Hartă Listă
Filtre active: Neamt Piatra Neamt Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare – Etaj 2 – Dărmănești
16

Apartament 3 camere de vânzare – Etaj 2 – Dărmănești

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat pe strada Nicolae Iorga, în zona Dărmănești, Piatra Neamț. Proprietatea este semidecomandată, amplasată la etajul 2 al unui bloc acoperit și dotat cu lift, oferind confort și accesibilitate. Detalii și dotări: Suprafață totală ...

1376 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate zona Manastirea Bistrita, in cadru natural, cu toate facilitatile
18
12

PROPRIETATE ZONA MĂNĂSTIREA BISTRIȚA, ÎN CADRU NATURAL, CU TOATE FACILITĂȚILE 195.000 EURO Dacă vrei să evadezi din mediul urban, să scapi de stresul și stilul de viață agitat, să fii înconjurat de natură să simți freamătul pădurii, pentru a da o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, ...

527 EUR/m2 | 370 m2

Vest, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere – zona centrală / Parter
12
7

Apartament 2 camere – zona centrală / Parter

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la parter, pe B-dul Dacia, în Piatra Neamț. Proprietatea dispune de o suprafață utilă totală de 45,09 mp și beneficiază de: Centrală termică Izolație termică exterioară Mobilat și utilat Bloc acoperit Orientare ...

1065 EUR/m2 | 45 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 4 camere-mobilat si utilat , Zona Calea Romanului - Piatra Neamt
7

Apartament cu 4 camere în Zona CALEA ROMANULUI Descriere Detaliată: Tip proprietate: Apartament cu 4 camere ETAJ-7 Zona: CALEA ROMANULUI, Strada Mihai Viteazul Suprafață utilă: 64,20 mp (inclusiv balconul de 3,40 mp închis cu tamplarie de termopan) Orientare: Vest Apartamentul este model semidecomandat. Apartament ...

1250 EUR/m2 | 61 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Cabinet stomatologic -Bdul Traian
3
1

Cabinet stomatologic -Bdul Traian

Oferim spre vanzare cabinet stomatologic,dotat cu aparatura,suprafata 15 mp, zona Bdul Traian. Pret:19000 euro Tel 0740707697

1267 EUR/m2 | 15 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Zona 1 Mai-parter-spatios
1
1

Zona 1 Mai-parter-spatios

Oferim spre chirie apartament cu 3 camere, decomandat,zona 1Mai-Galeria Mall,mobilat si utilat. Pret:300 euro luna+300 euro garantia Preferam persoane curate, fara animale decompanie.Te;l 0740707697

80 m2

Piatra Neamt, Neamt

Centru-zona Unic
2

Centru-zona Unic

Oferim spre chirie apartament cu 2 camere decomnadat ,mobilat si utilat,situat in zona Hotel Ceahlau, etajul 4. Pret:300 euro luna+300 euro garantia

50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Bdul Traian-zona Spitalului Judetean
1

Bdul Traian-zona Spitalului Judetean

Oferim spre chirie spatiu comercial cu vitrina mare ,zona Spitalului Judetean, ideal pentru salon infrumusetare, cabinet medical, sala meditatii, etc. Pret:450 euro luna+450 euro garantia

45 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere de inchirat , Calea Romanului - Piatra Neamt
9

OBIECTIV IMOBILIARE vă oferă spre închiriere: Apartament decomandat cu 3 camere, situat pe strada Mihai Viteazu (Calea Romanului), într-o zonă accesibilă și bine conectată. Compartimentare: 3 camere 2 băi 2 balcoane Dotări: Complet mobilat și utilat Gata pentru mutare imediată Condiții de închiriere: 1 ...

88 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur   Dobre
13

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobre

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobreni MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o casă bătrânească, situată în zona Balaur Dobreni, ideală pentru locuire temporară sau pentru construcția unei case noi, investiție ori proiect rezidențial. Detalii proprietate: Suprafață ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ofer apt 60 mp centru etaj unu
8
8

Ofer apt 60 mp centru etaj unu

Ofer spre închiriere apt decomandat,60 mp centru Pt Neamț,etaj unu,semimobilat ,ca în poze cu balcon mare,280 E lunar,fără agenții.Prefer la o firmă,un cabinet sau la maxim două persoane fizice

62 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata
2
37

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata

Oferim spre vanzare garsoniera transformata in 2 camere,situata in zona Darmanesti-Bloc 40, etajul 4 ACOPERIT CU POD SARPANTA NOU. Pret:26 000 euro Va asteptam la agentie pentru vizionari!Va asteptam pe Bdul Traian, nr 9! Va asteptam la agentie pentru informatii si vizionari!Va asteptam pe Bdul ...

867 EUR/m2 | 30 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere   Ultracentral, str. M. Eminescu, 250 Eur lunar
8
1

Apartament 2 camere Ultracentral, str. M. Eminescu, 250 Eur lunar

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, situat ultracentral, pe str. M. Eminescu, în zona Muzeului de Istorie, la etajul 6 din 8, într-un imobil dotat cu lift. Locuința are o suprafață de 45 mp, este orientată spre Est, beneficiind de lumină naturală și soare în prima parte a zilei. Apartamentul ...

45 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

3
2

Casă modulară tip capsulă, 36,8 mp, complet mobilată și echipată, gata de utilizare. Ideală pentru Airbnb, glamping sau locuință de vacanță. Se poate viziona in Piatra Neamț. . + ( ). : Suprafață: 36,8 mp Dimensiuni: 11,5 x 3,2 x 3,2 m Capacitate: 2 4 persoane Structură oțel galvanizat Geamuri ...

1078 EUR/m2 | 37 m2

Piatra Neamt, Neamt

Service Auto Piatra Neamt
6
1

Service Auto Piatra Neamt

Oferim spre vanzare sevice auto, zona Mol, Gara Veche.Tel 0740707697

667 EUR/m2 | 120 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa
6
2

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa

Oferim spre vanzare garsoniera spatioasa, zona Lidl Darmanesti, etajul 2,libera,acte la zi! Pret:25500 euro

773 EUR/m2 | 33 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere str.Fermelor. Preț 400 eur lunar
11
2

Apartament 2 camere str.Fermelor. Preț 400 eur lunar

Apartament de inchiriat, 2 camere 73 mp construiţi, cu balcon. Apartamentul este situat la etaj 2, într-un bloc nou, pe Str. Fermelor, vis-a-vis de Brico Depot. Este mobilat şi utilat modern, totul nou. Preţ 400 Euro lunar. Mai multe informaţii la numărul de telefon 0744 140 024.

70 m2

Piatra Neamt, Neamt

    - Ap 2 cam, ansamblu nou.
6
4

- Ap 2 cam, ansamblu nou.

Apartament 2 camere, 56 mp utili + un balcon de 6 mp utili, situat la etajul 2, într-un ansamblu nou vis-a-vis de Brico Depot. Apartamentul este prevazut cu centrala termica, termopane, este mobilat și utilat complet, foarte bine intretinut. Este prevazut cu loc de parcare. Preț , Mai multe informații ...

56 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vânzare   Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro
7
1

De vânzare Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în Ansamblul Tei, pe str. Mihai Stamatin, la etajul 4 din 5, într-un imobil dotat cu lift. Suprafață totală: 42 mp, din care 5 mp logie Orientare: Vest beneficiază de lumină naturală și soare după-amiaza Etaj 4 5 (bloc cu lift) Se vinde nemobilat ...

1310 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp
8
3

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp

Teren intravilan amplasat într-o zonă în plină dezvoltare, in sat Bistrita, ideal pentru construcția unei locuințe individuale sau pentru alte proiecte imobiliare. Caracteristici principale: Suprafață: 3600 mp, aflat in panta Deschidere la stradă: 30 m Utilități: curent electric și apă disponibile ...

3,600 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ap 2 cam, mobilat si utilat, etaj 2, 350 euro lunar
14

Ap 2 cam, mobilat si utilat, etaj 2, 350 euro lunar

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, decomandat, situat pe Str. Emil Costinescu, în zona Carrefour, la etajul 2. Apartamentul este orientat către sud-vest, beneficiind de lumină naturală pe tot parcursul zilei. Este foarte bine întreținut și oferă un ambient plăcut și confortabil. Se închiriază ...

55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Spațiu comercial, ultracentral. Preț 300 euro lună
1

Spațiu comercial, ultracentral. Preț 300 euro lună

Spațiu comercial, poziționat ultracentral, Str. Mihai Eminescu. Este prevăzut cu CT, TMP, are 20 mp și s-a dat recent un var. Se pretează în special pentru birouri. Preț 300 euro lună. Mai multe informații la numărul de telefon 0744.140.024.

20 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro
6

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro

Hala productie, situata in zona Ocol, construită din caramida, cu fundatie din beton, fara planseu, acoperis tip sarpanta, invelitoare, table cutata si pardoseli din beton. Hala are 714 mp si suprafata totala a terenului pe care este amplasata hala de 2092 mp. Este brasata la canalizare si curent 380 ...

279 EUR/m2 | 714 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor
2

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor

Teren 5000 mp, intravilan, zona Fermelor, str. Plantelor, 25 m deschidere, asfalt, toate utilitățile (apă, canalizare, gaz, curent). Preț 49 euro mp. Mai multe informații la numărul de telefon 0744.140.024.