Hartă Listă
Filtre active: Neamt Piatra Neamt Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere de închiriat în zona Precista
20

Apartament cu 3 camere de închiriat în zona Precista

De închiriat – Apartament 3 camere, 72 mp, complet mobilat și utilat – Precista, Piatra Neamț (lângă City Mall) Se oferă spre închiriere un apartament spațios și luminos cu 3 camere, situat în cartierul Precista, în imediata apropiere a City Mall Piatra Neamț. Apartamentul se află la etajul 4 al unui ...

72 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
PF închiriez apartament 2 camere
10
4

PF închiriez apartament 2 camere

Persoana fizica, inchiriez apartament 2 camere, decomandat, avand o suprafață utilă de 55 mp, complet mobilat si utilat. Se află la etajul 1 și dispune de un ambient luminos (sud-est). Îți vei găsi confortul într-un apartament modern, proaspat renovat cu accesorii de calitate, izolat termic atat interior ...

55 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere, parter, Piata Maratei
6

Apartament 2 camere, parter, Piata Maratei

Apartament de 2 camere decomandat in suprafata utila de 53 mp, cu balcon mic de 2 mp, este situat la parter in zona Pietei Maratei. Este izolat exterior, are jaluzele exterioare, se vinde mobilat si utilat daca se doreste. Detine tamplarie termopan, CT marca Motan, gresie si faianta in baie si bucatarie. Alte ...

1085 EUR/m2 | 53 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere – zona centrală / Parter
12
7

Apartament 2 camere – zona centrală / Parter

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat la parter, pe B-dul Dacia, în Piatra Neamț. Proprietatea dispune de o suprafață utilă totală de 45,09 mp și beneficiază de: Centrală termică Izolație termică exterioară Mobilat și utilat Bloc acoperit Orientare ...

1065 EUR/m2 | 45 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Pangaracior-1 hectar -Colt de RAI
19
4

Pangaracior-1 hectar -Colt de RAI

Oferim spre vanzare 1 hectar de teren categoria de folosinta pasune, situat in zona Pangaracior, la o distanta de 18 km fata de orasul Piatra Neamt. Pret:30000 euro

10,000 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa cu 1000 mp teren Costisa
7
2

Casa cu 1000 mp teren Costisa

Oferim spre vanzare casa batraneasca cu 1000 mp tere situata la o distanta de 28 km de Piatra Neamt spre Bacau.Acte la zi, cheile se predau la notar. Pret:25000 euro 0740707697

500 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Maratei-parter-balcon-mobilat
8
1

Maratei-parter-balcon-mobilat

Oferim spre vanzare paratment cu 2 camere, aproape de Scoala daniela Cuciuc, centrala pe gaz, parter, liber. Pret;42000 euro Tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 42 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Precista-renovat-mobilat si utilat
4

Precista-renovat-mobilat si utilat

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, spatios, doua balcoane, zona Precista-aproape de Scoala Nr 4, statia de autobuz, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta, liber, acte la zi, cheile se predau la anotar. Pret:87000 euro Tel 07 arata numarul

1061 EUR/m2 | 82 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Precista-parter-mobilat
1
1

Precista-parter-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Precista-aproape de Sc nr 4, semidecomandat, parer, balcon detinut fara intabulare, mobilat. Pret:55000 euro Tel:0740707697 Va asteptam la agentie pentru vizionari!

1146 EUR/m2 | 48 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat
4
1

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat, decomandat, spatios, zona Maratei-Dolinex, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta. Pret:52000 euro tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Privighetorii-etajul 3- aproape de  Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean
12
1

Privighetorii-etajul 3- aproape de Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Spitalului Judetean, bloc din anul 1990, etajul 3, boxa,decomandat, spatios. Pret:78000 euro Tel:0740707697

1418 EUR/m2 | 55 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Zona Orion-Liceul de Informatica-etajul 4
18
1

Zona Orion-Liceul de Informatica-etajul 4

Oferim spre chirie apartament decomandat, mobilat si utilat,zona Liceului de Informatica,etajul 4.Preferam persoane curate, contract pe minim un an. Pret:250 euro luna+250 euro garantia Tel:0740707697

50 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Precista-zona Biserica Noua
19

Precista-zona Biserica Noua

Oferim spre chirie apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat,situat aproape de City Mall, etajul 3. Pret:300 euro luna+300 euro garantia Contract pe minim un an si se prefera persoane curate, nefumatoare, fara animale de companie Tel 07 arata numarul

55 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Zona City Mall-etajul 2-mobilat si utilat 1

Zona City Mall-etajul 2-mobilat si utilat

Oferim spre chirie apartament decomandat, etajul 2,zona Precista-sc nr 10-Bar Dunarea. Pret:250 euro luna+250 euro garantia tel 0740707697

52 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Cabinet stomatologic -Bdul Traian
3
1

Cabinet stomatologic -Bdul Traian

Oferim spre vanzare cabinet stomatologic,dotat cu aparatura,suprafata 15 mp, zona Bdul Traian. Pret:19000 euro Tel 0740707697

1267 EUR/m2 | 15 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Zona 1 Mai-parter-spatios
1
2

Zona 1 Mai-parter-spatios

Oferim spre chirie apartament cu 3 camere, decomandat,zona 1Mai-Galeria Mall,mobilat si utilat. Pret:300 euro luna+300 euro garantia Preferam persoane curate, fara animale decompanie.Te;l 0740707697

80 m2

Piatra Neamt, Neamt

Centru-zona Unic
2

Centru-zona Unic

Oferim spre chirie apartament cu 2 camere decomnadat ,mobilat si utilat,situat in zona Hotel Ceahlau, etajul 4. Pret:300 euro luna+300 euro garantia

50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Bdul Traian-zona Spitalului Judetean
1

Bdul Traian-zona Spitalului Judetean

Oferim spre chirie spatiu comercial cu vitrina mare ,zona Spitalului Judetean, ideal pentru salon infrumusetare, cabinet medical, sala meditatii, etc. Pret:450 euro luna+450 euro garantia

45 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand URGENT apartament 2 camere
6
3

Vand URGENT apartament 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, in zona Maratei, strada Dimitrie Leonida, in aproiere de Statia de salvare, suprafata de 56mp, etajul 4, acoperit, boxa si loc de parcare. Se vinde semimobilat, gata de mutat in el, renovat, cu centrala termica si tamplarie de termopan, inclusiv usile.

929 EUR/m2 | 56 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

apartament PRECISTA
3

apartament PRECISTA

Apartamentul este în Precista etaj 4 strada pictor Grigorescu negociabil

956 EUR/m2 | 68 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere de inchirat , Calea Romanului - Piatra Neamt
9

OBIECTIV IMOBILIARE vă oferă spre închiriere: Apartament decomandat cu 3 camere, situat pe strada Mihai Viteazu (Calea Romanului), într-o zonă accesibilă și bine conectată. Compartimentare: 3 camere 2 băi 2 balcoane Dotări: Complet mobilat și utilat Gata pentru mutare imediată Condiții de închiriere: 1 ...

88 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament decomandat  cu două camere.
10

Vand apartament decomandat cu două camere.

Vand apartament decomandat cu două camere. Este renovat dar nefinalizat( lipseste gresie, faianță,parchet ,sanitare, usi interioare etc) Instalatiile sunt toate noi, tavane izolate cu extrudat tip termosistem cu finisaj fin( glet si var). Apartamentul este compartimentat astfel: Decomandat cu doua camere, ...

875 EUR/m2 | 57 m2