Promovat
Apartament 2 camere, bloc nou, parcare, cartier Albert, Ploiesti
10
2

Oferim spre închiriere apartament 2 camere – Complex MRS Village. Vă propunem spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat în Complexul MRS Village, într-un imobil nou, la etajul 5 din 5 – ideal pentru cei care își doresc liniște, lumină naturală și o priveliște deschisă. Apartamentul ...

50 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Promovat
TEREN INTRAVILAN//ZONA CARTIER ROUA PLOIESTI
4

TEREN INTRAVILAN//ZONA CARTIER ROUA PLOIESTI

Oportunitate de investiție – teren 9.300 mp în Blejoi, lângă Ploiești! Nu rata șansa de a achiziționa un teren intravilan generos, perfect pentru dezvoltare rezidențială, situat strategic în zona Spitalului Județean, lângă cartierul Roua – una dintre cele mai căutate zone în plină expansiune! ✅ Suprafață: ...

9,300 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Vânzare apartament 2 camere in Ploiesti Vest
5

Vânzare apartament 2 camere in Ploiesti Vest

Vanzare apartament 2 camere in Ploiesti, zona Vest , Aleea Zarandului, etaj 4, bloc P+4, foarte aproape de scoala, grădiniță, supermarketuri, farmacie, statii pentru mijloace de transport, vecinatate zona Mărășești. Apartamentul a fost renovat acum 2 ani, dispune de separatie de gaze, izolat exterior, ...

1119 EUR/m2 | 42 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament 3 camere, parcare inclusa, Central Ploiesti (Bucegi)
20
4

SPARK EXPERT IMOB vă prezintă spre vânzare un apartament cu 3 camere situat într-unul dintre cele mai noi și moderne proiecte rezidențiale din Ploiești – Bucegi 12 Central Residence, amplasat ultracentral, în imediata apropiere a Parcului Mihai Viteazul, Inspectoratului de Stat în Construcții și Palatului ...

2404 EUR/m2 | 97 m2

Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez garsoniera Ploiesti 1

Inchiriez garsoniera Ploiesti

Inchiriez garsoniera Tel

37 m2

Ploiesti, Prahova

Vând teren arabil extravilan 1

Vând teren arabil extravilan

Vând teren arabil 2,36 hectare în extravilanul comunei Șirna, jud. Prahova. Prețul este de 7 lei mp negociabil.

23,600 m2

Ploiesti, Prahova

Agentia imobiliara VIGAFON vinde apartament 2 camere Domnisori
7
1

Agentia imobiliara VIGAFON ofera spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Domnisori,la etajul 2 al unui bloc cu regimul de inaltime P+4 nivele,confort 1 decomandat,compus din sufragerie,dormitor,bucatarie,baie,hol,debara,balcon,cu o suprafata utila de 52 mp,finisaje si amenajari(gresie,faianta,parchet ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

Ploiesti, Prahova

Inchiriere apartament 2 camere, White Tower, B-dul Bucuresti, Ploiesti
7

SPARK EXPERT IMOB va prezinta spre inchiriere un apartament cu 2 CAMERE in COMPLEXUL WHITE TOWER . Apartamentul este decomandat, situat la etajul 2 intr-un bloc cu structura P+9E cu 2 lifturi, avand ca vecinatati si puncte de interes: UPG Ploiesti, Hipodrom, gradinite, scoli. Accesul la mijloacele de ...

50 m2

Hipodrom, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere, spatiu birouri, Ultracentral Ploiesti, Parcul M. Viteazul
9

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, potrivit atât pentru locuință, cât și pentru activitate de birou, situat în Ploiești, în zona Gh. Doja, la etajul 6 al unui imobil modern cu regim de înălțime -2+P+10. Clădirea este finalizată în 2025 și beneficiază de o poziționare excelentă, în apropiere ...

49 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 3 camere, 2 bai, parcare proprie, cartier Albert, Ploiesti
11
2

Apartament 3 Camere + Loc de Parcare Propriu | MRS Village Descoperă un apartament modern, impecabil întreținut, situat în ansamblul rezidențial premium MRS Village – locul ideal pentru cei care își doresc confort, liniște și finisaje de calitate. Cu o suprafață totală de 93 mp și 78 mp utili, apartamentul ...

2179 EUR/m2 | 78 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Republicii, 2 camere, 67000 euro neg
16
1

Republicii, 2 camere, 67000 euro neg

Se vine pe Bdul Republicii, ap. cu 2 camere, cf1a, decomandat, situat la etajul 9 al unui bloc cu 10 etaje. Ap. este foarte curat, are centrala termica proprie, imbunatatiri modeste. Este liber si disponibil imediat dupa vanzare. Are supr utila 55,28 m.p. plus balcon in supr.de 7,63 m.p., total 62,91 ...

1063 EUR/m2 | 63 m2

Republicii, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere decomandat
8
1

Apartament 2 camere decomandat

Inchiriez, pe termen lung, apartament 2 camere, pe bulevardul Republicii, etajul 8 10 lift nou, vis a vis de Mega Imaje. Apartamentul este curat, mobilat si proaspat renovat, pat si saltea noua. Nu se accepta copii si animale de companie. Chiria este de 300 de euro pe luna si se percepe o garantie de ...

60 m2

Ploiesti, Prahova

Vest, 2 camere, parter, 42000 euro
14
6

Vest, 2 camere, parter, 42000 euro

Se vinde in Vest, aproape de Podul inalt, ap. cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje din placi din beton. Ap. are baia si bucataria renovate, geamuri termopan cu grilaje exterioare, usi termopan in interior si metalica la intrare. Are separatie de gaze. Este liber, disponibil imediat dupa ...

1050 EUR/m2 | 40 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Malu Rosu, 2 camere, 42000 euro neg
11
8

Malu Rosu, 2 camere, 42000 euro neg

Se vinde ap.cu 2 camere, confort 2, situat la parterul unui bloc din beton cu 4 etaje construit in 1974. Ap. are mici imbunatatiri, are termopan, izolat exterior, gratii la geamuri, separatie de gaze, Este disponibil imediat dupa vanzare

1050 EUR/m2 | 40 m2

Malu+Rosu, Ploiesti, Prahova

Nord, Cameliei, 2 camere, 60000 euro 2

Nord, Cameliei, 2 camere, 60000 euro

Zona Nord, vis a vis de Sp. Judetean, se vinde ap. cu 2 camere, cf1, semidecomandat, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Ap. este renovat complet, are centrala termica proprie, izolat exterior etc. Pretul este negociabil.

1250 EUR/m2 | 48 m2

Nord+-+Spitalul+Judetean, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere, 52 mp - Malu Rosu
13

Apartament 2 camere, 52 mp - Malu Rosu

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat pe Strada Sinaii, în zona semi-centrală a municipiului Ploiești. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui bloc recent anvelopat, oferind un plus de confort termic și costuri reduse de întreținere. Locuința are o suprafață ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

Ploiesti, Prahova

inchiriez apartament la casa
10
4

inchiriez apartament la casa

Inchiriez apartament la curte, intrare, totul separat, zona buna, linistita, acces facil la mijloacele de transport, zona Paltinis,Ploiesti

50 m2

Paltinis, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

PROPRIETAR DIRECT: Apartament 2 camere 60 mp utili | Totul nou | Zonă excelentă Șoseaua Nordului Parc OZN SE VINDE MOBILAT SI UTILAT Localizare ideală: în apropiere de Șoseaua Nordului și Parcul OZN, într-o zonă liniștită, dar foarte bine conectată. Ai totul la îndemână: Farmacie Piață ...

1050 EUR/m2 | 60 m2

Ploiesti, Prahova

Agentia imobiliara VIGAFON vinde apartament 3 camere Nord-Complexul Mic
9
1

Agentia imobiliara VIGAFON ofera spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Nord-Complexul Mic,la etajul 4 al unui bloc cu regimul de inaltime P+4 nivele,confort 1 semidecomandat,compus din sufragerie,2 dormitoare,bucatarie,baie,hol,debara,camara,balcon,cu o suprafata utila de 56 mp,fara probleme ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Ploiesti, Prahova

Închiriez spații comerciale 1

Închiriez spații comerciale

Închiriez două spatii comerciale la parter de 60mp și 40mp ccu bai separate vis a vis de Magazin Profi Mărășești cu vedere la parc ideal pentru grădiniță bar farmacie banca fastfood etc

100 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament de vânzare, b-dul republicii,ploiesti! 90000 euro
10
4

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 10. Este un apartament bine compartimentat, luminos si aerisit. Se vine mobilat si utilat, fiind pregatit pentru mutare imediata. Living spatios ( open space cu balconul care este inchis cu termopan QFORT ), 2 dormitoare, ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Nord-Est, Ploiesti, Prahova

Imobil de vanzare, Ploiesti ultracentral ,  in fata Hotelului Prahova
2
2

Imobil de vanzare, Ploiesti ultracentral , in fata Hotelului Prahova

Imobil de vânzare, Ploiești ultracentral, in fata Hotelului Prahova

1450 EUR/m2 | 200 m2

Centru, Ploiesti, Prahova

3 CAMERE//MRS SMART//LOC DE PARCARE
13

3 CAMERE//MRS SMART//LOC DE PARCARE

SPARK EXPERT IMOB va ofera spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la parterul unui imobil construit în anul 2020, cu regim de înălțime P+5, într-un ansamblu rezidențial modern. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 78,80 mp Compartimentare: 3 camere Bai: 2 Etaj: Parter Stare: gata de ...

2284 EUR/m2 | 79 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Închiriez apartament Republicii Nord zonaRepublicii Nord
28
9

Închiriez apartament Republicii Nord zonaRepublicii Nord

Închiriez apartament doua camere in regim hotelier în spatele bulevardului Republicii Nord Ploiești pe str C-tin Brezeanu.Apartamentul are frigider,aragaz,cuptor cu microunde, mașina de spălat,Tv,wi_fi gratuit,aer conditionat,boiler apa calda baie,instant bucătărie,fesela +ustensile etc.Apartamentul ...

50 m2