Promovat
Apartament cu 2 camere de închiriat în centrul Ploieștiului
5

Apartament cu 2 camere de închiriat în centrul Ploieștiului

Vă propunem spre închiriere, în sistem de reprezentare exclusivă, un apartament cu 2 camere situat într-o zonă strategică a orașului Ploiești. Această proprietate reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută un cămin modern, bine echipat și eficient din punct de vedere al costurilor. ...

44 m2

Ultracentral, Ploiesti, Prahova

Promovat
Casă Ploiești - 6 Camere -282 Mp Utili - Teren 600 Mp - Comision 0%
20
4

Casă individuală spațioasă, complet renovată – poziție excelentă | Str. Mircea cel Bătrân nr. 151 Descoperă o proprietate cu adevărat completă, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu generos și o locație liniștită, dar bine conectată. Locuința este alcătuită din 2 corpuri conectate: ...

848 EUR/m2 | 282 m2

dorobantul, Ploiesti, Prahova

Promovat
APARTAMENT 4 CAMERE// CARTIER EVOCASA
13

APARTAMENT 4 CAMERE// CARTIER EVOCASA

Apartament spațios 4 camere cu terasă generoasă – Evocasa Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit cu 4 camere, situat în cartierul rezidențial Evocasa, ideal pentru familii sau pentru cei care își doresc confort și spațiu generos. Locuința are o suprafață utilă de 92 mp, la care se adaugă o terasă ...

1508 EUR/m2 | 132 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament 3 camere, prima închiriere, ultracentral/ Bucegi, Ploiesti
14

Închiriere apartament 3 camere | Complex Bucegi, Ploiești – zona Parcul Mihai Viteazul Agenția noastră vă propune spre închiriere un apartament modern cu 3 camere, situat în Ploiești, în imediata apropiere a Parcului Mihai Viteazul, la etajul 3 al unui imobil nou cu regim de înălțime S+P+10, finalizat ...

79 m2

Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat
8
1

Apartament 2 camere decomandat

Inchiriez, pe termen lung, apartament 2 camere, pe bulevardul Republicii, etajul 8 10 lift nou, vis a vis de Mega Imaje. Apartamentul este curat, mobilat si proaspat renovat, pat si saltea noua. Nu se accepta copii si animale de companie. Chiria este de 300 de euro pe luna si se percepe o garantie de ...

60 m2

Ploiesti, Prahova

Vest, 2 camere, parter, 42000 euro
14
6

Vest, 2 camere, parter, 42000 euro

Se vinde in Vest, aproape de Podul inalt, ap. cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje din placi din beton. Ap. are baia si bucataria renovate, geamuri termopan cu grilaje exterioare, usi termopan in interior si metalica la intrare. Are separatie de gaze. Este liber, disponibil imediat dupa ...

1050 EUR/m2 | 40 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Malu Rosu, 2 camere, 42000 euro neg
11
8

Malu Rosu, 2 camere, 42000 euro neg

Se vinde ap.cu 2 camere, confort 2, situat la parterul unui bloc din beton cu 4 etaje construit in 1974. Ap. are mici imbunatatiri, are termopan, izolat exterior, gratii la geamuri, separatie de gaze, Este disponibil imediat dupa vanzare

1050 EUR/m2 | 40 m2

Malu+Rosu, Ploiesti, Prahova

Nord, Cameliei, 2 camere, 60000 euro 2

Nord, Cameliei, 2 camere, 60000 euro

Zona Nord, vis a vis de Sp. Judetean, se vinde ap. cu 2 camere, cf1, semidecomandat, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Ap. este renovat complet, are centrala termica proprie, izolat exterior etc. Pretul este negociabil.

1250 EUR/m2 | 48 m2

Nord+-+Spitalul+Judetean, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere, 52 mp - Malu Rosu
13

Apartament 2 camere, 52 mp - Malu Rosu

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat pe Strada Sinaii, în zona semi-centrală a municipiului Ploiești. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui bloc recent anvelopat, oferind un plus de confort termic și costuri reduse de întreținere. Locuința are o suprafață ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

Ploiesti, Prahova

inchiriez apartament la casa
10
4

inchiriez apartament la casa

Inchiriez apartament la curte, intrare, totul separat, zona buna, linistita, acces facil la mijloacele de transport, zona Paltinis,Ploiesti

50 m2

Paltinis, Ploiesti, Prahova

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

PROPRIETAR DIRECT: Apartament 2 camere 60 mp utili | Totul nou | Zonă excelentă Șoseaua Nordului Parc OZN SE VINDE MOBILAT SI UTILAT Localizare ideală: în apropiere de Șoseaua Nordului și Parcul OZN, într-o zonă liniștită, dar foarte bine conectată. Ai totul la îndemână: Farmacie Piață ...

1050 EUR/m2 | 60 m2

Ploiesti, Prahova

Agentia imobiliara VIGAFON vinde apartament 3 camere Nord-Complexul Mic
9
1

Agentia imobiliara VIGAFON ofera spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Nord-Complexul Mic,la etajul 4 al unui bloc cu regimul de inaltime P+4 nivele,confort 1 semidecomandat,compus din sufragerie,2 dormitoare,bucatarie,baie,hol,debara,camara,balcon,cu o suprafata utila de 56 mp,fara probleme ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Ploiesti, Prahova

Închiriez spații comerciale 1

Închiriez spații comerciale

Închiriez două spatii comerciale la parter de 60mp și 40mp ccu bai separate vis a vis de Magazin Profi Mărășești cu vedere la parc ideal pentru grădiniță bar farmacie banca fastfood etc

100 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament de vânzare, b-dul republicii,ploiesti! 90000 euro
10
4

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 2 din 10. Este un apartament bine compartimentat, luminos si aerisit. Se vine mobilat si utilat, fiind pregatit pentru mutare imediata. Living spatios ( open space cu balconul care este inchis cu termopan QFORT ), 2 dormitoare, ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Nord-Est, Ploiesti, Prahova

Imobil de vanzare, Ploiesti ultracentral ,  in fata Hotelului Prahova
2
2

Imobil de vanzare, Ploiesti ultracentral , in fata Hotelului Prahova

Imobil de vânzare, Ploiești ultracentral, in fata Hotelului Prahova

1450 EUR/m2 | 200 m2

Centru, Ploiesti, Prahova

3 CAMERE//MRS SMART//LOC DE PARCARE
13

3 CAMERE//MRS SMART//LOC DE PARCARE

SPARK EXPERT IMOB va ofera spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la parterul unui imobil construit în anul 2020, cu regim de înălțime P+5, într-un ansamblu rezidențial modern. Caracteristici principale: Suprafață utilă: 78,80 mp Compartimentare: 3 camere Bai: 2 Etaj: Parter Stare: gata de ...

2284 EUR/m2 | 79 m2

Albert, Ploiesti, Prahova

Vand teren langa Ploiesti,ocazie unca 5

Vand teren langa Ploiesti,ocazie unca

Proprietar,vand teren in zona industriala,Crangul lui Bot,16.000 mp.5 euro/mp. Pretul nu este negociabil. Pentru detalii va rog sa ma contactati la numarul . Exclus agentii!

Ploiesti, Prahova

Închiriez Garsonieră
5
5

Închiriez Garsonieră

Închiriez Garsonieră Mobilată , utilată , curată la etajul 4 4 , cu LIFT

24 m2

Ploiesti, Prahova

Garsoniera, 30 mp, zona Malu Rosu
9
1

Garsoniera, 30 mp, zona Malu Rosu

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în zona Malul Roșu a orașului Ploiești. Imobilul este amplasat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Apartamentul are o suprafață de 30 mp și este construit în anul 1981, fără risc seismic. Compartimentarea este eficientă și cuprinde: o cameră, ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Ploiesti, Prahova

Inchiriere Apartament Vedere Bulevard   Piața Mihai Viteazul | Dotări Complete + Bonus Garanție
10

Inchiriere Apartament Vedere Bulevard Piața Mihai Viteazul | Dotări Complete + Bonus Garanție