Hartă Listă
Filtre active: Neamt Targu Neamt Persoane Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
  Teren intravilan
10
2

Teren intravilan

Teren intravilan 26 30 150 Teren ingradit Teren drept Targul-Neamț Vânători-Neamț Lunca

4,000 m2

Central, Targu Neamt, Neamt

Promovat
Târgu Neamț - Str. Valea Seacă: Teren intravilan, asfalt, toate utilitățile - Negociabil!
5

OPORTUNITATE RARĂ ÎN TÂRGU NEAMȚ STRADA VALEA SEACĂ INVESTEȘTE ÎN VIITORUL TĂU! TERENURI INTRAVILAN - ZONĂ ÎN PLINĂ EXPANSIUNE! Cauți locul perfect pentru o investiție sigură sau pentru casa visurilor tale? Avem exact ce îți trebuie pe Strada Valea Seacă, într-o zonă aflată în DEZVOLTARE ...

17,592 m2

Humulești, Targu Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vînzare apartament 2 dormitoare + bucătărie open space
10
3

Vînzare apartament 2 dormitoare + bucătărie open space

Vând Apartament Nou (2024) Fără :TVA de 21 la sută Fără stres și incertitudini ,Fără așteptări și emoții finale . La cumpărarea acestui apartament ,beneficiezi de Loc de parcare privat + Bonus o boxă generoasă la demisol , pentru depozitare și păstrarea de obiecte și produse personale. Apartament ...

1231 EUR/m2 | 52 m2

Targu Neamt, Neamt

casa an Târgul neamț cartier  blebea  cu 3 camere sufragerie bucatarie cu foisor cu gratar
5
1

casa an Târgul neamț cartier blebea cu 3 camere sufragerie bucatarie cu foisor cu gratar

vând casă an târgul neamț cartier blebea cu grătar foișor magazi apa delă rețea dar și apă noastră electronice noi relații tel

62 EUR/m2 | 700 m2

Targu Neamt, Neamt

Teren de vanzare. Suprafata : 10000 mp.
1
1

Teren de vanzare. Suprafata : 10000 mp.

Doua loturi vecine de cate 5000 mp fiecare. Sunt situate in intravilan oras Targu Neamt vis-a-vis de schitul Sf.Mina Deschidere direct la DN15B : 21 metri. Lungime : 488 metri. Toate actele la zi. Numere cadastrale : 54758 si 57527 Pret : 10 eur / mp

Targu Neamt, Neamt

Garsonieră Comfort 1   Târgu Neamț | Premium Hotel-Style Apartment
10

Garsonieră Comfort 1 Târgu Neamț | Premium Hotel-Style Apartment

Garsonieră comfort 1, amenajată în stil hotelier, concepută pentru confort, funcționalitate și o experiență de cazare plăcută. Spațiul este modern, complet mobilat și utilat, potrivit atât pentru regim hotelier, cât și pentru închiriere pe termen lung. Tarif regim hotelier: 250 lei noapte totul ...

34 m2

Targu Neamt, Targu Neamt, Neamt

Închiriem vindem apartament 2 camere Targu Neamt - prima închiriere
10
1

Închiriem apartament 2 camere decomandate situat ultracentral in orașul Târgu Neamț, strada Aleea Zimbrului, etaj 4, bloc acoperit (vis-a-vis de notariat Teodorescu, in apropiere de supermarket Geneza, liceul Ștefan cel Mare, Policlinica, Spital etc.). Apartamentul este renovat recent în totalitate, ...

50 m2

Targu Neamt, Neamt

Vând casă în Târgu Neamt
5
3

Vând casă în Târgu Neamt

Vând în Târgu Neamț zona barieră teren + casă(PT+Etaj). Teren 500mp- suprafață construită 140mp suprafața desf. 280mp. Casa e la gri cu posibilitatea de modificări după bunul plac. Mai multe detalii la fața locului! 07cinci0831patru66

893 EUR/m2 | 140 m2

Targu Neamt, Neamt

Vand apartament 3 camere Targu Neamt
3

Vand apartament 3 camere Targu Neamt

Apartament cu 3 camere situat in Tg. Neamt str. Petru Rares, vis-a-vis de Liceul Stefan cel Mare,et. 4, suprafata de 64 m2, 2 balcoane si boxa comuna pe casa scarilor. Blocul este renovat recent prin program european. Expunerea este spre sud si vest,cu vedere frumoasa spre primarie si parc. Pentru relatii ...

1063 EUR/m2 | 64 m2

Targu Neamt, Neamt

Teren de vazare Humulesti Targu Neamt
4

Teren de vazare Humulesti Targu Neamt

Vând teren intravilan în Humulesti Targu Neamt, situat pe str. Mariuca, într-o zonă liniștită si in curs de dezvoltare, la 1 km de autostrada A8. Acces la drum, deschidere de 21 m . Suprafață: 6600 mp Suprafata ideala pentru construcție casă sau arabil. Preț: 47.000 euro 7 euro mp, negociabil. Zonă ...