Imobiliare Piatra Neamt Neamt

Hartă Listă
Filtre active: Neamt Piatra Neamt Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa si 107 mp teren,cu beci si loc parcare, zona Centru- Piatra Neamt
14
31

CASĂ ȘI 107 MP TEREN, CU BECI SI LOC DE PARCARE, ZONA CENTRU, PIATRA NEAMȚ, 60.000 EURO Oferim spre achiziționare un imobil compus din suprafața de 107 mp teren, pe care sunt edificate două construcții, C1 și C2. C1- cu suprafața de 37 mp, construită din chirpici, pe fundații din beton, acoperită ...

857 EUR/m2 | 70 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Spatiu comercial de vanzare 40 mp Precista bd Decebal nr 90
4
1

Spatiu comercial de vanzare 40 mp Precista bd Decebal nr 90

Persoana fizica vand spatiu comercial 40 mp cu acte la zi, situat pe bd Decebal nr 90 in Precista, zona Biserica Noua in Piatra Neamt, oportunitate de investitie! Se poate transforma in spatiu de locuit, airbnb, inchiriat, birou, cabinet, etc. Are toate utilitatile si imbunatatirile necesare pt folosirea ...

1163 EUR/m2 | 40 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsoniera Maratei
7
2

Garsoniera Maratei

Garsoniera este situata intr-un bloc de garsoniere, etaj intermediar, orientata spre vest, este in format decomandat. An de constructie cca.1975.. Geamuri cu termopan, centrala termica, imbunatatiri de calitate.. Foarte buna pentru locuit sau plasament imobiliar... Va asteptam la vizionare!

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate Piatra Neamt- vila cocheta prevazuta cu terasa, garaj si teren
19
1

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ VILĂ COCHETĂ, PREVĂZUTĂ CU TERASĂ, GARAJ ȘI TEREN, 210.000 EURO NEG. Celor care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE le propune spre achiziție această proprietate elegantă, îngrijită, primitoare, ...

1105 EUR/m2 | 190 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Precista-renovat-mobilat si utilat
4

Precista-renovat-mobilat si utilat

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, spatios, doua balcoane, zona Precista-aproape de Scoala Nr 4, statia de autobuz, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta, liber, acte la zi, cheile se predau la anotar. Pret:87000 euro Tel 07 arata numarul

1061 EUR/m2 | 82 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Precista-parter-mobilat
1
2

Precista-parter-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Precista-aproape de Sc nr 4, semidecomandat, parer, balcon detinut fara intabulare, mobilat. Pret:55000 euro Tel:0740707697 Va asteptam la agentie pentru vizionari!

1146 EUR/m2 | 48 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat
4
1

Maratei-decomnadat-spatios-mobilat

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat, decomandat, spatios, zona Maratei-Dolinex, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta. Pret:52000 euro tel 0740707697

1000 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Privighetorii-etajul 3- aproape de  Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean
12
1

Privighetorii-etajul 3- aproape de Biserica Sf Ioan si Spitalul Judetean

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Spitalului Judetean, bloc din anul 1990, etajul 3, boxa,decomandat, spatios. Pret:78000 euro Tel:0740707697

1418 EUR/m2 | 55 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Zona Orion-Liceul de Informatica-etajul 4
18
1

Zona Orion-Liceul de Informatica-etajul 4

Oferim spre chirie apartament decomandat, mobilat si utilat,zona Liceului de Informatica,etajul 4.Preferam persoane curate, contract pe minim un an. Pret:250 euro luna+250 euro garantia Tel:0740707697

50 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Precista-zona Biserica Noua
19

Precista-zona Biserica Noua

Oferim spre chirie apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat,situat aproape de City Mall, etajul 3. Pret:300 euro luna+300 euro garantia Contract pe minim un an si se prefera persoane curate, nefumatoare, fara animale de companie Tel 07 arata numarul

55 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Zona City Mall-etajul 2-mobilat si utilat 1

Zona City Mall-etajul 2-mobilat si utilat

Oferim spre chirie apartament decomandat, etajul 2,zona Precista-sc nr 10-Bar Dunarea. Pret:250 euro luna+250 euro garantia tel 0740707697

52 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Cabinet stomatologic -Bdul Traian
3
1

Cabinet stomatologic -Bdul Traian

Oferim spre vanzare cabinet stomatologic,dotat cu aparatura,suprafata 15 mp, zona Bdul Traian. Pret:19000 euro Tel 0740707697

1267 EUR/m2 | 15 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Zona 1 Mai-parter-spatios
1
2

Zona 1 Mai-parter-spatios

Oferim spre chirie apartament cu 3 camere, decomandat,zona 1Mai-Galeria Mall,mobilat si utilat. Pret:300 euro luna+300 euro garantia Preferam persoane curate, fara animale decompanie.Te;l 0740707697

80 m2

Piatra Neamt, Neamt

Centru-zona Unic
2

Centru-zona Unic

Oferim spre chirie apartament cu 2 camere decomnadat ,mobilat si utilat,situat in zona Hotel Ceahlau, etajul 4. Pret:300 euro luna+300 euro garantia

50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Bdul Traian-zona Spitalului Judetean
1

Bdul Traian-zona Spitalului Judetean

Oferim spre chirie spatiu comercial cu vitrina mare ,zona Spitalului Judetean, ideal pentru salon infrumusetare, cabinet medical, sala meditatii, etc. Pret:450 euro luna+450 euro garantia

45 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand URGENT apartament 2 camere
6
3

Vand URGENT apartament 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, in zona Maratei, strada Dimitrie Leonida, in aproiere de Statia de salvare, suprafata de 56mp, etajul 4, acoperit, boxa si loc de parcare. Se vinde semimobilat, gata de mutat in el, renovat, cu centrala termica si tamplarie de termopan, inclusiv usile.

929 EUR/m2 | 56 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

apartament PRECISTA
3

apartament PRECISTA

Apartamentul este în Precista etaj 4 strada pictor Grigorescu negociabil

956 EUR/m2 | 68 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere de inchirat , Calea Romanului - Piatra Neamt
9

OBIECTIV IMOBILIARE vă oferă spre închiriere: Apartament decomandat cu 3 camere, situat pe strada Mihai Viteazu (Calea Romanului), într-o zonă accesibilă și bine conectată. Compartimentare: 3 camere 2 băi 2 balcoane Dotări: Complet mobilat și utilat Gata pentru mutare imediată Condiții de închiriere: 1 ...

88 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament decomandat  cu două camere.
10

Vand apartament decomandat cu două camere.

Vand apartament decomandat cu două camere. Este renovat dar nefinalizat( lipseste gresie, faianță,parchet ,sanitare, usi interioare etc) Instalatiile sunt toate noi, tavane izolate cu extrudat tip termosistem cu finisaj fin( glet si var). Apartamentul este compartimentat astfel: Decomandat cu doua camere, ...

875 EUR/m2 | 57 m2