Promovat
Malu Rosu, 2 camere, cf1, 59000 euro
11
3

Malu Rosu, 2 camere, cf1, 59000 euro

Se vinde ap, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, fara imbunatatiri. Ap. are balcon la toate camerele, cu iesire din bucatarie si sufragerie , este inchis in termopan. Suprafata utila a ap. este de 46,2 m.p., iar balconul in supr. 10,5 m.p. , supr, utila totala este 56,7 m.p. Este disponibil ...

1035 EUR/m2 | 57 m2

Malu%2bRosu, Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu
8
3

Apartament confort 2, etaj 1, Malu Rosu

Apartament in zona Malu Rosu, 2 camere, conf 2, 40 mp, an construire 1978, etaj 1, totul la doar 54000 euro. Pentru vizionare, telefon 0726461287

1350 EUR/m2 | 40 m2

Malu Rosu, Ploiesti, Prahova

Promovat
Vanzare apartament 3 camere, parter, decomandat in Ploiesti, Nord, str. Grindului, comision 0
10
3

Recomandam pentru vanzare un apartament 3 camere decomandat in Ploiesti, zona Cina strada Grindului (bloc cubulet) situat la parterul unui bloc cu regim de inaltime P+4 E construit in anul 1971, anvelopat, confort 2, avand Sc 55 mp. Este un apartament intim, economic, care ofera posibilitatea extinderii ...

1118 EUR/m2 | 55 m2

Nord, Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartment 3 camere, decomandat, zona Lămâița 63mp
9
2

Apartment 3 camere, decomandat, zona Lămâița 63mp

Apartament 3 camere, confort 1, decomandat (DIRECT PROPRIETAR) Anul construcției 1976 Etaj P 10 Suprafață utilă 63,26mp Dispune de separație de gaze și de canalizare Zona Lămâița- vizavi de Parc Lămâița, aproape de Școala Gimnazială George Emil Palade, grădiniță și creșă; La 3 minute de mers pe jos ...

1317 EUR/m2 | 63 m2

Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vânzare apartament
1
11

vânzare apartament

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, etaj 3, cartier 9 Mai, acces rapid la transport public, magazine, școli și alte facilități. Apartamentul are suprafață totală utila de 58,6 mp, bloc construit în 1984, zona linistita. Este luminos, bine compartimentat și potrivit pentru locuință personală sau ...

1348 EUR/m2 | 59 m2

9+Mai, Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 4 camere,  Ploiesti, Piata Mihai Viteazu
10
3

Vanzare apartament 4 camere, Ploiesti, Piata Mihai Viteazu

Vanzare apartament 4 camere, confort 1A decomandat, liber, in Ploiesti, zona Piata Mihai Viteazul - Caraiman, situat la etajul 4 din 4 intr- un bloc construit in anul 1983, suprafata totala 104 mp, suprafata utila 77 mp. Specificatii: Bloc izolat termic 2 balcoane inchise in termopan, 2 bai Ferestre ...

1364 EUR/m2 | 77 m2

Ploiesti, Prahova

Garsoniera Cf 1, mobilata, utilata, centrala gaze, balcon mare, geam baie
6

Vând garsoniera 32 mp, cf 1, et 4 4, decomandata, balcon 6 mp, geam baie, centrala gaze, mobilata, utilata partial, construcție 1987, aproape de mijloace de transport în comun, gara de V, magazine, farmacii, vecini linistiti, izolata termic.

1563 EUR/m2 | 32 m2

Ploiesti, Prahova

Inchiriere studio modern, parcare, zona Albert, MRS Village, Ploiesti
7
1

Garsonieră de închiriat – Albert / Mrs. Village, zonă deosebită Se oferă spre închiriere garsonieră modernă, situată într-un complex nou, într-o zonă apreciată – Albert / Mrs. Village. Locuința are o suprafață utilă de 40 mp și balcon de 9 mp, fiind compartimentată eficient: cameră, bucătărie, baie, ...

40 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere de vanzare,  44.33 mp – Complex Mare Nord
12
2

Apartament 2 camere de vanzare, 44.33 mp – Complex Mare Nord

Blitz va ofera spre vanzare apartament semidecomandat, situat la etajul 4/4 al unui bloc construit in anul 1966, in zona Complex Mare Nord. Locuinta are o suprafata utila de 44,3 mp si este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul dispune de: separatie de gaze; apometre; aer ...

1094 EUR/m2 | 44 m2

Ploiesti, Prahova

Închiriere teren intravilan Ploiești
1

Închiriere teren intravilan Ploiești

Teren intravilan, 14.000 mp, front stradal 56 m. Se afla in zona de Est a orașului. Pe teren nu există construcții. Se pot desfășura activități diverse: agricole, in hale industriale, parc fotovoltaic etc. Prețul: 50 bani mp (0,10 E mp). Se poate inchiria pe termen lung si se poate negocia pret ...

14,000 m2

Ploiesti, Prahova

Inchiriere apartament 2 camere, zona Malu Rosu, Ploiesti
8

Inchiriere apartament 2 camere, zona Malu Rosu, Ploiesti

Apartament 2 camere de închiriat – Malu Roșu Agenție imobiliară oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, situat în zona Malu Roșu, într-o locație liniștită, cu acces facil către punctele de interes din oraș. Imobilul are o suprafață utilă de 42 mp și este complet mobilat și utilat, fiind pregătit ...

42 m2

Malu Rosu, Ploiesti, Prahova

Apartament 3 camere, 67 mp, zona Cina
19
1

Apartament 3 camere, 67 mp, zona Cina

Blitz va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere in zona Cina din Ploiesti. Imobilul este situat la etajul 3/4, intr-un bloc construit in anul 1960, si beneficiaza de orientare sud-vestica, oferind lumina naturala pe parcursul intregii zile si un confort termic sporit. Apartamentul ...

1022 EUR/m2 | 67 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament de vanzare 2 camere Ploiesti Sud 68.000 EUR
11
1

Apartament de vanzare 2 camere Ploiesti Sud 68.000 EUR

Apartament de vânzare în zona Ploieşti Sud, pe strada Făt-Frumos, unic proprietar, imobil intabulat în 2011, an de construcţie 1976, structură solidă, blocul complet termoizolat pe dinafară cu polistiren de 10 centimetri, cu vedere spre Sud, iluminat în permanenţă, fără probleme de egrasie sau umiditate, ...

1478 EUR/m2 | 46 m2

Sud, Ploiesti, Prahova

Ploiesti Sud Spatiu comercial birou de inchiriat
3

Ploiesti Sud Spatiu comercial birou de inchiriat

Disponibil imediat, spatiul cu o suprafata de 21,4 mp este compus dintr-o camera cu expunere la strada circulata intens din zona Spitalului Shuller, grup sanitar si spatiu de depozitare. Ideal pentru activitati de birou. Podea cu gresie, incalzire centralizata, tamplarie de termopan, ferestre mari catre ...

21 m2

Sud, Ploiesti, Prahova

Cladire de birouri de inchirat | 500 mpu | Ploiesti | Comision 0%
20

The Black Swan, agenția ta imobiliară, vă propune spre închiriere o clădire de birouri situată în Ploiești, zona Mărășești, pe Strada Mărășești nr. 297, o locație strategică aflată sub incidența PUZ "Accesibilitate zona industrială Ploiești Vest", ideală pentru desfășurarea activităților comerciale, ...

500 m2

marasesti, Ploiesti, Prahova

Vand apartament 4 camere, Ploiesti Sud
1

Vand apartament 4 camere, Ploiesti Sud

Apartament 4 camere etaj 3 3, str Eminescu nr. 22, zona Ploiesti Sud, vedere spre parc si spre bulevard, suprafata 100 mp + boxa

950 EUR/m2 | 100 m2

Ploiesti, Prahova

//2 CAMERE// MRS VILLAGE// LOC DE PARCARE//
3

//2 CAMERE// MRS VILLAGE// LOC DE PARCARE//

SPARK EXPERT IMOB va prezinta spre inchiriere un apartament modern, situat în complexul rezidențial MRS Village, într-un imobil construit în anul 2022. Locuința este amplasată la etajul 4 din 4 și are o suprafață utilă de 50 mp, fiind compartimentată eficient pentru confortul zilnic. Apartamentul este ...

50 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

De vanzare apartament 3 camere, semidecomandat, Ploiesti
8
2

De vanzare apartament 3 camere, semidecomandat, Ploiesti

Agenția BENEFIC IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Mihai Bravu din Ploiești, o locație recunoscută pentru accesibilitate și proximitatea față de punctele de interes urban. Caracteristici Principale: Suprafață utilă: 57 mp Etaj: 2 Compartimentare: Semidecomandat Preț: ...

1158 EUR/m2 | 57 m2

Ploiesti, Prahova

De vanzare ap 2 camere, semidecomandat, zona Constantin Brezeanu
12

Agenția BENEFIC IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Constantin Brezeanu, o locație recunoscută pentru accesibilitate și confort urban. Locuința se vinde mobilată, fiind gata pentru mutare imediată sau închiriere. Caracteristici Generale: Configurație: Semidecomandat. Etaj: ...

1574 EUR/m2 | 47 m2

Ploiesti, Prahova

Casa de vanzare-Ploiesti-Mihai Bravu-Super pret!
11
1

Casa de vanzare-Ploiesti-Mihai Bravu-Super pret!

Vânzare casă complet renovată 2025 zona Mihai Bravu Propunem spre vânzare o casă complet renovată în anul 2025, situată într-o zona Mihai Bravu. Proprietatea dispune de un teren cu suprafața se 180 mp ( posibilitate extindere) și o construcție modernizată integral. Caracteristici principale: ...

1394 EUR/m2 | 86 m2

Mihai%2bBravu, Ploiesti, Prahova

Garsoniera de închiriat Ploiești
6
4

Garsoniera de închiriat Ploiești

Garsoniera de închiriat Ploiesti, zona piața Mihai Bravu ultramodernă

30 m2

Bucov+II, Ploiesti, Prahova

Închiriez ap 2 cam Republicii Mega Image
5

Închiriez ap 2 cam Republicii Mega Image

Închiriez ap 2 cam cf 1 etaj 7 mobilat zona Republicii Mega Image. Garanție doua luni.

60 m2

Republicii, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 cam Ploiesti Cameliei 28

Apartament 2 cam Ploiesti Cameliei

Vamd apartament 2 camere, 33,51mp utili, Ploiesti str Cameliei, et 4 4 . 30.000 eur

882 EUR/m2 | 34 m2

Ploiesti, Prahova

Hala industrială de inchiriat 1200mp, platforma betonata, zona AFI Ploiesti
17

Hală industrială de închiriat – zona Ploiești (lângă AFI Palace). Oportunitate excelentă pentru activități logistice, producție sau depozitare. Proprietatea este situată într-o zonă accesibilă, pe Strada Cuptoarelor, în imediata apropiere de AFI Palace Ploiești. Caracteristici principale: - Suprafață ...

1,200 m2