Promovat
Ap. 1 cam, et. 3, 41 mp. Preț 42.148+TVA 21%
7
4

Ap. 1 cam, et. 3, 41 mp. Preț 42.148+TVA 21%

Apartament 1 cameră, 42 mp (37 mp utili + 5 mp balcon), disponibil la etajul 3, în blocul 6 pe strada Fermelor. Apartamentul are centrală termică, calorifere, si se vinde cu toate finisajele interioare incluse. El se află într-un ansamblu rezidențial nou început, pe strada Fermelor, în ansamblul nou ...

1214 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere Centru - Piatra Neamt , ETAJ 3
10
7

Apartament 2 camere Centru - Piatra Neamt , ETAJ 3

✨ Apartament cu 2 camere în inima orașului! ✨ Obiectiv Imobiliare vă oferă oportunitatea de a cumpăra un apartament decomandat, situat în centrul orașului, în zona cu blocuri construite după 1980. Poziție ideală – aproape de toate punctele de interes din oraș! La etajul 3 dintr-un bloc de 4 nivele ...

1068 EUR/m2 | 44 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
BLOC 7 FERMELOR, ap. 2 cam+1 balcon, et. 1-3, pret de la 61 157+21%TVA
8
3

Apartament cu două camere, 55 mp utili + un balcon de 5 mp utili. El se află în cel de-al șaptelea bloc al unui ansamblu de 13 blocuri pe strada Fermelor în ansamblul nou din spate de la Penny Market. Blocul este structurat D+P+2E+M și are termen de finalizare luna Mai 2027. Apartamentul se predă ...

1233 EUR/m2 | 60 m2

Calea%25252bRomanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 3, Piata Bistrita Precista
7
1

Apartament 2 camere, etaj 3, Piata Bistrita Precista

Apartament de 2 camere decomandat situat la etajul 3 in apropiere de Piata Bistrita in cartier Precista cu suprafata utila de 55 mp +balcon de 4 m. Se vinde mobilat si utilat asa cum apare in fotografii, este izolat exterior si detine loc de parcare valabil. Are CT de 2 ani montata, parchet din lemn ...

1391 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriez spatiu comercial Piața Petrodava!
5

Închiriez spatiu comercial Piața Petrodava!

Agenția Imobiliară Criss oferă spre închiriere spațiu comercial Piatra-Neamt, zona Petrodava, la strada principala, suprafata 58, mp, renovat în totalitate, vitrină la strada principala, dotat cu centrala termica, aer condiționat, grup sanitar, trafic intens pietonal, stație de autobuz in apropiere, ...

58 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând garsoniera cu balcon!
5
2

Vând garsoniera cu balcon!

Agenția Imobiliară Criss oferă spre vânzare garsonieră cu balcon mare in forma de L, confort 1, decomandata bloc de apartamente ,suprafata 35. mp, et.10 cu lift, priveliște deosebita spre muntele cozla. pret 29.900 euro. pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați pe mobil. Va mulțumim! ...

854 EUR/m2 | 35 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsionera cu balcon! Renovată în totalitate!
11
3

Garsionera cu balcon! Renovată în totalitate!

Agenția Imobiliară Criss oferă spre închiriere garsoniera cu balcon, et. parter, suprafta 30 mp, Piatra-Neamt zona Piața Mărăței, renovată în totalitate, la prima închiriere, mobilata utilata, mașină de spălat, aragaz, frigider, dotată cu centrala termica, termopan inclusiv balconul..TOTUL ESTE NOU, ...

30 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsonieră de vânzare   Piatra Neamț (fostul bloc fantomă) - Str Narciselor, nr. 122, Maratei
10
11

Garsonieră de vânzare Piatra Neamț (fostul bloc fantomă) - Str Narciselor, nr. 122, Maratei

Garsonieră complet mobilată și utilată, situată într-o zonă liniștită și aproape de facilități. Fara CT! Suprafață: 19 m Preț: 19 999 euro Se vinde exact ca în poze, cu toate dotările incluse: Mobilier la comandă în cameră și bucătărie Mașină de spălat și frigider Boiler electric ...

1053 EUR/m2 | 19 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Vand teren Intravilan
2
34

Vand teren Intravilan

Vand teren intravilan, rezidential, in comuna Girov, sat Caciulesti, la 15 minute de Piatra Neamt (8km), zona mirifica, in suprafata de 4000mp, toata documentatia efectuata, ideal pt construit locuinta, showroom sau pensiune si/sau amenajat ferma legumicola sau livada. Toate ...

8 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand garsonieră Dărmănești zona Troita,o zona foarte liniștită.
5
2

Vând garsonieră zona Troita din Dărmănești,într-o zonă buna și liniștită,compusa din hol,baie,bucătărie și camera de zi,bloc de apartamente.Este mobilata și utilată cu centrala termica pe gaz nouă în garantie.Este micuța dar foarte călduroasă de aceea și facturile sunt mici.Are 24mp,se afla la etajul ...

1174 EUR/m2 | 23 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Spatiu comercial Dimitrie Leonida
8
2

Spatiu comercial Dimitrie Leonida

Spațiu Comercial de Închiriat Zona Maratei, Dimitrie Leonida Locație excelentă situat la parterul blocului, vecin cu Idea Luce, cu vizibilitate maximă la strada principală. Preț închiriere: 99 EUR prima lună dupa care 500 euro luna. Pret valabil pentru contracte pe perioada minima de 1 an. ...

110 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

spatiu de inchiriat
1
8

spatiu de inchiriat

Spaţiu 120 mp, parter şi etaj grup sanitar, centrala, aer condiţionat, alarma Zona Mărăţei, strada Progresului Pretabil cabinet medical, clinică, cabinet stomatologic se poate si vinde telefon: 0723248639