Promovat
APARTAMENT 4 CAMERE// CARTIER EVOCASA
13

APARTAMENT 4 CAMERE// CARTIER EVOCASA

Apartament spațios 4 camere cu terasă generoasă – Evocasa Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit cu 4 camere, situat în cartierul rezidențial Evocasa, ideal pentru familii sau pentru cei care își doresc confort și spațiu generos. Locuința are o suprafață utilă de 92 mp, la care se adaugă o terasă ...

1508 EUR/m2 | 132 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Promovat
HALA  PRODUCTIE 3500MP//ZONA BEREASCA
15
1

HALA PRODUCTIE 3500MP//ZONA BEREASCA

SPARK EXPERT IMOB va prezinta un spatiu industrial. Inchiriere hala cu birouri, 3400 mp, in Ploiesti, cartier Bereasca, avand ca vecinatati si puncte de interes: Dedeman, Artsani, Afi Palace, magazine, statii pentru mijloace de transport in comun. Spatiul este compartimentat in 3 hale, ateliere, ...

3,500 m2

Bereasca, Ploiesti, Prahova

Promovat
SPATIU INDUSTRIAL//TEREN 71.000 MP// ZONA DE NORD
5

SPATIU INDUSTRIAL//TEREN 71.000 MP// ZONA DE NORD

SPARK EXPERT IMOB va prezinta un Teren de vânzare – 71.000 m² cu 15.000 m² construiți, dublă deschidere la Bulevardul Republicii și Strada Buda O oportunitate unică de investiție într-o proprietate cu potențial excepțional, situată într-o zonă strategică, cu vizibilitate și accesibilitate ridicată. Detalii ...

1133 EUR/m2 | 15,000 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Promovat
Inchiriere studio modern, zona Vest - VAMT, Ploiești
9
1

Inchiriere studio modern, zona Vest - VAMT, Ploiești

Se oferă spre închiriere garsonieră modernă, situată în Ploiești Vest, cartier VAMT, la etajul 1 al unui imobil curat și bine întreținut. Locuința are o suprafață utilă de 41 mp, fiind compartimentată eficient pentru a oferi confort și spațiu optim. Este complet mobilată și utilată modern, cu finisaje ...

41 m2

Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 4 camere
10
4

apartament 4 camere

UTRACENTRAL Apartament 4 camere+ boxa ,elegant, aerisit ,supraf 114 mp ,2 bai , renovat ,centrala termica, bucatarie cu mobilier si electrocasnice noi ,utilitati contorizate , Apartamentul este situat in blocul 30 D ,Str.Luminii , vis a vis de Libra Bank foarte linistit (vecini educati) cu 23 apartamente ...

1316 EUR/m2 | 114 m2

Ultracentral, Ploiesti, Prahova

Vand afacere la cheie   firma srl curata, infiintata 2008 + spatiu comercial 36mp (6m x 6m) + marfa
1

Vand afacere la cheie firma srl curata, infiintata 2008 + spatiu comercial 36mp (6m x 6m) + marfa

Magazinul este dotat cu soba cu gaze la retea,apa curenta,camere video,alarma,copiator,telefon fix cu fax,aer conditionat,vitrine.

1250 EUR/m2 | 36 m2

Ploiesti, Prahova

ofer cameră cu chirie

ofer cameră cu chirie

cameră mobilată baie și bucătărie

12 m2

Ploiesti, Prahova

dn1 zona metro teren

dn1 zona metro teren

ofer 1000 sau 1500 metri pătrați teren cu chirie pe termen lung îngrădit apă și curent

1,500 m2

Ploiesti, Prahova

Evaluator imobiliar ANEVAR  Prahova-Ploiesti
1
7

Evaluator imobiliar ANEVAR Prahova-Ploiesti

Servicii de evaluare a proprietatilor imobiliare Proprietatea imobiliară (bunul imobil), care constă din teren, construcţii şi alte amenajări privite ca fiind o entitate corporală. Proprietatea imobiliară este imobilă şi include următoarele elemente corporale: -pământul/terenul; -toate elementele ...

Ploiesti, Prahova

Apartament ultra-central doua camere Ploiesti - fara risc seismic!
9
1

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu o suprafață utilă (măsurată) de 48 mp, situat la etajul 4 din 4, într-un imobil dintr-o zonă liniștită. Apartamentul beneficiază de o compartimentare practică și de lumină naturală. Livingul are acces către balcon, iar orientarea nord-est ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Ploiesti, Prahova

Inchiriez etaj în clădire p+1 144 mp
1
1

Inchiriez etaj în clădire p+1 144 mp

Inchiriez etaj în clădire p + 1, 144 mp, eventual colaborare.

144 m2

Ploiesti, Prahova

Casa 4 camere
7
25

Casa 4 camere

Casa de vanzare. Utilitati: constructie caramida, gaze, lumina, apa, canalizare, beci tencuit.

440 EUR/m2 | 193 m2

Ploiesti, Prahova

caut garsoniera de inchiriat zona Timpuri Noi pe termen lung (studenta)

Studenta caut sa inchiriez garsoniera pe termen lung in zona Timpuri noi (aproape de metrou) cladire dupa 1980. Ofer maxim 250 euro Sau orice alta zona cu metrou mxim 5 minute cladire dupa 1990

25 m2

Ploiesti, Prahova

Vanzare casa central
10
137

Vanzare casa central

CASA ZONA A - HALE CENTRAL Descrierea casei: Locatia casei: Str. V.Alecsandri Numere camere: 2 Impartit: semidecomandat Imprejurimile: zona case și bănci Constructia casei: 1930, din caramida. Curte indiviziune. Suprafata totala: 93 mp, din care 67 mp utila, tavan inalt 4 m. Grupuri sanitare: 1 (5 m.p.) Dormitoare: ...

600 EUR/m2 | 70 m2

Ploiesti, Prahova

SPATIU COMERCIAL // CANTACUZINO // 140 MP
20

SPATIU COMERCIAL // CANTACUZINO // 140 MP

* COMISIONUL PERCEPUT DE SPARK EXPERT IMOB ESTE DE 50% DIN VALOAREA PRIMEI LUNI DE CHIRIE * SPARK EXPERT IMOB va prezinta spre INCHIRIERE un SPATIU COMERCIAL cu 5 CAMERE in zona CENTRALA Dispune de o suprafata de mp 140 si se afla la PARTER intr-un IMOBIL cu regim de inaltime P+3 Spatiul este ideal ...

140 m2

Cantacuzino, Ploiesti, Prahova

Vanzare teren in afara Ploiestiului

Vanzare teren in afara Ploiestiului

Teren la intrare in Baicoi Liliesti Strada Infratirii, pana in caminul de batrani; extravilan cu posibilitate de trecere in intravilan, posibilitati apa, gaze, lumina; 7865m2, deschidere 12m Pentru mai multe informatii sunati la nr afisat. Rog seriozitate.

Ploiesti, Prahova

Vând spațiu comercial Ploiești zonă foarte bună
8
3

Vând spațiu comercial Ploiești zonă foarte bună

De vânzare spațiu comercial la parter de bloc Strada Poștei nr 75, bloc B1 parter, 25 m pătrați, Bariera Bucov, lângă BRD Ploiești Zonă intens circulată Grup sanitar Aer condiționat Îmbunătățiri Pentru mai multe detalii vă rog să mă contactați telefonic.

18 EUR/m2 | 25 m2

Ploiesti, Prahova

vand apartament

vand apartament

vand apt.2 camere ,semidecomandat,(confort 1A) fara imbunatatiri , faianta originala baie,parchet lemn,,raschetat,(curat) balcon inchis profil metalic,fara bulina rosie ,etaj 4 4. .bucatarie flancata de 2 camari spatioase. hol baie prevazut cu debara....etc....

978 EUR/m2 | 46 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

apartament de vanzare
8
5

apartament de vanzare

Propietar apartament 2camere decomandat confort 1A constructie 1986 50 utili parter din 4 se vinde cum se vede la foto mobilat .Mihai Bravu.TLF

1500 EUR/m2 | 50 m2

Bariera Poștei - Bucov, Ploiesti, Prahova

hala industriala depozit birouri
5

hala industriala depozit birouri

propietar inchiriez hala 1000 mp P + 1 Et cu parcare proprie pe strada mihai bravu nr 231 in curte cu remat, inaltime tavan 5 metrii, accesul se face pe la întrarea feroemail, grupuri sanitare parter si etaj, la etaj sunt 4 birouri mari si o chicineta plus spatiu liber pentru desfasurare activitati, ...

950 m2

Pictor Rosenthal, Ploiesti, Prahova

Vând   închiriez apartament 3 camere decomandat, Zona Democrației 4

Vând închiriez apartament 3 camere decomandat, Zona Democrației

Vând apartament 3 camere decomandat, 65m , parter SAU Închiriez numai pentru birouri, pe termen lung. Zona Democrației (lânga ANAF). Preț ușor negociabil. Liber la vânzare. Rog sunați la nr. .

1423 EUR/m2 | 65 m2

Ploiesti, Prahova

APARTAMENT 3 CAMERE//2 BAI//ZONA VEST
7
4

APARTAMENT 3 CAMERE//2 BAI//ZONA VEST

Apartament 3 camere, decomandat, 78 mp utili, 2 băi, etaj 3/4 – zona Gara de Vest / West Mall Vă propunem spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere și 2 băi, având o suprafață utilă de 78 mp, situat la etajul 3 din 4 al unui imobil construit în anul 1982, fără risc seismic. Proprietatea este ...

1410 EUR/m2 | 78 m2

Marasesti, Ploiesti, Prahova

Teren intravilan,Cartier Mitică Apostol ,Ploiești,
2
24

Teren intravilan,Cartier Mitică Apostol ,Ploiești,

Teren intravilan 333mp,intabulat,carte funciară

Ploiesti, Prahova

Agentia imobiliara VIGAFON vinde apartament 2 camere Republicii
5
1

Agentia imobiliara VIGAFON ofera spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Republicii,la parterul unui bloc cu regimul de inaltime P+9 nivele,confort 1 semidecomandat,compus din sufragerie,dormitor,bucatarie,baie,hol,debara,cu o suprafata utila de 40 mp,finisaje si amenajari(gresie,faianta,parchet ...

1738 EUR/m2 | 40 m2

Ploiesti, Prahova

Agentia imobiliara VIGAFON vinde apartament 3 camere Malu Rosu
8

Agentia imobiliara VIGAFON ofera spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Malu Rosu,la etajul 4 al unui bloc cu regimul de inaltime P+4 nivele,confort 1 semidecomandat,compus din sufragerie,2 dormitoare,bucatarie,baie,hol,balcon,cu o suprafata utila de 56 mp,fara probleme cu plafonul,finisaje ...

1241 EUR/m2 | 56 m2

Ploiesti, Prahova

Vând apartament 2 camere
5
6

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere zona Baraolt,Ploiești. În acest moment apartamentul este semimobilat,sau la alegerea cumpărătorului se poate elibera spațiul. Este situat la etajul 4,nu sunt probleme cu plafonul. Renovat în 2025,situat pe o scară liniștită,într-o zonă cu acces facil la școli,magazine,piața

1143 EUR/m2 | 42 m2

Ploiesti, Prahova

Vila in zona centrala, Pisica Alba
10
11

Vila in zona centrala, Pisica Alba

Casa individuala, singur in curte, construita in 2001, P+1E, suprafata utila 176 mp, amprenta sol 127 mp , suprafata construita desfasurata 256 mp , teren 223 mp, curte in fata casei si in spatele casei, Locuinta este compusa din: parter : living, bucatarie cu loc de luat masa ( camera dubla ), camara ...

1193 EUR/m2 | 176 m2

Ploiesti, Prahova

Vând teren Blejoi
9

Vând teren Blejoi

Vând teren în suprafață de 4769 m*2 prețul este de 48 de euro pe metru pătrat negociabil, actele sunt la zi, detalii la telefon

4,769 m2

Ploiesti, Prahova

Salon de închiriat 1000 lei Ploiești Nord

Salon de închiriat 1000 lei Ploiești Nord

Caut colegă(doar persoane juridice!) care își dorește să lucreze pe cont propriu într-un mediu plăcut, linistit și organizat. Salonul este avizat sanepid, zona si aparatura pentru sterilizare. Zona nord Ploiești Castor Pentru detalii

39 m2

Ploiesti, Prahova

Vand casa 3 camere intr-o zona semicentrala, zona piata Anton, direct de la proprietar.
5
5

Descopera o locuinta solida si f bine intretinuta, situata in zona piata Anton, mai exact pe strada Peris, o zona f linistita. Aceasta casa ofera nu doar confort, ci si o oaza de liniste , fara trafic intens intr-o zona de exceptie. Imobilul este semidecomandat, pe un singur nivel, compus din 3 camere, ...

2150 EUR/m2 | 60 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament de închiriat
9
1

Apartament de închiriat

Închiriez apartament 3 camere decomandat, confort 1, mobilat și utilat, separație gaze, repartitoare în Ploiești zona 8 Martie în apropiere de Mega Image Lidl și Piața Nord

65 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Inchiriez camera la curte
4
1

Inchiriez camera la curte

Inchiriez camera in Ploiesti. Camera se afla situata intr o casa, la curte, aproape de Sala sporturilor. Intrarea si baia sunt separate. Bucataria la comun. Camera este complet mobilata, dotata si cu televizor. Acces la masina de spalat, internet. Chiria 1000 lei. Utilitati in jur de 300 lei.

12 m2

Ploiesti, Prahova

vând loc de veci 1

vând loc de veci

vând loc de veci în Cimitirul Eternitatea,locul este situat în spatele bisericii pe aleea principala fff bn situat, mai multe detalii la telefon

Ploiesti, Prahova

Ap. 2 camere cf 1 Republicii - Mega Image
5

Ap. 2 camere cf 1 Republicii - Mega Image

Ap. 2 camere, cf 1, dec, etaj 7, bd Republicii Mega Image, amenajat modern, mobilat și utilat, balcon 8 m închis pvc, bloc izolat termic.

1517 EUR/m2 | 60 m2

Ploiesti, Prahova

Casa de vanzare 5

Casa de vanzare

Imobilul este compus din 3 camere, bucatarie si baie, teren 200m. Casa este situata in Ploiesti, Cartier Bereasca.

400 EUR/m2 | 100 m2

Bereasca, Ploiesti, Prahova

Vinzare apartament, 2 camere, semidecomandat,parter, fără risc seismic
10
9

Apartament 2 camere, semidecomandat, fără risc seismic, parter,47,10 metri pătrați utili,complet eliberat necesită renovări,situat in Ploiesti,zona nord,strada aleea cătinei bloc 27,scara a, preț informativ 39.900 euro informativ, relații suplimentare la telefon

849 EUR/m2 | 47 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Apartament 4 camere ploiesti nord , langa piata.
9
10

Apartament 4 camere ploiesti nord , langa piata.

Apartament cu 4 camere Zona nord Ploiesti Langa piata Etaj 2 4 centrala proprie renovat complet Materiale de calitate Mobila pe comanda Se vinde complet mobilat si utilat pe mijloc Nu se poate cu credit, nici prima casa, doar transfer bancar (cash) sau schimb cu casa in ploiesti

1586 EUR/m2 | 63 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Vand apartament 2 camere, ultracentral, Ploiesti 5

Vand apartament 2 camere, ultracentral, Ploiesti

Vand apartament 2 camere, ultracentral, et 3, proaspat zugravit, gresie, faianta, termopane, parchet, separatie gaze, teava pt montare centrala termina, repartitoare, partial mobilat, instalatii sanitare si electrice schimbate, calorifere noi, bloc foarte curat si civilizat.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Central, Ploiesti, Prahova

Vând apartament 2 camere Ploiesti 1

Vând apartament 2 camere Ploiesti

Apartament 2 camere semidecomandat, semirenovat, et 3

1093 EUR/m2 | 43 m2

Democratiei, Ploiesti, Prahova

Teren de vânzare
6
8

Teren de vânzare

Vând două loturi de teren în Bereasca vizavi de Gama ,a câte 440m fiecare cadastru și intabularea la zi. Toate utilitățile trase pe teren :apă ,curent trifazat,canalizare,drum de acces privat între case.Este împrejmuit și permite un regim de construcție cu etaj,conform certificatului de urbanism.

440 m2

Bereasca, Ploiesti, Prahova

Apartament parter cu balcon
8
2

Apartament parter cu balcon

Apartament confort 2, semidecomandat, partial mobilat, zona Sabinelor-Mihai Bravu, parter cu balcon autorizat.Toate actele sunt la zi, bun pentru creditare. Totul la 50000 euro. Tel. 0726461287

1220 EUR/m2 | 41 m2

Mihai%2bBravu, Ploiesti, Prahova

Închiriez garsonieră
5
4

Închiriez garsonieră

Închiriez garsonieră zona Vest, utilata complet pe termen lung, aer condiționat , contract de închirierie .

27 m2

Ploiesti, Prahova

Casa cu teren 686mp ultracentral Ploiesti
8
9

Casa cu teren 686mp ultracentral Ploiesti

Casa cu teren 686 mp Ultracentral Ploiești Deschidere 9 ml Toate utilitățile Oportunitate excelentă de investiție în zona centrală a municipiului Ploiești. Proprietatea are o suprafață totală de 686 mp și o deschidere stradală de 9 metri liniari, 18 pe capăt, fiind ideală pentru construcție nouă. Pe ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Ploiesti, Prahova

Loc de veci, cimitiirul Bolovani
2
1

Loc de veci, cimitiirul Bolovani

Concesionat, cu toate taxele si impozitele la zi.

Ploiesti, Prahova

Teren intravilan Valea Calugareasca
5
4

Teren intravilan Valea Calugareasca

Vând teren intravilan,curți construcții , suprafață 356 mp.situat în comuna Valea Călugărească sat Vârfuri lângă pădure.15 km din Ploiești.Terenul este împrejmuit .Pe acesta se află o rulotă perfect funcțională cu panou solar, dus, încălzire, televizor,toaletă,aragaz,cuptor și un pavilion de grădină. ...

356 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament modern mobilat, zona ultracentrala
12

Apartament modern mobilat, zona ultracentrala

Apartament in zona ultracentrala, 3 camere, suprafata construita 67 mp, etaj 3 din 4, foarte bine renovat,instalatie electrica noua, instalatie termica noua,separatie de gaze, centrala termica Ariston, 2 aere conditionate, mobilat si utilat modern, bucatarie din MDF, mobila sufragerie din lemn masiv, ...