Promovat
Apartament 2 camere Centru - Piatra Neamt , ETAJ 3
10
6

Apartament 2 camere Centru - Piatra Neamt , ETAJ 3

✨ Apartament cu 2 camere în inima orașului! ✨ Obiectiv Imobiliare vă oferă oportunitatea de a cumpăra un apartament decomandat, situat în centrul orașului, în zona cu blocuri construite după 1980. Poziție ideală – aproape de toate punctele de interes din oraș! La etajul 3 dintr-un bloc de 4 nivele ...

1068 EUR/m2 | 44 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
2 cam, parter, 57 mp utili totali, 45 mp grădină. Preț 68181+ 21% TVA
9
2

Apartament cu două camere, 52 mp utili + un balcon de 5 mp utili, cu 45 mp grădină proprie, situat la parter. El se află în cel de-al patrulea bloc al unui ansamblu de 13 blocuri pe strada Fermelor în ansamblul nou din spate de la Penny Market. Este structurat D+P+2E+M, bloc finalizat. Apartamentul ...

1447 EUR/m2 | 57 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Teren 2,606mp Piatra-Neamt / Strada Orizontului
9

Teren 2,606mp Piatra-Neamt / Strada Orizontului

Se oferă spre vânzare teren intravilan cu suprafața de 2606 mp, situat pe strada Orizontului, într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare. Terenul beneficiază de un front stradal generos de 25 ml, având o formă avantajoasă, ideală pentru construcția unei locuințe, parcelare sau investiție imobiliară. Utilitățile ...

2,606 m2

Calea Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casă premium de vânzare   Zona Dumbrava
17

Casă premium de vânzare Zona Dumbrava

Casă premium de vânzare Zona Dumbrava Construcție nouă, 2023 | 163 m utili | m teren | Exclusiv prin MCD Expert Imobiliare Dacă visezi la o locuință modernă, bine construită și complet utilată pentru confortul familiei tale, această proprietate reprezintă alegerea ideală. Date tehnice & compartimentare Structură: ...

2178 EUR/m2 | 163 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere, tip duplex
8
19

Apartament 4 camere, tip duplex

APARTAMENT 4 CAMERE CU SCARA INTERIOARA, 2 BĂI, SITUAT ÎN BLOC NOU, PRIVELISTE SPECTACULOASA, 120.000 EURO Dacă vrei să te menții în formă într-o atmosferă selectă și boemă, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție o superbă proprietate, amplasată in bloc nou, intr-o zona in plin avant imobiliar, ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Calea+Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Casa cu o priveliste de vis, in inima naturii, com.Tarcau
19
21

Casa cu o priveliste de vis, in inima naturii, com.Tarcau

CASĂ CU O PRIVELIȘTE DE VIS, ÎN INIMA NATURII, ÎNTR-O ZONĂ FEERICĂ, CE POATE FI INCLUSĂ ÎN CIRCUITUL ECOTURISTIC, 167.000 EURO Pentru cei pasionați de natură, liniște și un stil de viață sănătos, FORTUNA IMOBILIARE vă prezintă această vilă superbă, situată în com. Tarcău, jud. Neamț, verdeață și frumusețe ...

418 EUR/m2 | 400 m2

Piatra Neamt, Neamt

Proprietate situata in zona centrala- Piatra Neamt, oaza de eleganta si confort
19
5

PROPRIETATE SITUATĂ ÎN ZONA CENTRALĂ PIATRA NEAMȚ OAZĂ DE ELEGANȚĂ ȘI CONFORT, 331.000 EURO Pentru cei care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște,verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE propune spre achiziție această superbă proprietate, primitoare, îngrijită, ...

1576 EUR/m2 | 210 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

Casa in intravilanul mun.P.Neamt- zona 1 Mai
12
41

Casa in intravilanul mun.P.Neamt- zona 1 Mai

PROPRIETATE SITUATĂ ÎN INTRAVILANUL MUN. PIATRA NEAMȚ, ZONA 1 MAI, 49.900 EURO FORTUNA IMOBILIARE vă oferă spre vânzare un imobil situat într-o zonă liniștită din cartierul Gara Veche, compus din suprafața de 173 mp teren, pe care sunt edificate construcțiile : - C1 Casa, cu suprafața la sol de 99mp,construita ...

504 EUR/m2 | 99 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere,mobilat si utilat,2 locuri de parcare, zona Scoala nr.2
12

APARTAMENT 3 CAMERE MOBILAT ȘI UTILAT, CU 2 LOCURI DE PARCARE, ZONA ȘCOALA NR. 2, 95.000 EURO NEG Pentru cei interesați de extinderea spațiului de locuit, cu un ambient plăcut și atrăgător, care nu necesită investiții suplimentare, vă oferim posibilitatea de a cunoaște beneficiile acestei proprietăți ...

1250 EUR/m2 | 76 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Proprietate com.Bodesti, casa+ anexe + teren 7122 mp
13
24

Proprietate com.Bodesti, casa+ anexe + teren 7122 mp

PROPRIETATE COM.BODESTI, CASĂ + ANEXE + TEREN 7.122 MP, CRACAUL IN FATA SI PADUREA IN SPATE, 40.000 EURO Dacă îți dorești să scapi de stresul și stilul de viață agitat din mediul urban, să fii înconjurat de natură și să dai o șansă traiului liniștit, lipsit de grijile cotidiene, FORTUNA IMOBILIARE propune ...

400 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa la gri, comuna Girov
20
12

Casa la gri, comuna Girov

Oferta noua, proprietate situata la 10 km de oras , in comuna Girov, pret 70.000 euro usor negociabil. Proprietatea va pune la dispozitie o casa P+M ( la gri ) cu suprafata desfasurata de 144 mp, construita pe fundatii din beton armat, zidarie din BCA, acoperita cu tabla tip Lindab, tamplarie termopan ...

486 EUR/m2 | 144 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartamente 2 camere Precista,etaj 3 - zona Shopping City
7
2

Apartamente 2 camere Precista,etaj 3 - zona Shopping City

Obiectiv Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Precista , zona Shopping City situat la etajul 3. Caracteristici: -decomandat -54 mp -centrala termica si termopan -balcon. Pentru mai multe informații, vă așteptăm la sediul agenției din Piața Mihail Kogălniceanu nr. 2 sau telefonic ...

1148 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere – Bulevardul Traian, zona H-uri – Etaj 1
6
1

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 1 al unui imobil cu 10 nivele, amplasat pe Bulevardul Traian, în municipiul Piatra Neamț. Suprafețe: Suprafață utilă: 62,6 mp Balcon: 4,3 mp Suprafață totală apartament : 66,9 mp Caracteristici și ...

1121 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament  3 camere Calea Romanului  lux et.2 paracare
10
4

Apartament 3 camere Calea Romanului lux et.2 paracare

Va rugam sa cititi tot anuntul inainte de a suna agentia.Va multumim! DE ÎNCHIRIAT AP.3 CAMERE LUX,BLOC N O U ,ET.2,lift ,CALEA ROMANULUI ,MOBILAT ,UTILAT, 90 MP.,PARCARE, 2 bai,balcon mare ,Foarte însorit. FĂRĂ ANIMALE DE COMPANIE AVANS +GARANȚIE+COMISON AGENȚIE IMAGINI DIN MOMENTUL MONTĂRII MOBILIERULUI ...

90 m2

Calea+Romanului, Piatra Neamt, Neamt

Apartament modern 2 camere - Strada Veseliei - Etaj 2