Imobiliare Piatra Neamt Neamt

Hartă Listă
Filtre active: Neamt Piatra Neamt Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
OFERTA-COMISION 0% LA CUMPARARE   Ap 1 cam, parter, bloc 5 Fermelor. Preț 56 500 TVA INCLUS
7
1

OFERTA-COMISION 0% LA CUMPARARE Ap 1 cam, parter, bloc 5 Fermelor. Preț 56 500 TVA INCLUS

Apartament 1 cameră, 42 mp (37 mp utili + 5 mp balcon), disponibil la parter si dispune de gradina proprie de 40 mp. Apartamentul are centrală termică, incalzire in pardoseala si se vinde cu toate finisajele interioare incluse. El se află într-un ansamblu rezidențial nou început, pe strada Fermelor, ...

1345 EUR/m2 | 42 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate zona Manastirea Bistrita, in cadru natural, cu toate facilitatile
18
12

PROPRIETATE ZONA MĂNĂSTIREA BISTRIȚA, ÎN CADRU NATURAL, CU TOATE FACILITĂȚILE 195.000 EURO Dacă vrei să evadezi din mediul urban, să scapi de stresul și stilul de viață agitat, să fii înconjurat de natură să simți freamătul pădurii, pentru a da o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, ...

527 EUR/m2 | 370 m2

Vest, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
De închiriat clădire comercială
6
1

De închiriat clădire comercială

Agenția Imobiliară Criss oferă spre închiriere clădire comercială S+P+E1+M, suprafata totala de 720 mp+3300 mp teren, situata la 5 km distanță de Piatra-Neamt. Pret 3.000 euro pe lună! Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați pe mobil.

720 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 1 camera– Centru,str.Ana Ipatescu,– 38 mp
5
2

Apartament 1 camera– Centru,str.Ana Ipatescu,– 38 mp

Obiectiv Imobiliare oferă spre vânzare apartament cu 1 cameră situată la parter, pe strada Ana Ipatescu în zona centrală. Detalii: Suprafață utilă: 38 mp Decomandată Boxa Loc de parcare Centrală termică proprie Orientare nord-est Pentru informații și vizionări: Piața Mihail Kogălniceanu nr. 2 0757 ...

1316 EUR/m2 | 38 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

P. fizica vând ap. 2 camere, dec., 58 mp, et. 4 4, acoperit, P. Neamț, str. Aurorei, 51000 euro.
5
12

Persoana fizica vând ap. 2 cam. decomandat, curat, gresie, faiantă, termopan( montat de ADF), balconul este închis clasic, situat în Piatra Neamț, str. Aurorei. Ap. este situat la et. 4 4, blocul este acoperit.

981 EUR/m2 | 52 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând Teren Intravilant 111 mp
5

Vând Teren Intravilant 111 mp

Proprietar Vând Teren situat în cartierul Precista din Piatra Neamt suprafață totală de 111 mp, deschidere la Strada Burebista 11 metri liniari Este lângă Centru Cambridge vis a vis de Aristrocat Caffe. Terenul este intravilant, acte la zi, cadastru, impozit achitat. Zona liniștită, aproape de Școală ...

111 m2

Piatra Neamt, Neamt

 MCD EXPERT IMOBILIARE   Garsonieră complet renovată, pregătită pentru mutare imediată | Dărmăneșt
13

MCD EXPERT IMOBILIARE Garsonieră complet renovată, pregătită pentru mutare imediată | Dărmăneșt

MCD EXPERT IMOBILIARE Garsonieră complet renovată, pregătită pentru mutare imediată | Dărmănești Îți prezentăm o oportunitate excelentă: un apartament cu 1 cameră, complet renovat, situat în zona Dărmănești ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție sigură. Această proprietate este alegerea ...

900 EUR/m2 | 30 m2

Piatra Neamt, Neamt

 Apartament 3 camere, zona 1 Decembrie 1918
13

Apartament 3 camere, zona 1 Decembrie 1918

MCD EXPERT IMOBILIARE Apartament 3 camere, zona 1 Decembrie 1918 Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă apreciată și bine conectată 1 Decembrie 1918, ideal pentru locuință personală sau investiție. Compartimentare practică și confortabilă: Hol generos 2 dormitoare ...

1055 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 4 camere   Bld. Traian | Spațiu generos, ideal pentru familie
9

Apartament 4 camere Bld. Traian | Spațiu generos, ideal pentru familie

Apartament 4 camere Bld. Traian | Spațiu generos, ideal pentru familie Detalii esențiale: Suprafață utilă: 78,5 mp Etaj 10 10, bloc solid din 1977 cu lift nou Compartimentare practică: 3 dormitoare spațioase Living generos și luminos Bucătărie și hol 2 băi (1 cu geam, 1 de serviciu) Logie de 4 mp ...

797 EUR/m2 | 79 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intyravilan 1365 mp zona humarie  sarata
6

Teren intyravilan 1365 mp zona humarie sarata

Descoperiți locația perfectă pentru casa visurilor dumneavoastră! Oferim spre vânzare un teren ideal situat într-o zonă pitorească cu vedere panoramică la lac, oraș și munți. Terenul este bine însorit și se pretează pentru construcția unei case P+1 cu mansardă. Detalii teren: Localizare: Zona Humărie Vedere: ...

1,365 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ultracentral - Casa si teren str. Petru Rares nr. 27 C Piatra Neamt
10
4

Vand casa in suprafata construita de 330 m.p. ( din acte ), suprafata utila de aprox. 270 m.p., si teren in suprafata totala ( incluzand suprafata construita ) de 800 m.p. ( din masuratori ). Proprietatea este lipsita de sarcini fiind un singur proprietar. Proprietatea are deschidere la str. Petru ...

1778 EUR/m2 | 270 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Vând teren intravilan în municipiul Piatra Neamț

Vând teren intravilan în municipiul Piatra Neamț

Vând teren intravilan în municipiul Piatra Neamț 8000 mp, deschidere 140 m la strada principală, construcții existente pe acesta in suprafață de 1300 mp. Preț: 150 mp. Posibilitate parcelare la prețul 200 euro mp. Vindem parcele de teren intravilan, cu suprafete cuprinse intre 1500 si 2500 mp, deschidere ...

8,200 m2

1+Mai, Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera mobilata Darmanesti
11
1

Garsoniera mobilata Darmanesti

Spatiul propus spre inchiriere se gaseste situat intr-un bloc de garsoniere in vecinatatea blocului 40.. Situata la etajul 3, orientata cu fata spre rasarit, are balcon, dispune de toate dotarile necesare. Complet mobilata si utilata.. Termen lung, garantie 1200 lei (se poate achita in 2 transe) ...

28 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Casă la roșu la țară

Casă la roșu la țară

De vânzare casă la țară mare cit 4apartamente cu 2700m teren apă... dispusă la drum județean aproape de oraș, poate fi casă locuibilă pentru trei familii sau transformat tot într-o afacere gen turism, azil de bătrâni sau clinică medicală particulară

7 EUR/m2 | 260 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,
5
1

Apartament cu 2 camere decomandat,zona 1 mai, Et 1,

Apartament 2 camere decomandat zona 1 Mai, Piatra Neamț | Etaj 1 | 54,91mp | 2 locuri parcare *Proprietar*, ofer spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona 1 Mai, la etajul 1 al unui imobil ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Caracteristici principale: - Suprafață utilă: ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera Bloc Turn Ozana, parter pentru birou sau locuit
6
1

Garsoniera Bloc Turn Ozana, parter pentru birou sau locuit

OBIECTIV IMOBILIARE vă propune spre vânzare o garsonieră situată la parter, în zona Bloc Turn Ozana. Datorită poziționării la parter, proprietatea este potrivită atât pentru locuit, cât și pentru birouri sau alte activități profesionale. Pentru detalii suplimentare și programarea unei vizionări: 0757 ...

1386 EUR/m2 | 26 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând urgent teren intravilan 2500 mp ( ) 1

Vând urgent teren intravilan 2500 mp ( )

Vând urgent 3 terenuri. Un teren situat la strada principala( DJ156A) vis a vis de TCE 3 BRAZI din satul Boțesti. Preț negociabil 55.000 euro, altul de 2500 mp in satul Doina strada principala(DJ156A)- 55.000 euro negociabil si unul de 1250 in satul Căciulești preț 25.000 euro negociabil. Relații la ...

Piatra Neamt, Neamt

Casă Piatra Nț 180 mp plus 1800 mp teren
1

Casă Piatra Nț 180 mp plus 1800 mp teren

Vând casă 200 mp,110 parter 90 mansardă,construita in 2020: PIATRA NEAMT sala de oaspeți baie oaspeți,cabină duș,wc,bideu, chiuvetă pe corp dulap dormitor mobilat bucatarie utilată,corpuri suspendate, hotă,frigider încorporat,congelator încorporat,cuptor încorporat, plită inducție patru ochiuri ...

1250 EUR/m2 | 200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 3 camere
10
6

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere(72 m.p.utili)+boxa alaturata de 10 m.p. in zona Dărmănești langa fabrica de paine Lucia.Are 2 balcoane,este la parter cu scurgere separata ,acte in regula,eliberare imediata,se poate vizualiza cu programare.Pretul este in euro negociabil. Se poate vinde si prin cedit bancar.Alte ...

826 EUR/m2 | 72 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Închiriere apartament
7
3

Închiriere apartament

Închiriez apartament 4 camere, str.Petru Rareș etaj 4. Apartamentul este mobilat,cu CT ,curat...

75 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

ap 3camere et 1 Dărmănești
5
3

ap 3camere et 1 Dărmănești

vand apartament 3 camere semidecomandat et1 zona Dărmănești langa adridan pe strada aleea garofitei mai multe detalii la nr de telefon sau watzap se accepta si credit ipotecar pret 65000 euro

970 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere Central
9
14

Apartament 2 camere Central

apartament 2 camere Central et.2 liber Ap.2 camere bloc 1969 Centrala termica termopane g+f usa metalica insorit semidecomandat et.2 48 mp. +balcon Puncte de interes in Zona Muzeu 2 min, Scoala Nr.3 3 min,Hotel Ceahlau 4 min. Detalii lasediul agentiei.

1100 EUR/m2 | 50 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

apartament 3 camere  Duplex
10
1

apartament 3 camere Duplex

Apartament 3 camere Duplex ,semicentral!Mobilat,utilat. De închiriat duplex 80 mp Se oferă spre închiriere duplex spațios, cu o suprafață de 80 mp, ideal pentru familie sau cuplu. Compartimentare practică și luminoasă Living generos Bucătărie complet utilată Dormitor(e) confortabil(e) 2 Bai+2 ...

80 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

 Apartament 2 camere Precista Mall et.2
10
20

Apartament 2 camere Precista Mall et.2

De vânzare Ap.2 camere Precista Mall Carrefourr,Renovat,centrala termica,termopane,G,Fparchet,tamplarie int.Schimbata,decomandat,usa metalica.et.2 ,68 mp. total Balcon închis cu termopane,izolat termic,însorit,vedere Vest. Puncte de interes în zonă Mall Carrefour,Scolii,Magazine,5 min.Ștrand. Detalii ...

985 EUR/m2 | 68 m2