Promovat
3 camere ultracentral renovat în totalitate!
5
2

3 camere ultracentral renovat în totalitate!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, 2 balcoane, et.8 9, cu lift nou, suprafata 64 mp, apartamentul este in zona 0 a orașului Piatra-Neamt ultracentral, lângă Orange, prefectură, parcul central, Hotel Ceahlăul, magazinul Altex, este renovat in totalitate, instalația electrica ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 3, Piata Bistrita Precista
7
1

Apartament 2 camere, etaj 3, Piata Bistrita Precista

Apartament de 2 camere decomandat situat la etajul 3 in apropiere de Piata Bistrita in cartier Precista cu suprafata utila de 55 mp +balcon de 4 m. Se vinde mobilat si utilat asa cum apare in fotografii, este izolat exterior si detine loc de parcare valabil. Are CT de 2 ani montata, parchet din lemn ...

1391 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 5 camere, 2 bai, balcon, boxa, loc parcare, situat in zona Centrala
20
4

APARTAMENT 5 CAMERE, 2 BĂI, BALCON, BOXĂ, LOC DE PARCARE, SITUAT ÎN ZONĂ CENTRALĂ, 125.000 EURO Dacă vrei să te menții în formă într-o atmosferă selectă și boemă, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție o superbă proprietate, amplasată în zona centrală a orașului, care se remarcă printr-o configurație ...

1157 EUR/m2 | 108 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate Piatra Neamt - Casa cocheta
18
13

Proprietate Piatra Neamt - Casa cocheta

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ CASĂ COCHETĂ 198.000 EURO Celor pasionați de natură, liniște și un stil de viață sănătos, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate, situată în intravilanul municipiului Piatra Neamț, în zonă rezidențială - oază de liniște, relaxare și comuniune între ...

1650 EUR/m2 | 120 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vilă cu anexă, foișor, teren de sport și grădină spectaculoasă, la 2km de centru
10
1

Se oferă spre vânzare o proprietate rară în Piatra Neamț, situată la doar 2 km de centrul orașului și la 1 km de Shopping City, într-un cadru verde, liniștit și privat. Cu un teren de 2.000 mp, casa oferă senzația unei adevărate oaze urbane, înconjurată de vegetație matură, terase, spații de relaxare ...

1204 EUR/m2 | 490 m2

Tarancuta, Piatra Neamt, Neamt

Teren extravilan Piatra Neamț, 3 euro m.p. zona Ulmi
1
9

Teren extravilan Piatra Neamț, 3 euro m.p. zona Ulmi

5.000 m.p. teren, intrare prin strada Vestului unde sunt locuințe, dar acest teren este extravilan. Ideal pentru agricultură sau investiție, păstrare pe termen lung Deschidere la drum 14,3 metri liniari, 356 m. lungime. Nr cadastral 66094

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere nemobilat, recent renovat, etajul 4,  zona bd dacia piatra neamt
10
9

Apartament 2 camere nemobilat, recent renovat, etajul 4, zona bd dacia piatra neamt

pret 52000 euro, pret negociabil

1106 EUR/m2 | 47 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Teren 9000 mp intravilan Piatra Neamt , ideal investitie
20

Teren 9000 mp intravilan Piatra Neamt , ideal investitie

OBIECTIV IMOBILIARE vă propune spre vânzare un teren intravilan situat în Piatra-Neamț, cu o suprafață generoasă de 9.000 mp și o deschidere de 70 metri liniari. Terenul beneficiază de utilități în zonă: energie electrică, apă și gaz metan, fiind potrivit pentru investiție, dezvoltare rezidențială, ...

9,000 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren de vanzare Piatra Neamt

Teren de vanzare Piatra Neamt

Proprietar vand parcela teren intravilan de 500 mp in Piatra Neamt str. Apusului cu dimensiunea de 22 23 m ideal pentru constructie casa. Pentru doritori, suprafata poate fi modificata. Terenul este intr-o zona linistita si beneficiaza de toate utilitatile la limita proprietatii. Pret 75 EURO mp.

500 m2

Piatra Neamt, Neamt

Spațiu comercial (bar amenajat) - pentru închiriat

Spațiu comercial (bar amenajat) - pentru închiriat

DE ÎNCHIRIAT spațiu amenajat BAR, format din 2 camere + cameră depozitare, plus TERASĂ cu umbrele și viță de vie - 30 mp - în Piatra Neamț. Barul cu terasa sunt parte din casă și curte. Spațiul este protejat cu sistem de alarmare IPS și camere supraveghere. Terasa este iluminată cu peste 15 lămpi solare. ...

70 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

inchiriere spatiu
8
5

inchiriere spatiu

inchiriez spati str gara veche la strada principala incalzire pe gaz , spatiu are dimensiunile 17.5m pe 3.70 jumatate cu grezie pe jos cealalta jumatate este rombeton vopsit cu citeva locuri de parcare si poarta electrica 65m2

65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ocazie 5470 mp Teren intravilan
4
3

Ocazie 5470 mp Teren intravilan

Vând 5470 mp, teren intravilan, str.Ciocîrliei, utilitati amplasate la strada .

Ciritei, Piatra Neamt, Neamt

Inchiriere containere depozitare Piatra Neamt
2
5

Inchiriere containere depozitare Piatra Neamt

Inchiriem containere pentru depozitare in locatia noastra, pe termen scurt( minim 1 luna) sau lung. Aveți posibilitatea să accesați spațiul de depozitare oricând aveți nevoie,24 de ore din 24,7 zile din 7. Control acces, monitorizare video, acces non-stop cu mașina din DN15 direct la ușa containerului. ...

14 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casă premium de vânzare   Zona Dumbrava
17

Casă premium de vânzare Zona Dumbrava

Casă premium de vânzare Zona Dumbrava Construcție nouă, 2023 | 163 m utili | m teren | Exclusiv prin MCD Expert Imobiliare Dacă visezi la o locuință modernă, bine construită și complet utilată pentru confortul familiei tale, această proprietate reprezintă alegerea ideală. Date tehnice & compartimentare Structură: ...

2178 EUR/m2 | 163 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere centru ,etaj 3 - Piatra Neamt
8
1

Apartament 2 camere centru ,etaj 3 - Piatra Neamt

De vânzare – Apartament 2 camere, zonă centrală Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă centrală, la etajul 3, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Suprafață utilă: 46 mp Compartimentare: semidecomandat Dotări: centrală termică proprie ...

1085 EUR/m2 | 46 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând Teren Intravilant 111 mp
5

Vând Teren Intravilant 111 mp

Proprietar Vând Teren situat în cartierul Precista din Piatra Neamt suprafață totală de 111 mp, deschidere la Strada Burebista 11 metri liniari Este lângă Centru Cambridge vis a vis de Aristrocat Caffe. Terenul este intravilant, acte la zi, cadastru, impozit achitat. Zona liniștită, aproape de Școală ...

111 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând apartament Piatra Neamț
6
7

Vând apartament Piatra Neamț

Vând apartament 2 camera etaj 1 oraș Piatra Neamț, zona alimentara 28 Maratei, anvelopat, termopane, centrala. Preț negociabil 50.000 euro

1042 EUR/m2 | 48 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare – zona centrala – Etaj 1
12
7

Apartament 3 camere de vânzare – zona centrala – Etaj 1

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 1, în zona Centrală din Piatra Neamț. Suprafață utilă totală: 75,3 mp Caracteristici principale Centrală proprie 2 băi Mobilată doar bucătăria, plus un pat și un șifonier Bloc acoperit Loc de parcare Instalații ...

1235 EUR/m2 | 75 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand Apartament  Ultracentral Proprietar
4
4

Vand Apartament Ultracentral Proprietar

Vand apartament ultracentral doua camere semidecomandat Piatra Neamt Bulevardul Mihai Eminescu nr 3 Bl D4 etaj 4 din8 cu intrarea directa din bulevard pregatit pt renovare totala.Vedere in spate. Instalatia electrica noua. Loc de parcare.

1083 EUR/m2 | 48 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere 67 mp - la PRET de 2 camere Scoala nr.2/ ITM
20

Apartament luminos cu 3 camere – ideal pentru familie! Zona Școala Nr. 2 – Str. Gheorghe Iacomi, Piatra Neamț Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă excelentă, ideală pentru familii – în imediata apropiere a Școlii Nr. 2. Detalii apartament: ✔️ ...

867 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 canere lux calea romanului restaurant
12
4

Apartament 3 canere lux calea romanului restaurant

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare un apartament cu trei camere situat în Piatra Neamț zona calea romanului. Este situat la etajul 6, este liber, este renovat in totalitate, arată impecabil, merita vazut! Pentru mai multe detalii va așteptăm la sediul agenției imobiliare Next ...