Imobiliare Olt

Hartă Listă
Filtre active: Olt Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere 75,59 mp Ultracentral Slatina, Crisan
1

Apartament 3 camere 75,59 mp Ultracentral Slatina, Crisan

Rtx Imobiliare vă propune spre vânzare, cu comision 0% pentru cumpărător, un apartament spațios cu 3 camere, situat ultracentral în Slatina, pe strada Crișan, într-o zonă apreciată pentru accesul rapid către toate punctele de interes ale orașului. Apartamentul este amplasat la etajul 8 din 10 al unui ...

1498 EUR/m2 | 60 m2

Slatina, Olt

Promovat
Apartament 3 camere vis a vis de Prefectura Complet renovat
11
2

Apartament 3 camere vis a vis de Prefectura Complet renovat

Va propunem spre vanzare, cu COMISION 0 pentru CUMPARATOR, un apartament cu 3 camere, situat in Slatina, Str. Pacii . Este amplasat la etajul 4 intr-un imobil P+4.Blocul este reabilitat termic. Apartamentul este partial decomandat si are o suprafata totala de 57,95 mp . Compartimentare (partial decomandat): ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Slatina, Olt

Promovat
Loturi teren intravilan Curtisoara -500 mp-utilitati
1
2

Loturi teren intravilan Curtisoara -500 mp-utilitati

Rtx Imobiliare vinde 4 loturi teren intravilan in Curtisoara, fiecare lot avand suprafata de 500 mp, perfecte ptr constructie casa duplex investitie. 40 eur mp-USOR NEGOCIABIL AVANTAJE CLARE: -Intravilan pregatit pentru constructie; -Drum de servitute 6m latime- acces foarte bun; -Dimensiuni excelente: ...

500 m2

Curtisoara, Olt

Promovat
Teren intravilan Str. Lacului
6
2

Teren intravilan Str. Lacului

Propunem spre vanzare, cu comision 0 pentru cumparator, un teren intravilan+extravilan cu suprafata de 3601 mp situat in Slatina , Str.Lacului. Este pozitionat in zona rezidentiala , usor accesibila , pe drum asfaltat. Deschiderea terenului este de 17.79 ml . Este ideal pentru constructii de tip rezidential. ...

3,601 m2

Slatina, Olt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Casa la rosu + teren in BALS(Comuna Baldovinesti)
9
8

Vand Casa la rosu + teren in BALS(Comuna Baldovinesti)

Suprafata teren - 5000 mp (deschidere la sosea 55m) Suprafata construita - 222mp (Beci+Parter+etaj mansardabile) Parter - 2 camere + baie + bucatarie Etaj - 4 camere + 2 bai FInalizare constructie - 2006 Curent electric (380V 220V) - in curte Teava apa - stradal Cadastru+intabulare Priveliste spre padure, ...

158 EUR/m2 | 222 m2

Baldovinesti, Olt

2 cam, et. 1, modernizat, mobilat+utilat, Aleea Lalelelor
10
4

2 cam, et. 1, modernizat, mobilat+utilat, Aleea Lalelelor

Proprietatea propusa spre vanzare de agentia imobiliara este un apartament complet renovat, situat într-o zona centrala, în imediata apropiere de Sc. Gen. Eugen Ionescu, beneficiind de acces rapid la toate punctele de interes ale orașului, instituții, piete, magazine și zone de recreere. Blocul are ...

2049 EUR/m2 | 41 m2

Slatina, Olt

2 cam, etaj 2, 46 mp, decomandat, bloc nou, str. Recea, cu loc de parcare exterior
18
2

Apartamentul este situat la etajul 2 intr-un bloc nou construit in anul 2022, pe str. Recea, cu regim de inaltime P+5, prevazut cu lift modern de utima generatie, cu un proiect modern si cu urmatoarele caracteristici: Structura este din beton armat monolit, compartimentari cu caramida porotherm si izolatie ...

1630 EUR/m2 | 46 m2

Slatina, Olt

2 cam, 52 mp, ultracentral - UNION, etaj 7, cu lift, renovat
10
2

Apartamentul promovat de agentia imobiliara Maria Barbu, face parte din categoria locuintelor PREMIUM, datorita pozitiei utracentrale - bloc UNION, vis-a-vis de Prefectura jud. Olt, bloc reabilitat termic, construit in anul 1985, cu regim de inaltime P+7. Blocul este prevazut cu lift, iar apartamentul ...

1471 EUR/m2 | 52 m2

Slatina, Olt

Teren de închiriat - 9.953 m.p.- E70-Centura Caracal
1

Teren de închiriat - 9.953 m.p.- E70-Centura Caracal

TEREN INTRAVILAN DE ÎNCHIRIAT - proprietar persoană juridică * NU are destinație rezidențială 5000 EURO + TVA lună Suprafață totală 9.953 mp * Certificat de urbanism; * Lipit de E70 (DN6) pe direcția Caracal - Craiova, la 200 m de giratoriul Centurii; * Front stradal 56 metri, acces direct ...

9,953 m2

Caracal, Olt

Vand 3 terenuri extravilane.
3

Vand 3 terenuri extravilane.

Ofer spre vanzare 3 terenuri extravilane. va rog sa ma sunati pentru mai multe detalii

6,977 m2

Spineni, Olt

Casa de vacanta Vulpeni.
10
3

Casa de vacanta Vulpeni.

Imobiliare Bolero pune în vânzare o casă de vacanță în comuna Vulpeni,jud Olt,la 20 km de Craiova,situată la strada principala,la asfalt,construită în anul 2014,construcție din lemn,cu fundație de beton,in suprafață de 95 mp,teren 2750 mp,cu o deschidere de 9,70 ml front stradal,compusă din living,3 ...

716 EUR/m2 | 95 m2

Vulpeni, Olt

Hala industriala (1000 mp) si teren (4000 mp), Scornicesti, Trafo
12
1

Comision standard, negociabil. Hala industriala, 1000 mp, Teren intravilan 4000 mp, amplasata in zona industriala a orasului Scornicesti, judetul Olt. Acces TIR in incinta, usa de peste 4 m inaltime. Utilitati: apa, canalizare, curent 380V, cu post trafo, posibilitate gaze (20 m). La interior sunt ...

149 EUR/m2 | 1,000 m2

Scornicesti, Olt

TEREN  INTRAVILAN 15.000 mp
4

TEREN INTRAVILAN 15.000 mp

RITZ IMOBILIARE ,CARACAL,are in lista la vanzare un teren intravilan cu suprafata de 15.000 mp, situat la iesirea din Caracal, in directia Craiova, intr-o zona cu potential ridicat pentru investitii si dezvoltare. Caracteristici teren: Suprafata totala: 15.000 mp Deschidere stradala: 80 ml ...

15,000 m2

periferie, Caracal, Olt

PADURE-VEGETATIE  FORESTIERA DE PLOP SI STEJAR
10

PADURE-VEGETATIE FORESTIERA DE PLOP SI STEJAR

Vanzare padure de plop si stejar ndash; 295.000 mp ndash; Draganesti, judetul Olt Se ofera spre vanzare padure cu suprafata totala de 295.000 mp (29,5 hectare), situata pe raza comunei Draganesti-Olt, este o rezervatie naturala forestiera de interes national,protejeaza specii ca stejarul brumariu ...

295,000 m2

Stoenesti, Olt

Teren 16,5 HA Cilieni-compact,acces 3 drumuri, acte la zi
1

Teren 16,5 HA Cilieni-compact,acces 3 drumuri, acte la zi

De vanzare teren extravilan ndash; 16,5 ha, com. Cilieni Agentia RITZ IMOBILIARE ofera spre vanzare un teren extravilan in suprafata de 16,5 hectare, situat in comuna Cilieni, Judetul Olt. Teren compact, ideal pentru exploatare agricola eficienta, Acces excelent ndash; deschidere la 3 drumuri de ...