Imobiliare Piatra Neamt Neamt

Hartă Listă
Filtre active: Neamt Piatra Neamt Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament de vânzare – 2 camere | Zona Mall / Precista
12
3

Apartament de vânzare – 2 camere | Zona Mall / Precista

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, aflat în renovare, situat la etajul 4 pe Bulevardul Decebal, Piatra Neamț. Detalii proprietate: Suprafață utilă apartament : 53,92 mp Suprafață construită: 57,06 mp Geam termopan 2 logii Orientare imobil: Vest Apartamentul ...

1087 EUR/m2 | 46 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartamente 3 camere Darmanesti - Piatra Neamt , etaj 3
10

Apartamente 3 camere Darmanesti - Piatra Neamt , etaj 3

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în cartierul Dărmănești, zona Aleea Ulmilor. Apartamentul este curat, bine întreținut și dispune de centrală termică proprie. Compartimentarea este practică și cuprinde: 3 camere 1 baie 1 balcon situat la etajul 3 Pentru mai ...

1182 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate Piatra Neamt - vila cocheta cu garaj, beci si teren
20
5

PROPRIETATE PIATRA NEAMT VILĂ COCHETĂ, PREVĂZUTĂ CU GARAJ, BECI ȘI TEREN, ÎN CADRU MIRIFIC, 255.000 EURO NEG. Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție această proprietate elegantă, îngrijită, ...

1308 EUR/m2 | 195 m2

Sarata, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartamente 2 camere Precista,etaj 3 - zona Shopping City
7
2

Apartamente 2 camere Precista,etaj 3 - zona Shopping City

Obiectiv Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Precista , zona Shopping City situat la etajul 3. Caracteristici: -decomandat -54 mp -centrala termica si termopan -balcon. Pentru mai multe informații, vă așteptăm la sediul agenției din Piața Mihail Kogălniceanu nr. 2 sau telefonic ...

1148 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren intravilan Piatra Neamt
18

Teren intravilan Piatra Neamt

Teren intravilan de vânzare – 3.538 mp, Strada Fermelor, zona 1 Mai, Piatra Neamț Se oferă spre vânzare un teren intravilan cu suprafața de 3.538 mp, situat într-o zonă urbană în plină dezvoltare – Strada Fermelor, cartier 1 Mai, municipiul Piatra Neamț. - Deschidere la stradă: 20 metri -Utilități: ...

3,538 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 4 camere de vânzare în zona Calea Romanului
11

Apartament cu 4 camere de vânzare în zona Calea Romanului

Apartament situat la etajul doi, cu o suprafata generoasa de 100 de mp utili, cu doua bai, 2 balcoane, bucatarie generoasa, izolatie exterioara, centrala termica, termopane.

1178 EUR/m2 | 90 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere cu priveliște superbă
10
4

Apartament 3 camere cu priveliște superbă

Apartament 3 camere de vanzare, zona superbă cu priveliște spre munte. Apartamentul este decomandat și dispune o 1 bucatarie mare, 1 baie, 1 boxa generoasa în cadastru de 11 mp, balcon de 8 m liniari. Este spațios și însorit, renovat recent, detine loc de parcare și o debara pe casa scării. Se vinde ...

1163 EUR/m2 | 83 m2

1+Mai, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 2, Calea Romanului
8
3

Apartament 3 camere, etaj 2, Calea Romanului

Apartament de 3 camere decomandat cu 2 bai, situat la etajul 2 pe Calea Romanului. Blocul este din 1982, izolat exterior, apartamentul este pozitionat pe mijloc intre apartamente, este calduros, are termopane. Detine boxa in subsol tehnic cu acces pe scara metalica. Apartamentul are 68 mp utili + balcon ...

1250 EUR/m2 | 68 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vila in Piatra Neamț -zona Dărmănești de vânzare sau închiriere (Mobilata  sau Nu.
4

Vila in Piatra Neamț -zona Dărmănești de vânzare sau închiriere (Mobilata sau Nu.

Vila in PIATRA NEAMT, cu 3 etaje , 6 dormitoare, 3 bai , 1 bucătărie, 1 living, mansarda si 4 spații utilitare , cu 2 centrale pe gaz care funcționează separat: 1 C.T pe etajul 2 unde sunt 3 dormitoare si 2 bai + hol si 1 CT pentru parter unde este 1 Dormitor, hol + casa scării si etaj 1 cu living , ...

567 EUR/m2 | 547 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera nouă in cartierul Tei
5
3

Garsoniera nouă in cartierul Tei

Garsonieră nou renovată în bloc nou cartier Tei Piatra Neamț cu intrare separată, ideala regim hotelier.

24 m2

Piatra Neamt, Neamt

apartament 2 camere Precista
5

apartament 2 camere Precista

apartament 2 camere zona Precista langa școala Nicu Albu ( Nr 10) 48 M2 etajul 3 , mobilat și utilat .

1438 EUR/m2 | 48 m2

Piatra Neamt, Neamt

Proprietar închiriez garsonieră în zona centrală Bloc Turn Unic 200 Euro
4

Proprietar închiriez garsonieră situată în centrul orașului zonă liniștită Bloc Turn Unic mobilată și utilată.Detine frigider, mașina de spălat, plită centrală termică nouă.Chiria200Euro lunar+250 garanție.

30 m2

Piatra Neamt, Neamt

Oferim spre inchiriere spatiu comercial 140 mp, autorizat pentru mai multe domenii de activitate
8
1

Oferim spre inchiriere spatiu comercial, 140 mp, P+1, excelent pentru : alimentatie publica, bar, salon infrumusetare, birouri, sediu firma, sediu banca, farmacie, cabinete stomatologice, laborator analize, cabinete avocatura, evaluatori, Spatiul are vitrina la strada deschidere 7 m si este deja autorizat ...

140 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate de exceptie,oaza de confort-Vila mobilata si utilata,plus anexa si teren,mun.P.Neamt
20
3

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE, OAZĂ DE CONFORT ȘI VIBE DE ACASĂ VILĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ ȘI TEREN, ÎN MUN. PIATRA NEAMȚ, 340.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție ...

1111 EUR/m2 | 306 m2

Piatra Neamt, Neamt

Oferta   Teren intravilan de vânzare
3
4

Oferta Teren intravilan de vânzare

Teren de vânzare 300 metri pătrați,în Piatra Neamț, zona Dărmănești, pe o stradă,în apropiere de Moara Gliga Toate utilitățile sunt la poartă .

300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan
10
5

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan centrală termică termopane ușă metalică parchet uși interioare noi faianță gresie mobilat etajul 4 cu pod ,parcare 60000 Euro

923 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, zona Biserica Catolica
18
2

Apartament 2 camere, etaj 1, zona Biserica Catolica

APARTAMENT 2 CAMERE, ETAJUL 1, ZONA BISERICA CATOLICA , 76.000 EURO Dacă sunteți în căutarea unui imobil pentru locuit sau pentru o investiție imobiliară, FORTUNA IMOBILIARE vă supune atenției acest apartament cu 2 camere, cu o structură decomandată, amplasat în zona centrală din Piatra Neamț, la etajul ...

1652 EUR/m2 | 46 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament la cheie cu 4 camere decomandate,boxa,loc parcare,etaj 2, zona Al.28-Maratei
18
5

APARTAMENT LA CHEIE, CU 4 CAMERE DECOMANDATE CU BOXĂ ȘI LOC DE PARCARE, SITUAT LA ETAJUL 2, ZONA AL.28, MĂRĂȚEI, 120.000 EURO Dacă vă doriți o investiție sigură și inteligentă pentru viitorul dumneavoastră, FORTUNA IMOBILIARE vă propune acest imobil situat in prima parte a cartierului Mărăței - zona ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate de suflet-casa mobilata si utilata,plus anexa,beci,garaj si teren, Com Zanesti
18
1

PROPRIETATE DE SUFLET, OAZĂ DE CONFORT ȘI LINIȘTE CASĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ, BECI, GARAJ ȘI TEREN, ÎN COM. ZĂNEȘTI, 140.000 EURO Celor care își doresc o schimbare a stilului de viață, să descopere rutine noi și obiceiuri mai sănătoase, dar să-și mențină facilitățile urbane, beneficiind ...

473 EUR/m2 | 296 m2

Piatra Neamt, Neamt

Proprietar - Maratei, Aleea Paltinilor
7
4

Proprietar - Maratei, Aleea Paltinilor

Proprietar vand apartament, in Maratei, Aleea Paltinilor Bloc curat, ingrijit. Apartamentul necesita renovare, suprafata 52.7 mp

904 EUR/m2 | 52 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

vand schimb apartament 4 camere piatra neamt
6
5

vand schimb apartament 4 camere piatra neamt

Proprietar, vand schimb apartament decomandat 4 camere - design flexibil - în suprafață de 70mp, cu balcon închis cu termopan, situat în Piatra Neamț (cartier Darmanesti) la etajul 10 intr-un bloc cu 10 etaje, anvelopat și acoperit. Se oferă un spațiu de locuit cochet mobilat, recent renovat, optimizat ...

1077 EUR/m2 | 65 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament Precista
4
4

Apartament Precista

De vânzare apartament cu 2 camere, situat in cartierul Precista, strada Emil Costinescu in vecinătatea școlii nr.10, centre comerciale (Shopping City), piața Bistrita.Imobilul se află intr-un bloc construit in 1980, etaj 4 4, acoperit + pod, boxă, tâmplărie termopan, izolat exterior. Necesită moder ...

929 EUR/m2 | 56 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren intravilan Zanesti
32
1

Teren intravilan Zanesti

De vanzare un teren în localitatea Zănești, intravilan, cu suprafata de 1500 mp și deschidere de 21 m la drum asfaltat. Utilitati în apropiere, curent, apa, gaz, canalizare, terenul fiind situat în zona locuibila de case. Terenul prezintă certificat de urbanism, este bun pt construcție de locuință. Vânzarea ...