Imobiliare Piatra Neamt Neamt

Hartă Listă
Filtre active: Neamt Piatra Neamt Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, Bdul Decebal, Precista
5

Apartament 2 camere, etaj 1, Bdul Decebal, Precista

Apartament de 2 camere decomandat situat la etajul 1 in zona Bisericii Vechi din Precista. Are suprafata utila de 54 mp, 1 balcon, 1 baie cu geam, se vinde mobilat si utilat. Este situat pe sud, fiind foarte calduros si luminos, este situat pe mijloc intre apartamente. Are accesul in bloc direct din ...

1259 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere, semidecomandat etaj 2, 69 mp utili, zona Fermelor
6
1

Apartament de 2 camere semidecomandat in suprafata utila de 69 mp (60 mp + 9 m balconul) situat la etajul 2 in bloc nou din 2021. Fiind orientat pe sud este foarte calduros si luminos, oferind lumină naturală și confort termic pe tot parcursul zilei. Detine CT, tâmplărie PVC cu geam termopan, loc de ...

1304 EUR/m2 | 69 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 2, zona Adridan- Darmanesti
16
2

Apartament 3 camere, etaj 2, zona Adridan- Darmanesti

APARTAMENT 3 CAMERE, ETAJUL 2, ZONA ADRIDAN DĂRMĂNEȘTI, 67.000 EURO Oferim spre achiziționare acest apartament cu 3 camere, situat în zona Adridan din cartierul Dărmănești, la etajul 2 4, într-o zonă liniștită, cu mult spațiu verde, ferită de zgomotul stradal, oferind o ușoară accesibilitate către ...

1264 EUR/m2 | 53 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Teren Piatra Neamt , la strada 70 m lineari deschidere
6
3

Teren Piatra Neamt , la strada 70 m lineari deschidere

Obiectiv Imobiliare va propune spre vanzare un teren situat in Piatra Neamt pe strada Izvoare in suprafata de 4087 mp cu o latime la strada de 70 m lineari . Terenul detine Certificat de Urbanism pentru informare. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la numarul de telefon 0757 030 616 .

4,087 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere de inchirat , Calea Romanului - Piatra Neamt
9

OBIECTIV IMOBILIARE vă oferă spre închiriere: Apartament decomandat cu 3 camere, situat pe strada Mihai Viteazu (Calea Romanului), într-o zonă accesibilă și bine conectată. Compartimentare: 3 camere 2 băi 2 balcoane Dotări: Complet mobilat și utilat Gata pentru mutare imediată Condiții de închiriere: 1 ...

88 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur   Dobre
13

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobre

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobreni MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o casă bătrânească, situată în zona Balaur Dobreni, ideală pentru locuire temporară sau pentru construcția unei case noi, investiție ori proiect rezidențial. Detalii proprietate: Suprafață ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ofer apt 60 mp centru etaj unu
8
8

Ofer apt 60 mp centru etaj unu

Ofer spre închiriere apt decomandat,60 mp centru Pt Neamț,etaj unu,semimobilat ,ca în poze cu balcon mare,280 E lunar,fără agenții.Prefer la o firmă,un cabinet sau la maxim două persoane fizice

62 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata
2
37

Zona Darmanesti-spatioasa-libera-renovata

Oferim spre vanzare garsoniera transformata in 2 camere,situata in zona Darmanesti-Bloc 40, etajul 4 ACOPERIT CU POD SARPANTA NOU. Pret:26 000 euro Va asteptam la agentie pentru vizionari!Va asteptam pe Bdul Traian, nr 9! Va asteptam la agentie pentru informatii si vizionari!Va asteptam pe Bdul ...

867 EUR/m2 | 30 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere   Ultracentral, str. M. Eminescu, 250 Eur lunar
8
1

Apartament 2 camere Ultracentral, str. M. Eminescu, 250 Eur lunar

Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, situat ultracentral, pe str. M. Eminescu, în zona Muzeului de Istorie, la etajul 6 din 8, într-un imobil dotat cu lift. Locuința are o suprafață de 45 mp, este orientată spre Est, beneficiind de lumină naturală și soare în prima parte a zilei. Apartamentul ...

45 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

Service Auto Piatra Neamt
6
1

Service Auto Piatra Neamt

Oferim spre vanzare sevice auto, zona Mol, Gara Veche.Tel 0740707697

667 EUR/m2 | 120 m2

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa
6
2

Darmanest-etajul 2-balcon-spatioasa

Oferim spre vanzare garsoniera spatioasa, zona Lidl Darmanesti, etajul 2,libera,acte la zi! Pret:25500 euro

773 EUR/m2 | 33 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

    - Ap 2 cam, ansamblu nou.
6
4

- Ap 2 cam, ansamblu nou.

Apartament 2 camere, 56 mp utili + un balcon de 6 mp utili, situat la etajul 2, într-un ansamblu nou vis-a-vis de Brico Depot. Apartamentul este prevazut cu centrala termica, termopane, este mobilat și utilat complet, foarte bine intretinut. Este prevazut cu loc de parcare. Preț , Mai multe informații ...

56 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vânzare   Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro
7
1

De vânzare Apartament 1 cameră | Ansamblul Tei, 55 000 Euro

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în Ansamblul Tei, pe str. Mihai Stamatin, la etajul 4 din 5, într-un imobil dotat cu lift. Suprafață totală: 42 mp, din care 5 mp logie Orientare: Vest beneficiază de lumină naturală și soare după-amiaza Etaj 4 5 (bloc cu lift) Se vinde nemobilat ...

1310 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp
8
2

3600 mp teren intravilan, sat Bistrita, 12 Euro mp

Teren intravilan amplasat într-o zonă în plină dezvoltare, in sat Bistrita, ideal pentru construcția unei locuințe individuale sau pentru alte proiecte imobiliare. Caracteristici principale: Suprafață: 3600 mp, aflat in panta Deschidere la stradă: 30 m Utilități: curent electric și apă disponibile ...

3,600 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ap 2 cam, mobilat si utilat, etaj 2, 350 euro lunar
14

Ap 2 cam, mobilat si utilat, etaj 2, 350 euro lunar

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, decomandat, situat pe Str. Emil Costinescu, în zona Carrefour, la etajul 2. Apartamentul este orientat către sud-vest, beneficiind de lumină naturală pe tot parcursul zilei. Este foarte bine întreținut și oferă un ambient plăcut și confortabil. Se închiriază ...

55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Spațiu comercial, ultracentral. Preț 300 euro lună
1

Spațiu comercial, ultracentral. Preț 300 euro lună

Spațiu comercial, poziționat ultracentral, Str. Mihai Eminescu. Este prevăzut cu CT, TMP, are 20 mp și s-a dat recent un var. Se pretează în special pentru birouri. Preț 300 euro lună. Mai multe informații la numărul de telefon 0744.140.024.

20 m2

Ultracentral, Piatra Neamt, Neamt

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro
6

Hala Piatra-Neamt, 714 mp si teren 2092 mp, 199 000 Euro

Hala productie, situata in zona Ocol, construită din caramida, cu fundatie din beton, fara planseu, acoperis tip sarpanta, invelitoare, table cutata si pardoseli din beton. Hala are 714 mp si suprafata totala a terenului pe care este amplasata hala de 2092 mp. Este brasata la canalizare si curent 380 ...

279 EUR/m2 | 714 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor
2

Teren 5000 mp zona Fermelor, str. Plantelor

Teren 5000 mp, intravilan, zona Fermelor, str. Plantelor, 25 m deschidere, asfalt, toate utilitățile (apă, canalizare, gaz, curent). Preț 49 euro mp. Mai multe informații la numărul de telefon 0744.140.024.

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR
1
1

Spatiu comercial, Precista, 60000 EUR

Spatiu comercial, Precista, in zona Piata Bistrita in suprafata utila de 50 mp. Spatiul functioneaza ca si magazine universal si este prevăzut cu CT proprie si geamuri termopan. Pret 60000 Euro. Se accepta si credit imobiliar. Mai multe informații la numărul de telefon 0744140024

1200 EUR/m2 | 50 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Ap 2 cam, Dărmănești, zona șc. nr. 5. Preț 1350 lei  lunar
12
3

Ap 2 cam, Dărmănești, zona șc. nr. 5. Preț 1350 lei lunar

Apartament cu 2 camere, strada Constantin Mătase (zona școala nr. 5). Apartamentul are 45 mp, este orientat către Vest, amplasat la etajul 3 4 și se închiriază mobilat ca în fotografii. Nu se acceptă animale de companie și se închiriază doar pe termen lung, minim un an de zile. Chirie lunara 1350 lei. Mai ...

45 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 cam, ultracentral, 500 Eur
10

Apartament 3 cam, ultracentral, 500 Eur

Apartament cu 3 camere, poziționat ultracentral, Str. M. Eminescu. Apartamentul este semidecomandat, are 65 mp utili cu tot cu cele două balcoane, este poziționat către Vest (soare după-amiaza) si este recent renovat. Se închiriază doar pe termen lung, minim un an și nu se acceptă animale de companie. ...

65 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Sediu firma, hala depozit   productie si teren Piatra Neamt
7
5

Sediu firma, hala depozit productie si teren Piatra Neamt

Proprietate imobiliară sediu firmă și secție confecții textile cu regim de înălțime P+1E, situată în mun. Piatra Neamț, str. Apusului, nr. 19, jud. Neamț, compusă din: - teren intravilan CC și fâneață cu suprafța de 2.992 mp, înscris în CF 51247 UAT Piatra Neamt, cu nr. cad. 51247, pe care se află - ...

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere   Complex Orion, Dărmănești
7
3

Apartament 2 camere Complex Orion, Dărmănești

Apartament 2 camere Complex Orion, Dărmănești Ideal pentru investiție sau locuință personală! Detalii esențiale: Suprafață utilă: 48 mp Etaj 9 9 vedere frumoasă, lumină naturală Semidecomandat, compartimentare practică: Dormitor decomandat cu balcon (4 mp) Cameră de zi cu trecere Bucătărie spațioasă Baie ...