Apartament cu 4 camere de vânzare Roman central
Apartament cu 4 camere situat in Roman central cu o suprata de 96 de metri patrati, 2 bai, 2 boxe.
939 EUR/m2 | 91 m2
Central, Roman, Neamt
ieri 02:08
Anunțuri promovate – Vezi toate
939 EUR/m2 | 91 m2
Central, Roman, Neamt
ieri 02:08
Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Casă cu living mare și bucătărie deschisă, 2 dormitoare și 2 băi, complet mobilată și utilată. Casa are amprentă la sol de 89 mp, suprafață utila aproximativ 120 mp, cu tot cu mansardă. - centrală termică nouă - calorifere ...
1075 EUR/m2 | 120 m2
sud-est, Roman, Neamt
10 mai
Clădire ultracentrală cu venit imediat + potențial de dezvoltare | Roman | Comision 0% Oportunitate reală de investiție în Roman, pe str. Bogdan Dragoș la intersecție cu str. Soldat Porojan– imobil situat ultracentral, ce beneficiază de vizibilitate maximă și trafic intens. Această proprietate nu este ...
1133 EUR/m2 | 430 m2
Central, Roman, Neamt
ieri 01:47
Agenția imobiliară RARA Soluții oferă spre vânzare apartament cu 4 camere, mobilat și utilat, la cheie. Locație: Bd. Roman Mușat, bl. 5, Mun. Roman, Jud. Neamț Compartimentare: - living 19 mp - 3 dormitoare spațioase - bucătărie mare (10 mp) - baie cu aerisire - dressing (posibilitate reamenajare a ...
1163 EUR/m2 | 80 m2
sud-vest, Roman, Neamt
ieri 16:27
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Situata pe un teren de 996 mp, cladirea comerciala are 980 mp utili (700 parter si 280 mansarda), în zona centrala oraș Roman oportunitate pentru showroom, birouri, depozit sau producție ușoară Pentru showroom - frontul stradal este de 38 metri, cu posibilitatea de a amenaja 6-8 locuri de parcare. 3 ...
0 EUR/m2 | 996 m2
Roman, Neamt
21 aprilie
De vanzare apartament 2 camere decomandat, baie, balcon, bucătărie spațioasă, izolat interior exterior, usa metalică, tâmplărie termopan, rulouri exterioare, instalație electrică si sanitara. schimbate recent, AC. Preț 48.500 euro
970 EUR/m2 | 50 m2
Roman, Neamt
20 aprilie
De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat la Parter înalt, în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică nouă 2025, geamuri termopan, gresie, faianță și ușă metalică Se vinde parțial mobilat Apartamentul are boxă și loc de parcare Preț: ...
1140 EUR/m2 | 57 m2
Roman, Neamt
20 aprilie
36.500 euro De vanzare apartament cu 2 camere si balcon, termopan, bucătărie spațioasă, baie cu aerisire, centrala termica, usa metalică. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Pret: 36.500
811 EUR/m2 | 45 m2
Roman, Neamt
20 aprilie
Apartament 2 camere decomandat - Zona Favorit Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, spațios și bine compartimentat, Locuința este de tip decomandat, fiind situată la etajul 3.Detine boxă la subsol.Preț solicitat: 43.900 Euro Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare, vă ...
890 EUR/m2 | 50 m2
Roman, Neamt
19 aprilie
De inchiriat apartament cu 2 camere, etajul 3, decomandat, situat ultracentral. Apartamentul are balcon, centrala termica, termopan, usa metalica, se inchiriaza partial mobilat. Pret 280 luna
50 m2
Roman, Neamt
17 aprilie
Apartament 2 camere de vânzare poziție excelentă, vedere superbă! Bulevardul Roman Mușat, la doar 100 m de Hotelul Roman zonă centrală, aproape de tot ce ai nevoie. Detalii importante: Decomandat, luminos și bine compartimentat Priveliste deosebită către Palatul Episcopal Baie foarte ...
855 EUR/m2 | 55 m2
Roman, Neamt
16 aprilie
De închiriat garsonieră cf 1, zona Piața Mică, etaj intermediar. Garsoniera dispune de centrală termică, ușa metalică la intrare, tâmplărie de termopan, este mobilată și utilată. Preț: 200 lună
26 m2
Roman, Neamt
15 aprilie
De vânzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, termopan, centrală tenică, ușă metalică, balcon, apartamentul se vinde mobilat și utilat. Preț 57.000 euro negociabil
1140 EUR/m2 | 50 m2
Roman, Neamt
15 aprilie
De închiriat apartament cu 2 camere și balcon, renovat integral, complet mobilat și utilat, situat la etaj intermediar, în zonă liniștită Apartamentul este izolat, are centrală, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Preț: 250 lună
50 m2
Roman, Neamt
15 aprilie
De vânzare apartament cu 3 camere în zona Smirodava, Roman Se oferă spre vânzare un apartament spațios, decomandat, situat la etajul 3, într-o zonă liniștită. Locuința are o suprafață totală de 72 mp, beneficiază de un balcon și o lojie, oferind un plus de confort și funcționalitate. Apartamentul ...
1028 EUR/m2 | 72 m2
Roman, Neamt
10 aprilie
De vânzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 in zona Piața mică ,renovat complet, mobilat și utilat, termopane, ușă metalică, centrală termică,izolat interior exterior. Preț 48.000 euro ușor negociabil
960 EUR/m2 | 50 m2
Roman, Neamt
9 aprilie
Vând apartament cu doua camere decomandat Zona Favorit partea cu stadionul Suprafața 56 mp utili Apartamentul este total renovat Se vinde utilat și mobilat Preț 54000 Acte actualizate pt notariat Fotografii reale Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog sunați la Filip Doltu nr de tel. sau ne gasiti ...
982 EUR/m2 | 55 m2
Roman, Neamt
8 aprilie
Hala de Închiriere în Orașul Roman(si de vanzare),*Se ofera pentru chirie si diferite spatii de depozitare in orasul Roman intre 15mp si 90 mp.Pret intre 150 lei si 1000 lei lunar!** - Suprafață: 500 mp - Parcare betonată - Utilități: Apă, Canalizare, 380V - Preț lunar: 500 Euro Dacă sunteți în căutarea ...
3 EUR/m2 | 200 m2
Roman, Neamt
8 aprilie
De inchiriat apartament cu 3 camere si balcon, decomandat, mobilat si utilat, situat in zona Hotel Roman. Apartamenul are centrala termica, geamuri termopan, gresie, faianta, parchet laminat, usa metalica la intrare si loc de parcare. Pret: 300 euro luna
70 m2
Roman, Neamt
7 aprilie
Vand garsoniera in Smirodava Ofer spre vanzare garsoniera confort 1, situata in Str Smirodava Etajul 1 Imbunatatiri modeste Pret 32000 Acte actualizate pt notariat Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog sunați laFilip Doltu nr de tel. 0766 74 79 55 sau ne gasiti la sediul ...
1067 EUR/m2 | 30 m2
Roman, Neamt
7 aprilie
36.000 negociabil De vânzare apartament cu 2 camere si balcon situat in zona Smirodava. Apartamentul dispune de ușă metalică la intrare, curent electric, gaz. Necesită îmbunătățiri. Preț 36.000 euro negociabil
720 EUR/m2 | 50 m2
Roman, Neamt
6 aprilie
De vânzare apartament cu 3 camere, 2 balcoane, o logie, bucătărie mare și boxă 30 mp, situat la etajul 1, în zona Episcopiei Roman Apartamentul este izolat termic, are centrală termică în condensare (2025), calorifere aluminiu, instalații refăcute (electrică, sanitară și încălzire), tâmplărie PVC cu ...
1133 EUR/m2 | 75 m2
Roman, Neamt
1 aprilie
Apartament cu 2 camere decomandate de vânzare,în zonă foarte linistită si foarte multă verdeață! Adresa:Strada Mihai Eminescu,parter Suprafață construită: 44,81 mp Compartimentare: decomandat Compartimentare interioară: Hol,Cămară,Bucătărie,Baie,Dormitor,Sufragerie Dotări și specificații: Centrală ...
909 EUR/m2 | 45 m2
Roman, Neamt
1 aprilie
De vânzare apartament cu 3 camere , 2 debarale și balcon,situat în zonă Excelentă! Apartamentul dispune de centrală termică și tâmplărie termopan nouă Cel mai bun preț de pe piață! 48.000 negociabil
686 EUR/m2 | 70 m2
Roman, Neamt
30 martie