hotel Ceahlăul, magazinul Altex, este renovat in totalitate, instalația electrica ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă la rosu suprafață 100 mp, pe varianta zona gării, la strada principala, suprafata teren 374 mp,se pretează si pentru activități comerciale. pret 79.000 euro negociabil.

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Vilă cu anexă, foișor, teren de sport și grădină spectaculoasă, la 2km de centru
10
1

Se oferă spre vânzare o proprietate rară în Piatra Neamț, situată la doar 2 km de centrul orașului și la 1 km de Shopping City, într-un cadru verde, liniștit și privat. Cu un teren de 2.000 mp, casa oferă senzația unei adevărate oaze urbane, înconjurată de vegetație matură, terase, spații de relaxare ...

1204 EUR/m2 | 490 m2

Tarancuta, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane
2
7

vand apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane

PROPRIETAR Vând apartament 3 camere se vinde parțial mobilat - are 2 bai - are 2 balcoane - călduros - pereti din cărămida și BCA - geamuri termopan - aer condiționat - priveliște deosebita pe ambele părți ale blocului - orientat spre răsărit și apus - izolat pe exterior Acte în regulă, se poate muta ...

1100 EUR/m2 | 80 m2

Calea%25252bRomanului, Piatra Neamt, Neamt

Inchiriem spatiu Birouri
4

Inchiriem spatiu Birouri

De închiriat spațiu pentru birouri, ideal pentru firme, cabinete sau activități administrative. Spațiul este compartimentat în 4 birouri separate, fiecare având baie proprie, oferind confort și intimitate pentru fiecare încăpere. Birourile sunt nemobilate, ceea ce permite amenajarea după propriile nevoi ...

120 m2

Sarata, Piatra Neamt, Neamt

Ap cu 3 camere zona fost Tribunal
4
1

Ap cu 3 camere zona fost Tribunal

Apartament cu 3 camere, decomandat, etaj 1, balcon, anvelopat partial, CT, termopan partial, pereti caramida. Suprafata 63 mp (58.7 + 4.3 balcon). Exclus agențiile imobiliare!

1441 EUR/m2 | 59 m2

Piatra Neamt, Neamt

PF ofer spre închiriere ap. 2 cam.
6

PF ofer spre închiriere ap. 2 cam.

Persoana fizicaă, ofer spre închiriere pe termen lung, ap. 2 cam. decomandat, mobilat, utilat, blocul este izolat, situat în P. Neamț, b-dul Decebal, nr. 35, deasupra magazinului DIGI din Precista. Exclus agenții.

56 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Casa P +1 Piatra Neamț
10
44

Casa P +1 Piatra Neamț

Vând casă Piatra Neamț, str. Dragoș Vodă nr 142, P+1, aria desf 184 mp, teren 876 mp, garaj beton armat 21mp,toate utilitățile, acoperiș schimbat, termopan lemn stratificat, CT. Casa este locuibila, se poate vedea din stradă oricând. Preț 90 000 euro negociabil. Relatii la tel

481 EUR/m2 | 187 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere cu priveliște superbă
10
4

Apartament 3 camere cu priveliște superbă

Apartament 3 camere de vanzare, zona superbă cu priveliște spre munte. Apartamentul este decomandat și dispune o 1 bucatarie mare, 1 baie, 1 boxa generoasa în cadastru de 11 mp, balcon de 8 m liniari. Este spațios și însorit, renovat recent, detine loc de parcare și o debara pe casa scării. Se vinde ...

1163 EUR/m2 | 83 m2

1+Mai, Piatra Neamt, Neamt

Vila in Piatra Neamț -zona Dărmănești de vânzare sau închiriere (Mobilata  sau Nu.
4

Vila in Piatra Neamț -zona Dărmănești de vânzare sau închiriere (Mobilata sau Nu.

Vila in PIATRA NEAMT, cu 3 etaje , 6 dormitoare, 3 bai , 1 bucătărie, 1 living, mansarda si 4 spații utilitare , cu 2 centrale pe gaz care funcționează separat: 1 C.T pe etajul 2 unde sunt 3 dormitoare si 2 bai + hol si 1 CT pentru parter unde este 1 Dormitor, hol + casa scării si etaj 1 cu living , ...

567 EUR/m2 | 547 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera nouă in cartierul Tei
5
3

Garsoniera nouă in cartierul Tei

Garsonieră nou renovată în bloc nou cartier Tei Piatra Neamț cu intrare separată, ideala regim hotelier.

24 m2

Piatra Neamt, Neamt

apartament 2 camere Precista
5

apartament 2 camere Precista

apartament 2 camere zona Precista langa școala Nicu Albu ( Nr 10) 48 M2 etajul 3 , mobilat și utilat .

1438 EUR/m2 | 48 m2

Piatra Neamt, Neamt

Proprietar închiriez garsonieră în zona centrală Bloc Turn Unic 200 Euro
4

Proprietar închiriez garsonieră situată în centrul orașului zonă liniștită Bloc Turn Unic mobilată și utilată.Detine frigider, mașina de spălat, plită centrală termică nouă.Chiria200Euro lunar+250 garanție.

30 m2

Piatra Neamt, Neamt

Oferta   Teren intravilan de vânzare
3
4

Oferta Teren intravilan de vânzare

Teren de vânzare 300 metri pătrați,în Piatra Neamț, zona Dărmănești, pe o stradă,în apropiere de Moara Gliga Toate utilitățile sunt la poartă .

300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan
10
5

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan centrală termică termopane ușă metalică parchet uși interioare noi faianță gresie mobilat etajul 4 cu pod ,parcare 60000 Euro

923 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Proprietar - Maratei, Aleea Paltinilor
7
4

Proprietar - Maratei, Aleea Paltinilor

Proprietar vand apartament, in Maratei, Aleea Paltinilor Bloc curat, ingrijit. Apartamentul necesita renovare, suprafata 52.7 mp

904 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

vand schimb apartament 4 camere piatra neamt
6
5

vand schimb apartament 4 camere piatra neamt

Proprietar, vand schimb apartament decomandat 4 camere - design flexibil - în suprafață de 70mp, cu balcon închis cu termopan, situat în Piatra Neamț (cartier Darmanesti) la etajul 10 intr-un bloc cu 10 etaje, anvelopat și acoperit. Se oferă un spațiu de locuit cochet mobilat, recent renovat, optimizat ...

1077 EUR/m2 | 65 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament Precista
4
4

Apartament Precista

De vânzare apartament cu 2 camere, situat in cartierul Precista, strada Emil Costinescu in vecinătatea școlii nr.10, centre comerciale (Shopping City), piața Bistrita.Imobilul se află intr-un bloc construit in 1980, etaj 4 4, acoperit + pod, boxă, tâmplărie termopan, izolat exterior. Necesită moder ...

929 EUR/m2 | 56 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ap 1 cam Piatra Nt zona Auroa decomandat balcon și geam la baie
8
1

Închiriez ap 1 cam situat la blocurile Aurora , foarte aproape de centrul orașului Piatra NT , cca 5 min pe jos , Kaufland max 4-5 min , școli grădinițe foarte aproape , parc in fata blocului , magazine foarte aproape . Ap este decomandat cu balcon și geam de aerisire la baie , complet igienizat ( văruit ...

32 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa - Alexandru cel Bun
8
5

Casa - Alexandru cel Bun

Casă edificată în anul 2017 pe un teren 1060mp, livada pe rod, terasa de vita de vie, cos de baschet, 2 porti mari cu uși automate, lemne ptr centrala și șemineu peste 25m3, casa este structurata asta: subsol, demisol - 2 încăperi- crama rafturi si cos de fum și camera centralei, centrala pe lemne, plan ...

650 EUR/m2 | 300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu trei camere open space la cheie cu boxă lângă Școala gimnazială nr.2.
8
3

Vând apartament open space premium, 69 mp, zona 0, etajul unu în bloc de zece etaje. Design modern, spațiu aerisit cu zonă de dormit, living, bucătărie, baie și balcon cu lumină naturală. Renovat și mobilat, gata de locuit. Ideal pentru cineva care vrea stil și confort. Apartamentul este izolat la interior, ...

Piatra Neamt, Neamt

Vila P+E, com Al cel Bun
16
1

Vila P+E, com Al cel Bun

Oportunitate pentru cei care doresc sa investeasca intr-un imobil la cheie, situat intr-o zona excelenta, la iesirea din Piatra Neamt, mobilat si utilat complet, care se preteaza pentru locuinta , pensiune sau alte afaceri. Casa are un regim de inaltime de P+2, construita pe fundatie din beton ...

1067 EUR/m2 | 300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 4 camere, tip duplex
8
19

Apartament 4 camere, tip duplex

APARTAMENT 4 CAMERE CU SCARA INTERIOARA, 2 BĂI, SITUAT ÎN BLOC NOU, PRIVELISTE SPECTACULOASA, 120.000 EURO Dacă vrei să te menții în formă într-o atmosferă selectă și boemă, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție o superbă proprietate, amplasată in bloc nou, intr-o zona in plin avant imobiliar, ...

1200 EUR/m2 | 100 m2