Hartă Listă
Filtre active: Neamt Piatra Neamt Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Pensiune/ Camin de batrani - Restaurant 8000 mp aproape de Tg.Neamt -  COMISION
15

Pensiune/ Camin de batrani - Restaurant 8000 mp aproape de Tg.Neamt - COMISION

Pensiunea S+P+E+M (finalizata in 2005) cu mansarda si demisol generoase este situata pe o suprafata de 7850 mp de teren. Cladirea este din caramida pe fundatie din beton armat, stalpi de rezistenta si plansee din beton armat, acoperis tip sarpanta din lemn cu invelitoare din tabla Lindab avand o suprafata ...

421 EUR/m2 | 1,390 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
teren de vânzare în oraș, Piatra Neamț, strada Plantelor
3

teren de vânzare în oraș, Piatra Neamț, strada Plantelor

Ultimele 3 terenuri cu priveliște superbă! Imaginează-ți diminețile cu liniște, aer curat și o priveliște de vis Dacă vrei să-ți construiești casa într-o zonă liniștită, dar în oraș, acum e momentul Priveliște superbă către dealuri Apă trasă Curent Gaz în curs de execuție Zonă ...

420 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
BLOC 7 FERMELOR, ap. 2 cam+2 balc, et 3, preț 65.290  +TVA 21%
8
2

BLOC 7 FERMELOR, ap. 2 cam+2 balc, et 3, preț 65.290 +TVA 21%

Apartament cu două camere, 56 mp utili + un balcon de 3,5 mp utili + un balcon de 6 mp utili. Apartamentul se află în cel de-al ȘAPTELEA bloc al unui ansamblu de 13 blocuri pe strada Fermelor în ansamblul nou din spate de la Penny Market. Blocul este structurat D+P+2E+M și are termen de finalizare luna ...

1197 EUR/m2 | 66 m2

Calea%2525252bRomanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat, etaj 1, Piata Darmanesti
7

Apartament de 3 camere semidecomandat situat la etajul 1 in zona Pietei Darmanesti. Are suprafata utila de 56 mp din care 53 mp apartamentul + 3 mp balconul tip logie. Este luminos si calduros fiind situat pe est si vest, este izolat exterior. Nu detine boxa dar sunt spatii de depozitare la mansarda/pod. ...

964 EUR/m2 | 56 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriere apartament
7
3

Închiriere apartament

Închiriez apartament 4 camere, str.Petru Rareș etaj 4. Apartamentul este mobilat,cu CT ,curat...

75 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

ap 3camere et 1 Dărmănești
5
3

ap 3camere et 1 Dărmănești

vand apartament 3 camere semidecomandat et1 zona Dărmănești langa adridan pe strada aleea garofitei mai multe detalii la nr de telefon sau watzap se accepta si credit ipotecar pret 65000 euro

970 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere Central
9
14

Apartament 2 camere Central

apartament 2 camere Central et.2 liber Ap.2 camere bloc 1969 Centrala termica termopane g+f usa metalica insorit semidecomandat et.2 48 mp. +balcon Puncte de interes in Zona Muzeu 2 min, Scoala Nr.3 3 min,Hotel Ceahlau 4 min. Detalii lasediul agentiei.

1100 EUR/m2 | 50 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

apartament 3 camere  Duplex
10
1

apartament 3 camere Duplex

Apartament 3 camere Duplex ,semicentral!Mobilat,utilat. De închiriat duplex 80 mp Se oferă spre închiriere duplex spațios, cu o suprafață de 80 mp, ideal pentru familie sau cuplu. Compartimentare practică și luminoasă Living generos Bucătărie complet utilată Dormitor(e) confortabil(e) 2 Bai+2 ...

80 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

 Apartament 2 camere Precista Mall et.2
10
20

Apartament 2 camere Precista Mall et.2

De vânzare Ap.2 camere Precista Mall Carrefourr,Renovat,centrala termica,termopane,G,Fparchet,tamplarie int.Schimbata,decomandat,usa metalica.et.2 ,68 mp. total Balcon închis cu termopane,izolat termic,însorit,vedere Vest. Puncte de interes în zonă Mall Carrefour,Scolii,Magazine,5 min.Ștrand. Detalii ...

985 EUR/m2 | 68 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Propr.2cam, mobilat+utilat, Darmanesti
5
6

Propr.2cam, mobilat+utilat, Darmanesti

Proprietar ofer spre inchiriere pe TERMEN LUNG unei familii cuplu de salariati, aprt.2 cam, 51 mp, cf.1, Aleea Ulmilor, deasupra mag.Adridan Darmanesti, etaj intermediar (8 din 10 cu lift NOU) NU parter, NU ultimul etaj, cu TOATE facilitățile: - Centrala pe gaz + instalatie termica NOUA, - MOBILAT clasic ...