Imobiliare Piatra Neamt Neamt

Hartă Listă
Filtre active: Neamt Piatra Neamt Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Proprietate Piatra Neamt - vila cocheta cu garaj, beci si teren
20
5

PROPRIETATE PIATRA NEAMT VILĂ COCHETĂ, PREVĂZUTĂ CU GARAJ, BECI ȘI TEREN, ÎN CADRU MIRIFIC, 255.000 EURO NEG. Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție această proprietate elegantă, îngrijită, ...

1308 EUR/m2 | 195 m2

Sarata, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere de închiriat
9
3

Apartament 2 camere de închiriat

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru închiriere un apartament cu doua camere situat în Piatra Neamț zona ultracentrala Este situat la etajul 3, balcon mare, in apropiere sediul dispeceratul de pompieri, se închiriază mobilat și utilat. Pentru mai multe detalii va așteptăm la sediul agenției ...

50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa la rosu si teren 615 mp, intr-un cartier de vile, Dumbrava Rosie
14
5

CASĂ LA ROȘU ȘI TEREN 615 MP, INTR-UN CARTIER DE VILE, DUMBRAVA ROȘIE, 70.000 EURO Oferim spre vânzare o proprietate situată într-un cartier de vile din Dumbrava Roșie, în plină dezvoltare. Aceasta este compusă din suprafața de 615 mp teren, plus o cotă de drum de 90 mp, pe care este edificată o casă ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 canere lux calea romanului restaurant
12
4

Apartament 3 canere lux calea romanului restaurant

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare un apartament cu trei camere situat în Piatra Neamț zona calea romanului. Este situat la etajul 6, este liber, este renovat in totalitate, arată impecabil, merita vazut! Pentru mai multe detalii va așteptăm la sediul agenției imobiliare Next ...

1111 EUR/m2 | 81 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan de vânzare – Piatra Neamț
20
4

Teren intravilan de vânzare – Piatra Neamț

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un teren intravilan situat în Piatra Neamț, pe Aleea Tineretului , în apropiere de ștrand Piatra Neamț , în suprafață de 756 mp, cu deschidere la drum. Utilități: apă sursă proprie și curent electric. Pentru mai multe informații: Vă așteptăm la sediul agenției ...

756 m2

Piatra Neamt, Neamt

2 camere Mărăței etajul 1!
15

2 camere Mărăței etajul 1!

Agenția Imobiliară Criss oferă spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat in cartierul Mărăței pe variantă, apartamentul este la etajul 1 4, suprafata 59 mp, dotat cu centrala termica, termopan inclusiv balconul, parchet, gresie, faianță, blocul este izolat termic, are boxă, se vinde mobilat utilat ...

1136 EUR/m2 | 59 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Clădire Comercială Piatra-Neamt
11
1

Clădire Comercială Piatra-Neamt

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre închiriere Clădire Comercială Piatra-Neamt, str. Petru Movilă, la strada principala, lângă Lidl de la ieșirea din Piatra-Neamt spre Bicaz. a)Teren 1970 mp, curte Betonată, loc parcare circa 30 de mașini. b)Construcție 500 mp c)Teresa 135 mp Se pretează pentru:Restaurant, ...

635 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Clădire Comercială Piatra-Neamt
12
1

Clădire Comercială Piatra-Neamt

Agenția Imobiliară Criss oferă spre închiriere Clădire Comercială P+2, suprafata 450 mp. Dotată cu centrala termica pe fiecare nivel, loc de parcare in fața imobilului. le pretează pentru:Clinică medicală Bancă Birouri Salon înfrumusețare sau alte activități comerciale. Preț 4.500 euro pe lună ...

450 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casă de vânzare Roznov  Slobozia
5
3

Casă de vânzare Roznov Slobozia

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă P+M Roznov Slobozia, suprafata 370 mp si teren curte, suprafata de 1.400 mp, cu deschidere la 2 străzi. Casa este racordata la apa-canal si curent, prin fata gardului trece gazul metan, casa este din BCA, tencuită pe interor, instalația sanitară si ...

203 EUR/m2 | 370 m2

Piatra Neamt, Neamt

Închiriez spatiu comercial Dărmănești
4
2

Închiriez spatiu comercial Dărmănești

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre închiriere spațiu comercial, P+M, suprafata 60 mp, in Dărmănești, lângă spălătoria Fenix, la strada principala, are și teresa in față, se pretează pentru:Cafenea, piese auto, birouri, magazin mixt, croitorie, etc.. Pret 350 euro pe lună.

60 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vila Piatra-Neamt
5
3

Vila Piatra-Neamt

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare vila Piatra-Neamt, zona Calea Romanului, suprafata construcție 180 mp, suprafata teren 439 mp, doata cu centrala termica pe gaz, camere supraveghere video. casa este din cărămidă, compusă din 2 camere, salon, baie ff mare, dresing haine, hol..la mansardă ...

1106 EUR/m2 | 180 m2

Piatra Neamt, Neamt

Închiriez spatiu comercial Dărmănești zona Orion!
5
1

Închiriez spatiu comercial Dărmănești zona Orion!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre închiriere spațiu comercial, suprafata 50 mp, Piatra-Neamt, Dărmănești zona Orion, lângă magazinul de haine PEPCO. Spațiul nu are grup sanitar. Preț 650 euro pe lună, negociabil! Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați pe mobil.

50 m2

Piatra Neamt, Neamt

casa de vânzare Piatra-Neamt zona Stadion
5
6

casa de vânzare Piatra-Neamt zona Stadion

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă din cărămidă cu 2 camere+anexe, suprafata 40 mp+teren suprafata 482 mp. Casa este in Piatra-Neamt, zona Stadion, priveliște deosebita asupra orașului Piatra-Neamt. pret 55.000 euro negociabil.

1375 EUR/m2 | 40 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând spațiu comercial Piatra-Neamt zona Garii!
5

Vând spațiu comercial Piatra-Neamt zona Garii!

Agenția Imobiliară Criss oferă spre vânzare spațiu comercial Piatra-Neamt zona Garii, compusă din 3 camere, baie,bucătărie, hol mare, debara, suprafata 79 mp, dotat cu centrala termica pe gaz, termopan. Spațiul se pretează pentru cabinete medicale, farmacii, birouri acte, Notari, Avocați, Arhitecți.. Pret ...

67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând teren Almaș 10 km de Piatra-Neamt!
5
1

Vând teren Almaș 10 km de Piatra-Neamt!

Agenția Imobiliară Criss oferă spre vânzare teren intravilan suprafață 3.600 mp in Almaș la 10 km distanță de Piatra-Neamt, priveliște deosebita zonă in plină dezvoltare. pret 12 euro mp negociabil. pentru mai multe informații vă rugăm să ne contactați pe mobil.

3,600 m2

Piatra Neamt, Neamt

Închiriez spatiu comercial Piața Petrodava!
5

Închiriez spatiu comercial Piața Petrodava!

Agenția Imobiliară Criss oferă spre închiriere spațiu comercial Piatra-Neamt, zona Petrodava, la strada principala, suprafata 58, mp, renovat în totalitate, vitrină la strada principala, dotat cu centrala termica, aer condiționat, grup sanitar, trafic intens pietonal, stație de autobuz in apropiere, ...

58 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând garsoniera cu balcon!
5
2

Vând garsoniera cu balcon!

Agenția Imobiliară Criss oferă spre vânzare garsonieră cu balcon mare in forma de L, confort 1, decomandata bloc de apartamente ,suprafata 35. mp, et.10 cu lift, priveliște deosebita spre muntele cozla. pret 29.900 euro. pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați pe mobil. Va mulțumim! ...

854 EUR/m2 | 35 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsionera cu balcon! Renovată în totalitate!
11
3

Garsionera cu balcon! Renovată în totalitate!

Agenția Imobiliară Criss oferă spre închiriere garsoniera cu balcon, et. parter, suprafta 30 mp, Piatra-Neamt zona Piața Mărăței, renovată în totalitate, la prima închiriere, mobilata utilata, mașină de spălat, aragaz, frigider, dotată cu centrala termica, termopan inclusiv balconul..TOTUL ESTE NOU, ...

30 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
De închiriat clădire comercială
6
1

De închiriat clădire comercială

Agenția Imobiliară Criss oferă spre închiriere clădire comercială S+P+E1+M, suprafata totala de 720 mp+3300 mp teren, situata la 5 km distanță de Piatra-Neamt. Pret 3.000 euro pe lună! Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați pe mobil.

720 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsionera cu Balcon etajul 2!
17
2

Garsionera cu Balcon etajul 2!

Agenția Imobiliară Criss oferă spre vânzare garsonieră cu balcon, decomandata Piatra-Neamt cartierul 1 mai, etajul 2 4, suprafata 30 mp. Această garsonieră este renovată in totalitate, cu toate instalațiile schimbate, parchet, gresie, faianță, termopan inclusiv balconul se vinde mobilata, utilată complet.. ...

1233 EUR/m2 | 30 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
3 camere de inchiriat zona precista
11

3 camere de inchiriat zona precista

De închiriat Apartament 3 camere, zona Precista, Piatra Neamț Locație excelentă situat la parter, într-o zonă liniștită și bine conectată la punctele de interes din cartierul Precista. Caracteristici principale: Apartament cu 3 camere spațios și luminos Mobilat complet, gata de locuit Centrală ...

70 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Ap 2 cam, str Fermelor, complex nou, et 1. Preț 480 eur lună
12
3

Apartament 2 camere, situat la etajul 1 într- un complex nou, pe Str. Fermelor (în spate la Penny Market). Apartamentul are 57 mp utili, două balcoane (ambele deschise), unul la bucătărie și unul la living. Apartamentul are orientare S - E și se închiriază doar pe termen lung (minim 1 an). Mobilierul ...

57 m2

Piatra Neamt, Neamt

Spatiu comercial Dimitrie Leonida
8
2

Spatiu comercial Dimitrie Leonida

Spațiu Comercial de Închiriat Zona Maratei, Dimitrie Leonida Locație excelentă situat la parterul blocului, vecin cu Idea Luce, cu vizibilitate maximă la strada principală. Preț închiriere: 99 EUR prima lună dupa care 500 euro luna. Pret valabil pentru contracte pe perioada minima de 1 an. ...

110 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Casa P+1 cu 830 mp teren si anexa, situate in mun.Piatra Neamt
10

CASĂ P+1 CU 830 MP TEREN ȘI ANEXĂ, SITUATE ÎN MUNICIPIUL PIATRA NEAMT, ÎNTR-UN CADRU NATURAL ATRACTIV, 225.000 EURO Dacă iți dorești să locuiești într-o zonă liniștită cu o priveliște minunată și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție aceasta proprietate, amplasată la 7 minute de centrul ...

1223 EUR/m2 | 184 m2