Imobiliare Piatra Neamt Neamt

Hartă Listă
Filtre active: Neamt Piatra Neamt Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsonieră spațioasă de vânzare – 67,76 mp – Zona 1 Mai
13
1

Garsonieră spațioasă de vânzare – 67,76 mp – Zona 1 Mai

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră generoasă, situată pe strada General Dăscălescu, într-o zonă bine cotată a orașului. Imobilul este decomandat, amplasat la etajul 5, într-un bloc acoperit, dotat cu lift. Garsoniera beneficiază de centrală termică proprie, geamuri termopan, balcon ...

959 EUR/m2 | 68 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
apartament decomandat Calea Romanului
9
3

apartament decomandat Calea Romanului

Apartamentul propus spre vanzare se gaseste situat intr-o zona linistita, in Darmanesti, la parterul unui bloc de apartamente de pe strada Rozelor.. Apartamentul este orientat catre sud ceea ii confera un grad de luminozitate si termie mai ridicat.. Dotat cu centrala si termopan, cu 2 bai, dispune in ...

882 EUR/m2 | 89 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsonieră – Strada Bistriței – mobilată și utilată
6
1

Garsonieră – Strada Bistriței – mobilată și utilată

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare o garsonieră decomandata situată pe strada Bistriței, cartier Precista, Piatra Neamț, la etajul 4. Suprafață utilă 24,86 mp + balcon 4,18 mp. Compartimentare: cameră, bucătărie, baie, hol, debara. Garsoniera este decomandată, se vinde mobilată și utilată. Bloc ...

1498 EUR/m2 | 29 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
OFERTA-COMISION 0% LA CUMPARARE   Ap 1 cam, parter, bloc 5 Fermelor. Preț 56 500 TVA INCLUS
7
1

OFERTA-COMISION 0% LA CUMPARARE Ap 1 cam, parter, bloc 5 Fermelor. Preț 56 500 TVA INCLUS

Apartament 1 cameră, 42 mp (37 mp utili + 5 mp balcon), disponibil la parter si dispune de gradina proprie de 40 mp. Apartamentul are centrală termică, incalzire in pardoseala si se vinde cu toate finisajele interioare incluse. El se află într-un ansamblu rezidențial nou început, pe strada Fermelor, ...

1345 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu 1000 mp teren Costisa
7
2

Casa cu 1000 mp teren Costisa

Oferim spre vanzare casa batraneasca cu 1000 mp tere situata la o distanta de 28 km de Piatra Neamt spre Bacau.Acte la zi, cheile se predau la notar. Pret:25000 euro 0740707697

500 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Maratei-parter-balcon-mobilat
8
1

Maratei-parter-balcon-mobilat

Oferim spre vanzare paratment cu 2 camere, aproape de Scoala daniela Cuciuc, centrala pe gaz, parter, liber. Pret;42000 euro Tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 42 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Precista-renovat-mobilat si utilat
4

Precista-renovat-mobilat si utilat

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, spatios, doua balcoane, zona Precista-aproape de Scoala Nr 4, statia de autobuz, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta, liber, acte la zi, cheile se predau la anotar. Pret:87000 euro Tel 07 arata numarul

1061 EUR/m2 | 82 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Precista-parter-mobilat
1
2

Precista-parter-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Precista-aproape de Sc nr 4, semidecomandat, parer, balcon detinut fara intabulare, mobilat. Pret:55000 euro Tel:0740707697 Va asteptam la agentie pentru vizionari!

1146 EUR/m2 | 48 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat
4
1

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat, decomandat, spatios, zona Maratei-Dolinex, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta. Pret:52000 euro tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Privighetorii-etajul 3- aproape de  Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean
12
1

Privighetorii-etajul 3- aproape de Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Spitalului Judetean, bloc din anul 1990, etajul 3, boxa,decomandat, spatios. Pret:78000 euro Tel:0740707697

1418 EUR/m2 | 55 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Zona Orion-Liceul de Informatica-etajul 4
18
1

Zona Orion-Liceul de Informatica-etajul 4

Oferim spre chirie apartament decomandat, mobilat si utilat,zona Liceului de Informatica,etajul 4.Preferam persoane curate, contract pe minim un an. Pret:250 euro luna+250 euro garantia Tel:0740707697

50 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Precista-zona Biserica Noua
19

Precista-zona Biserica Noua

Oferim spre chirie apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat,situat aproape de City Mall, etajul 3. Pret:300 euro luna+300 euro garantia Contract pe minim un an si se prefera persoane curate, nefumatoare, fara animale de companie Tel 07 arata numarul

55 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Zona City Mall-etajul 2-mobilat si utilat 1

Zona City Mall-etajul 2-mobilat si utilat

Oferim spre chirie apartament decomandat, etajul 2,zona Precista-sc nr 10-Bar Dunarea. Pret:250 euro luna+250 euro garantia tel 0740707697

52 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Cabinet stomatologic -Bdul Traian
3
1

Cabinet stomatologic -Bdul Traian

Oferim spre vanzare cabinet stomatologic,dotat cu aparatura,suprafata 15 mp, zona Bdul Traian. Pret:19000 euro Tel 0740707697

1267 EUR/m2 | 15 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Zona 1 Mai-parter-spatios
1
2

Zona 1 Mai-parter-spatios

Oferim spre chirie apartament cu 3 camere, decomandat,zona 1Mai-Galeria Mall,mobilat si utilat. Pret:300 euro luna+300 euro garantia Preferam persoane curate, fara animale decompanie.Te;l 0740707697

80 m2

Piatra Neamt, Neamt

Centru-zona Unic
2

Centru-zona Unic

Oferim spre chirie apartament cu 2 camere decomnadat ,mobilat si utilat,situat in zona Hotel Ceahlau, etajul 4. Pret:300 euro luna+300 euro garantia

50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Bdul Traian-zona Spitalului Judetean
1

Bdul Traian-zona Spitalului Judetean

Oferim spre chirie spatiu comercial cu vitrina mare ,zona Spitalului Judetean, ideal pentru salon infrumusetare, cabinet medical, sala meditatii, etc. Pret:450 euro luna+450 euro garantia

45 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere de inchirat , Calea Romanului - Piatra Neamt
9

OBIECTIV IMOBILIARE vă oferă spre închiriere: Apartament decomandat cu 3 camere, situat pe strada Mihai Viteazu (Calea Romanului), într-o zonă accesibilă și bine conectată. Compartimentare: 3 camere 2 băi 2 balcoane Dotări: Complet mobilat și utilat Gata pentru mutare imediată Condiții de închiriere: 1 ...

88 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur   Dobre
13

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobre

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobreni MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o casă bătrânească, situată în zona Balaur Dobreni, ideală pentru locuire temporară sau pentru construcția unei case noi, investiție ori proiect rezidențial. Detalii proprietate: Suprafață ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ofer apt 60 mp centru etaj unu
8
8

Ofer apt 60 mp centru etaj unu

Ofer spre închiriere apt decomandat,60 mp centru Pt Neamț,etaj unu,semimobilat ,ca în poze cu balcon mare,280 E lunar,fără agenții.Prefer la o firmă,un cabinet sau la maxim două persoane fizice

62 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata
2
37

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata

Oferim spre vanzare garsoniera transformata in 2 camere,situata in zona Darmanesti-Bloc 40, etajul 4 ACOPERIT CU POD SARPANTA NOU. Pret:26 000 euro Va asteptam la agentie pentru vizionari!Va asteptam pe Bdul Traian, nr 9! Va asteptam la agentie pentru informatii si vizionari!Va asteptam pe Bdul ...

867 EUR/m2 | 30 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere   Ultracentral, str. M. Eminescu, 250 Eur lunar
8
1

Apartament 2 camere Ultracentral, str. M. Eminescu, 250 Eur lunar

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, situat ultracentral, pe str. M. Eminescu, în zona Muzeului de Istorie, la etajul 6 din 8, într-un imobil dotat cu lift. Locuința are o suprafață de 45 mp, este orientată spre Est, beneficiind de lumină naturală și soare în prima parte a zilei. Apartamentul ...

45 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

Service Auto Piatra Neamt
6
1

Service Auto Piatra Neamt

Oferim spre vanzare sevice auto, zona Mol, Gara Veche.Tel 0740707697

667 EUR/m2 | 120 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa
6
2

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa

Oferim spre vanzare garsoniera spatioasa, zona Lidl Darmanesti, etajul 2,libera,acte la zi! Pret:25500 euro

773 EUR/m2 | 33 m2