Hartă Listă
Filtre active: Neamt Piatra Neamt Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere decomandate in zona Precista - str.Independentei
18
3

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDATE, ÎN ZONA PRECISTA STR.INDEPENDENȚEI, 58.000 EURO FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare un imobil cu o poziționare privilegiată,ideal pentru investiție imobiliară, cât și pentru familii cu copii la studii, aflat în proximitatea Școlii nr. 4 din municipiul Piatra ...

1094 EUR/m2 | 53 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere 67 mp - la PRET de 2 camere Scoala nr.2/ ITM
20

Apartament luminos cu 3 camere – ideal pentru familie! Zona Școala Nr. 2 – Str. Gheorghe Iacomi, Piatra Neamț Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă excelentă, ideală pentru familii – în imediata apropiere a Școlii Nr. 2. Detalii apartament: ✔️ ...

867 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă la rosu suprafață 100 mp, pe varianta zona gării, la strada principala, suprafata teren 374 mp,se pretează si pentru activități comerciale. pret 79.000 euro negociabil.

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Vilă cu anexă, foișor, teren de sport și grădină spectaculoasă, la 2km de centru
10
1

Se oferă spre vânzare o proprietate rară în Piatra Neamț, situată la doar 2 km de centrul orașului și la 1 km de Shopping City, într-un cadru verde, liniștit și privat. Cu un teren de 2.000 mp, casa oferă senzația unei adevărate oaze urbane, înconjurată de vegetație matură, terase, spații de relaxare ...

1204 EUR/m2 | 490 m2

Tarancuta, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere mobilat
5

Apartament 2 camere mobilat

"VAND!! Apartament 2 camere Sau schimb cu 3 camere +dif. Apartament 2 camere parțial mobilat Situat în zona Dărmănești (vizavi de fabrica pâine Lucia) Situat la parter (cu vederea in fata) Loc de parcare Suprafață utila: 37 mp Ca si dotări: Centrală termica proprie Geamuri termopan cu reflexie Mobila ...

1432 EUR/m2 | 37 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 2 camere, Mihai Eminescu
5

Apartament 2 camere, Mihai Eminescu

Apartament de vanzare 2 camere semidecomandat Bloc 8 etaje lift Centrala Termopan Baie cu geam Bloc antifonat renovat Etaj 5 Mihai Eminescu

1571 EUR/m2 | 49 m2

Centru, Piatra Neamt, Neamt

Ofer spre inchiriere spatiu comercial 120 mp, zona Alim 28( Maratei1)
3

Ofer spre inciriere spatiu comercial 120 mp pentru Clinica Cabinete medicale, Farmacie, Depozit, Productie,, spatiul se poate extinde cu inca 250mp, centrala propie, trifazat, 10 euro mp.

115 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere, 2 balcoane, Precista Zona Mall
11

Apartament 3 camere, 2 balcoane, Precista Zona Mall

Apartament 3 camere decomandat cu 1 bai si 2 balcoane situat la etajul 3 in zona Carrefour cartier Precista. Blocul este din 1980, detine boxa spatioasa cu acces facil pe scari in suprafata de 38 mp. Are izolatie exterioara, cu pozitionare cardinala nord/sud fiind expus la lumina naturală a soarelui ...

1649 EUR/m2 | 77 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând casă urgent
9
15

Vând casă urgent

Vând casă în Dumbrava Roșie la 5 minute de Piatra Neamt cu suprafata de 919 mp3, are 3 intrari cu 3 camere,1 bucatarie,1 baie,2 holuri și un dressing.Mai are separat o bucatarie de vara( din caramida) Casa este dotata cu centrala termica pe gaz metan si 3 sobe de teracota. Curtea este generoasa cu pomi ...

83 EUR/m2 | 919 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare – zona centrala – Etaj 1
12
7

Apartament 3 camere de vânzare – zona centrala – Etaj 1

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 1, în zona Centrală din Piatra Neamț. Suprafață utilă totală: 75,3 mp Caracteristici principale Centrală proprie 2 băi Mobilată doar bucătăria, plus un pat și un șifonier Bloc acoperit Loc de parcare Instalații ...

1235 EUR/m2 | 75 m2

Piatra Neamt, Neamt

Garsoniera zona Darmanesti
14

Garsoniera zona Darmanesti

GARSONIERĂ DE VÂNZARE ZONA DĂRMĂNEȘTI 25.500 EURO NEGOCIABIL MCD Expert Imobiliare vă propune spre achiziționare o garsonieră confortabilă și bine întreținută, situată în zona Dărmănești, la etajul 3 din 4, într-un bloc liniștit și bine poziționat. Locuința este luminoasă, eficient compartimentată ...

911 EUR/m2 | 28 m2

Piatra Neamt, Neamt

Închiriez garsonieră
8

Închiriez garsonieră

Închiriez garsonieră, suprafață 36 mp, situata în cartier Precista, Piatra Neamț, la 2 minute de Carrefour. Preț 180 euro luna sau 900 RON. Persoana de contact: Nely, tel.

36 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere zona centrala
11

Apartament 3 camere zona centrala

APARTAMENT 3 CAMERE ZONA CENTRU PRIVELIȘTE PANORAMICĂ SPRE MUNTE 59.900 EURO NEGOCIABIL MCD Expert Imobiliare vă oferă spre achiziționare un apartament deosebit cu 3 camere, situat în zona centrală a Municipiului Piatra Neamț, la etajul 10 al unui imobil prevăzut cu lift de nouă generație, ...

832 EUR/m2 | 72 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
20

867 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand Apartament  Ultracentral Proprietar
4
4

Vand Apartament Ultracentral Proprietar

Vand apartament ultracentral doua camere semidecomandat Piatra Neamt Bulevardul Mihai Eminescu nr 3 Bl D4 etaj 4 din8 cu intrarea directa din bulevard pregatit pt renovare totala.Vedere in spate. Instalatia electrica noua. Loc de parcare.

1083 EUR/m2 | 48 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 canere lux calea romanului restaurant
12
4

Apartament 3 canere lux calea romanului restaurant

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare un apartament cu trei camere situat în Piatra Neamț zona calea romanului. Este situat la etajul 6, este liber, este renovat in totalitate, arată impecabil, merita vazut! Pentru mai multe detalii va așteptăm la sediul agenției imobiliare Next ...

1111 EUR/m2 | 81 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vila de Lux Ultracentral cu 1000 mp teren
20
8

Vila de Lux Ultracentral cu 1000 mp teren

Se vinde o vila de lux Ultracentral cu supraf de 250 mp util D+P+M, pe un teren aferent de 1000 mp. Vila îmbină stilul clasic burghez cu finisaje moderne, este construita din caramida. D: apartam modern cu 2 dormitoare, baie, buc, încălzit cu CT. P: salon, 2 dormitoare, buc, baie, hol, camera de zi, ...