Hartă Listă
Filtre active: Neamt Piatra Neamt Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament de închiriat in Dărmănești
5

Apartament de închiriat in Dărmănești

Închiriez apartament cu trei camere în Dărmănești zona Adridan preț negociabil parțial mobilat Etaj 2 renovat 280 negociabil

70 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
700 m teren extravilan- 1 hectar arabil la sosea Dobreni-Caciulesti
2
2

Vad teren: 700 de metri cu deschidere la sosea, extravilan in imediata proximitate a comunei Dobreni cu legatura la drumurile care duc catre TG Neamt-Iasi ori granita prin infrastructura nationala si catre Bacau-Roman- Bucuresti-Brasov..depinde unde aveti deplasare. - 1hectar (10.000 mp) 10 euro mp. ...

700 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Vând casă , teren și garaj  în Piatra Neamț
10
9

Vând casă , teren și garaj în Piatra Neamț

Vând casă suprafață circa 200 mp, cu teren și garaj , în Piatra Neamț,zona Regiment, strada Nordului . Dotată cu alarma și monitorizare video. La parter ,hol mare, living , baie bucătărie și camera tehnică pentru centrala, mașina de spălat etc. La etaj 2 camere, cu baie cu cabină duș și cadă hidromasaj ...

1050 EUR/m2 | 200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Spatiu comercial de vanzare 40 mp Precista bd Decebal nr 90
4
1

Spatiu comercial de vanzare 40 mp Precista bd Decebal nr 90

Persoana fizica vand spatiu comercial 40 mp cu acte la zi, situat pe bd Decebal nr 90 in Precista, zona Biserica Noua in Piatra Neamt, oportunitate de investitie! Se poate transforma in spatiu de locuit, airbnb, inchiriat, birou, cabinet, etc. Are toate utilitatile si imbunatatirile necesare pt folosirea ...

1163 EUR/m2 | 40 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PF ofer spre închiriere ap. 2 cam.
6

PF ofer spre închiriere ap. 2 cam.

Persoana fizicaă, ofer spre închiriere pe termen lung, ap. 2 cam. decomandat, mobilat, utilat, blocul este izolat, situat în P. Neamț, b-dul Decebal, nr. 35, deasupra magazinului DIGI din Precista. Exclus agenții.

56 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Casa P +1 Piatra Neamț
10
44

Casa P +1 Piatra Neamț

Vând casă Piatra Neamț, str. Dragoș Vodă nr 142, P+1, aria desf 184 mp, teren 876 mp, garaj beton armat 21mp,toate utilitățile, acoperiș schimbat, termopan lemn stratificat, CT. Casa este locuibila, se poate vedea din stradă oricând. Preț 90 000 euro negociabil. Relatii la tel

481 EUR/m2 | 187 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere cu priveliște superbă
10
4

Apartament 3 camere cu priveliște superbă

Apartament 3 camere de vanzare, zona superbă cu priveliște spre munte. Apartamentul este decomandat și dispune o 1 bucatarie mare, 1 baie, 1 boxa generoasa în cadastru de 11 mp, balcon de 8 m liniari. Este spațios și însorit, renovat recent, detine loc de parcare și o debara pe casa scării. Se vinde ...

1163 EUR/m2 | 83 m2

1+Mai, Piatra Neamt, Neamt

Vila in Piatra Neamț -zona Dărmănești de vânzare sau închiriere (Mobilata  sau Nu.
4

Vila in Piatra Neamț -zona Dărmănești de vânzare sau închiriere (Mobilata sau Nu.

Vila in PIATRA NEAMT, cu 3 etaje , 6 dormitoare, 3 bai , 1 bucătărie, 1 living, mansarda si 4 spații utilitare , cu 2 centrale pe gaz care funcționează separat: 1 C.T pe etajul 2 unde sunt 3 dormitoare si 2 bai + hol si 1 CT pentru parter unde este 1 Dormitor, hol + casa scării si etaj 1 cu living , ...

567 EUR/m2 | 547 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera nouă in cartierul Tei
5
3

Garsoniera nouă in cartierul Tei

Garsonieră nou renovată în bloc nou cartier Tei Piatra Neamț cu intrare separată, ideala regim hotelier.

24 m2

Piatra Neamt, Neamt

apartament 2 camere Precista
5

apartament 2 camere Precista

apartament 2 camere zona Precista langa școala Nicu Albu ( Nr 10) 48 M2 etajul 3 , mobilat și utilat .

1438 EUR/m2 | 48 m2

Piatra Neamt, Neamt

Proprietar închiriez garsonieră în zona centrală Bloc Turn Unic 200 Euro
4

Proprietar închiriez garsonieră situată în centrul orașului zonă liniștită Bloc Turn Unic mobilată și utilată.Detine frigider, mașina de spălat, plită centrală termică nouă.Chiria200Euro lunar+250 garanție.

30 m2

Piatra Neamt, Neamt

Oferta   Teren intravilan de vânzare
3
4

Oferta Teren intravilan de vânzare

Teren de vânzare 300 metri pătrați,în Piatra Neamț, zona Dărmănești, pe o stradă,în apropiere de Moara Gliga Toate utilitățile sunt la poartă .

300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan
10
5

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan centrală termică termopane ușă metalică parchet uși interioare noi faianță gresie mobilat etajul 4 cu pod ,parcare 60000 Euro

923 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Proprietar - Maratei, Aleea Paltinilor
7
4

Proprietar - Maratei, Aleea Paltinilor

Proprietar vand apartament, in Maratei, Aleea Paltinilor Bloc curat, ingrijit. Apartamentul necesita renovare, suprafata 52.7 mp

904 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

vand schimb apartament 4 camere piatra neamt
6
5

vand schimb apartament 4 camere piatra neamt

Proprietar, vand schimb apartament decomandat 4 camere - design flexibil - în suprafață de 70mp, cu balcon închis cu termopan, situat în Piatra Neamț (cartier Darmanesti) la etajul 10 intr-un bloc cu 10 etaje, anvelopat și acoperit. Se oferă un spațiu de locuit cochet mobilat, recent renovat, optimizat ...

1077 EUR/m2 | 65 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament Precista
4
4

Apartament Precista

De vânzare apartament cu 2 camere, situat in cartierul Precista, strada Emil Costinescu in vecinătatea școlii nr.10, centre comerciale (Shopping City), piața Bistrita.Imobilul se află intr-un bloc construit in 1980, etaj 4 4, acoperit + pod, boxă, tâmplărie termopan, izolat exterior. Necesită moder ...

929 EUR/m2 | 56 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ap 1 cam Piatra Nt zona Auroa decomandat balcon și geam la baie
8
1

Închiriez ap 1 cam situat la blocurile Aurora , foarte aproape de centrul orașului Piatra NT , cca 5 min pe jos , Kaufland max 4-5 min , școli grădinițe foarte aproape , parc in fata blocului , magazine foarte aproape . Ap este decomandat cu balcon și geam de aerisire la baie , complet igienizat ( văruit ...

32 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa - Alexandru cel Bun
8
5

Casa - Alexandru cel Bun

Casă edificată în anul 2017 pe un teren 1060mp, livada pe rod, terasa de vita de vie, cos de baschet, 2 porti mari cu uși automate, lemne ptr centrala și șemineu peste 25m3, casa este structurata asta: subsol, demisol - 2 încăperi- crama rafturi si cos de fum și camera centralei, centrala pe lemne, plan ...

650 EUR/m2 | 300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu trei camere open space la cheie cu boxă lângă Școala gimnazială nr.2.
8
3

Vând apartament open space premium, 69 mp, zona 0, etajul unu în bloc de zece etaje. Design modern, spațiu aerisit cu zonă de dormit, living, bucătărie, baie și balcon cu lumină naturală. Renovat și mobilat, gata de locuit. Ideal pentru cineva care vrea stil și confort. Apartamentul este izolat la interior, ...

Piatra Neamt, Neamt

Vila P+E, com Al cel Bun
16
1

Vila P+E, com Al cel Bun

Oportunitate pentru cei care doresc sa investeasca intr-un imobil la cheie, situat intr-o zona excelenta, la iesirea din Piatra Neamt, mobilat si utilat complet, care se preteaza pentru locuinta , pensiune sau alte afaceri. Casa are un regim de inaltime de P+2, construita pe fundatie din beton ...

1067 EUR/m2 | 300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 4 camere, tip duplex
8
19

Apartament 4 camere, tip duplex

APARTAMENT 4 CAMERE CU SCARA INTERIOARA, 2 BĂI, SITUAT ÎN BLOC NOU, PRIVELISTE SPECTACULOASA, 120.000 EURO Dacă vrei să te menții în formă într-o atmosferă selectă și boemă, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție o superbă proprietate, amplasată in bloc nou, intr-o zona in plin avant imobiliar, ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Calea+Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Casa și teren zona stadion 8

Casa și teren zona stadion

Investiție ideala într-o zonă extrem de valoroasa și foarte căutată. La 1 minut de mers pe jos de Shopping City, în centrul vechi al orașului, dar nu la strada principală. În Precista dar ferit de zgomot și poluare. Casa de147 mp cu teren în suprafață de 554 mp în zona zona Stadion-Jandarmerie. Se ...

340 EUR/m2 | 147 m2

Piatra Neamt, Neamt

Precista, parter, mobilat, utilat, la cheie
9
2

Precista, parter, mobilat, utilat, la cheie

Apartamentul este decomandat, are 50 mp plus un balcon de 6 mp si este situat la parterul unui bloc foarte ingrijit. Apartamentul mai are o magazie de 5 mp și o boxa de 12 mp. Nu este la strada dar este insorit in orice sezon si in fata geamurilor detine o gradina in folosinta exclusiva. Are toate dotările ...

1018 EUR/m2 | 56 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan zona Troleibuzul
2
7

Teren intravilan zona Troleibuzul

Suprafața de teren de 3391 mp situata in zona Troleibuzul S.A. cu deschidere la 2 străzi principale . Branșament 380 kw efectuat. Gaz și apă la.limita proprietății . Terenul este pretabil pentru orice tip de construcție civilă sau industrială. Imobilul este deținut de o firmă și este purtător de TVA ...

3,390 m2