Imobiliare Piatra Neamt Neamt

Hartă Listă
Filtre active: Neamt Piatra Neamt Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere precista et1
9
2

2 camere precista et1

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare un apartament cu doua camere situat în Piatra Neamț cartier precista. Este situat la etajul 1 , are toate îmbunătățirile, are centrala termica proprie si termopane, se vinde mobilat si utilat. Este liber, merita vazut! Pentru mai multe ...

1413 EUR/m2 | 46 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 2 camere – Zonǎ Centrală,etaj 3
9
2

Apartament 2 camere – Zonǎ Centrală,etaj 3

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona centrală a orașului Piatra Neamț, la etajul 3, compartimentare decomandată. ✅ Suprafață apartament: 54 mp ✅ Decomandat ✅ Etaj 3 ✅ Centrală termică proprie ✅ Geamuri termopan ✅ Balcon închis cu termopan ✅ Bloc acoperit ✅ ...

1111 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Garsoniera mobilata Darmanesti
12
4

Garsoniera mobilata Darmanesti

Spatiul propus spre inchiriere se gaseste situat intr-un bloc de garsoniere in vecinatatea liceului Gh.Asachi. Situata la [arter, orientata cu fata spre apus, dispune de toate dotarile necesare. Complet mobilata si utilata.. Termen lung, garantie 1200 lei (se poate achita in 2 transe) ..

22 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate de exceptie,oaza de confort-Vila mobilata si utilata,plus anexa si teren,mun.P.Neamt
20
2

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE, OAZĂ DE CONFORT ȘI VIBE DE ACASĂ VILĂ MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, PLUS ANEXĂ ȘI TEREN, ÎN MUN. PIATRA NEAMȚ, 340.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție ...

1111 EUR/m2 | 306 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu o priveliste de vis, in inima naturii, com.Tarcau
19
21

Casa cu o priveliste de vis, in inima naturii, com.Tarcau

CASĂ CU O PRIVELIȘTE DE VIS, ÎN INIMA NATURII, ÎNTR-O ZONĂ FEERICĂ, CE POATE FI INCLUSĂ ÎN CIRCUITUL ECOTURISTIC, 167.000 EURO Pentru cei pasionați de natură, liniște și un stil de viață sănătos, FORTUNA IMOBILIARE vă prezintă această vilă superbă, situată în com. Tarcău, jud. Neamț, verdeață și frumusețe ...

418 EUR/m2 | 400 m2

Piatra Neamt, Neamt

Proprietate situata in zona centrala- Piatra Neamt, oaza de eleganta si confort
19
5

PROPRIETATE SITUATĂ ÎN ZONA CENTRALĂ PIATRA NEAMȚ OAZĂ DE ELEGANȚĂ ȘI CONFORT, 331.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște,verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție această superbă proprietate, primitoare, îngrijită, ...

1576 EUR/m2 | 210 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Casa in intravilanul mun.P.Neamt- zona 1 Mai
12
41

Casa in intravilanul mun.P.Neamt- zona 1 Mai

PROPRIETATE SITUATĂ ÎN INTRAVILANUL MUN. PIATRA NEAMȚ, ZONA 1 MAI, 49.900 EURO FORTUNA IMOBILIARE vă oferă spre vânzare un imobil situat într-o zonă liniștită din cartierul Gara Veche, compus din suprafața de 173 mp teren, pe care sunt edificate construcțiile : - C1 Casa, cu suprafața la sol de 99mp,construita ...

504 EUR/m2 | 99 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere,mobilat si utilat,2 locuri de parcare, zona Scoala nr.2
12

APARTAMENT 3 CAMERE MOBILAT ȘI UTILAT, CU 2 LOCURI DE PARCARE, ZONA ȘCOALA NR. 2, 95.000 EURO NEG Pentru cei interesați de extinderea spațiului de locuit, cu un ambient plăcut și atrăgător, care nu necesită investiții suplimentare, vă oferim posibilitatea de a cunoaște beneficiile acestei proprietăți ...

1250 EUR/m2 | 76 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Proprietate com.Bodesti, casa+ anexe + teren 7122 mp
13
25

Proprietate com.Bodesti, casa+ anexe + teren 7122 mp

PROPRIETATE COM.BODESTI, CASĂ + ANEXE + TEREN 7.122 MP, CRACAUL IN FATA SI PADUREA IN SPATE, 40.000 EURO Dacă îți dorești să scapi de stresul și stilul de viață agitat din mediul urban, să fii înconjurat de natură și să dai o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE propune ...

400 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa la gri, comuna Girov
20
12

Casa la gri, comuna Girov

Oferta noua, proprietate situata la 10 km de oras , in comuna Girov, pret 70.000 euro usor negociabil. Proprietatea va pune la dispozitie o casa P+M ( la gri ) cu suprafata desfasurata de 144 mp, construita pe fundatii din beton armat, zidarie din BCA, acoperita cu tabla tip Lindab, tamplarie termopan ...

486 EUR/m2 | 144 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa de vanzare Piatra Neamt - zona rezidentiala
20
5

Casa de vanzare Piatra Neamt - zona rezidentiala

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare o casă tip duplex, situată în orașul Piatra Neamț, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă. Proprietatea are o suprafață utilă de 120 mp și este amplasată pe un teren intravilan de 235 mp. Construită în anul 2023, locuința beneficiază de o structură solidă, ...

1329 EUR/m2 | 120 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate zona Ursuleti, cu toate facilitatile
18
3

Proprietate zona Ursuleti, cu toate facilitatile

PROPRIETATE ZONA URSULEȚI, CU TOATE FACILITĂȚILE 190.000 EURO Dacă vrei să evadezi din mediul urban, să scapi de stresul și stilul de viață agitat, pentru a da o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate, compusă din suprafața ...

950 EUR/m2 | 200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere - Zona 1 Mai - Suprafata utila 73m2 - Etajul 4 - NEGOCIABIL
10
8

APARTAMENT 3 CAMERE. LIVING SI BACATARIE OPEN SPACE. DOTAT DAR NU ESTE TERMINAT IN TOTALITATE. RACORDAT APA , ELECTRICITATE DAR NU GAZE. NU ARE SISTEM DE INCALZIRE, MAI NECESITA LUCRARI.

918 EUR/m2 | 73 m2

1%2bMai, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
CABINET STOMATOLOGIC - Spațiu comercial DĂRMĂNEȘTI
8

CABINET STOMATOLOGIC - Spațiu comercial DĂRMĂNEȘTI

OBIECTIV IMOBILIARE vă oferă spre vânzare un spațiu comercial situat pe Aleea Ulmilor, Piatra Neamț – perfect pentru un cabinet stomatologic sau orice alt tip de cabinet. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 40 mp Compartimentare: 2 camere decomandate 2 băi 1 balcon Situat la parter – acces ...

1300 EUR/m2 | 40 m2

Piatra Neamt, Neamt

Teren agricol vânzare extravilan Onești
2
3

Teren agricol vânzare extravilan Onești

Teren agricol situat în extravilanul orașului Onești ,la 2,1 km de orașul Onești, direcția spre Brașov, vis-a-vis de stația Peco Lukoil, la 425 m de DN, deschidere 12.35m.Supraf totala 5150 mp. Cadastru făcut.

Piatra Neamt, Neamt

Teren Intravilan 7

Teren Intravilan

Vind Teren Intravilan in sat HLAPESTI.com DRAGOMIRESTI jud NEAMT la 20 km de PIATRA NEAMT 5640 metri,succesiune ei cadastru efectuaate,toate actele la zi Loc de constructie casa Pret 5 euro metrul patrat Relatii la tel

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera    Studio   Apartament cu o camera
10
6

Garsoniera Studio Apartament cu o camera

Vand Garsoniera (Apartament cu o camera) in Darmanesti in primul bloc de Garsoniere de dupa Biserica Sfanta Paraschiva la Parter pe mijloc , foarte calduroasa, orientata spre Vest la strada (fara probleme de securitate),vecini amabili si linistiti (cel mai linistit bloc de garsoniere din zona). Accesul ...

1040 EUR/m2 | 25 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
casa cu etaj ultracentral,  strada Ștefan cel Mare
6
2

casa cu etaj ultracentral, strada Ștefan cel Mare

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare o casa cu etaj ultracentrală în Piatra Neamț, situata la strada principala, vis a vis de fostul parc Zoo. Are o suprafață de teren de 294 mp, amprenta casei este de 92 mp, structurata astfel: la parter living cu baie si bucătărie mare, dressing, ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere/etaj 2 ULTRACENTRAL
19
7

Apartament 3 camere/etaj 2 ULTRACENTRAL

Apartament 3 camere de vânzare – ULTRACENTRAL, Piatra Neamț Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în inima orașului, ideal pentru toate vârstele, cu acces rapid către orice punct de interes: magazine, școli, parcuri, instituții. Etaj 2 / bloc cu lift Model decomandat – compartimentare ...

1172 EUR/m2 | 64 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 4 camere/2 bai/2 balcoane Maratei
20
4

Apartament 4 camere/2 bai/2 balcoane Maratei

Apartament 4 Camere de Vânzare – Zona Maratei, Piatra Neamț Locație: Maratei, zonă liniștită și bine cotată Bloc construit în 1985 | Etaj 3 din 4 Suprafață utilă: 90 mp | Compartimentare decomandată Detalii apartament: • 2 balcoane închise cu tâmplărie termopan (6,49 mp + 4,71 mp) • 2 băi complet ...

1093 EUR/m2 | 101 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere RENOVAT 2019
10
3

Apartament 3 camere RENOVAT 2019

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, situat in Maratei pe Bulevardul Traian, etaj 10/10, lift nou 2023, acoperit plus spatiu depozitare in interior, boxa cadastrata ,renovat total in 2019 cu instalatii schimbate, izolat exterior ,orientat sud est si vest . Se vinde mobilat si utilat,la ...

1136 EUR/m2 | 66 m2

Piatra Neamt, Neamt

apartament doua camere
10
5

apartament doua camere

Ofer spre inchiriere apartament 64 mp complet utilat si mobilat,ideal pentru un cuplu,compus din doua camere,bucatarie,baie,hol,balcon,boxa,in bloc nou izolat termic,expus la S-E, (avantaj facturi),dotat cu ascensor si parcare individuala.Locatie Cartier Tei.Se inchiriaza pe termen lung (minim un an) ...

64 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand Duplex (2 case in oglinda) Rezidential sau Comercial,130 mp utili+400 mp teren,Piatra Neamt
3

Investitie sigura!Se Vand impreuna cu 92000 euro sau cine doreste doar una pret 52000 euro 2 case in oglinda(duplex) separate pe Cadastru!! 65 mp(3 camere) fiecare(130mp total) Teren 400 mp total utilitati separate gaz apa curent Locatie super Zona 1 mai,Cartier Gara Veche,bvd Marasesti nr 27 Zona linistita,Pe ...

230 EUR/m2 | 400 m2

Piatra Neamt, Neamt

Zero Restrictii!370mp Comerciali fara vecini rezidentiali-Libertate totala de business in P Neamt
10

spatii de 370 mp in complex:Linistea de a face zgomot,nu ai apartamente deasupra,nu ai vecini sensibili,nu ai reclamatii,poti functiona non stop 600 euro mp:un pret sub pragul de rentabilitate al constructiilor noi practic cumperi la pret de constructie la;ROSU" un spatiu la cheie Constructie solida:ziduri ...

608 EUR/m2 | 370 m2