Imobiliare Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand Ferma zootehnica de porci Noua plus: Sem Pezzaioli, Tractor, Vidanja si utilaje
10
1

Se Vinde Societatea- Ferma de ingrasare porci Noua. ( Intabulata) Pentru alte Informatii sunati: zero754.243.19sapte Ferma este Noua ,Autorizata! Oportunitate de investitie : PRETUL de vanzare final al FERMEI reprezinta valoarea Societatii Fermei cu toate dotarile de mai jos. Finalizarea Lucrarilor ...

Hotoan, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere Brândușa
7

Apartament 3 camere Brândușa

Bloc colț, BCA, etaj 4, cu acoperiș, 3 camere și bucătărie mare cu cămară generoasă, 2 băi, 2 balcoane închise, centrală pe gaz, instalație cupru, boxă beci, uscat, fără igrasie, finisaje clasice

786 EUR/m2 | 73 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de inchiriat cu front mare la strada
3
1

Teren de inchiriat cu front mare la strada

Dacă sunteți în căutarea unui teren îngrădit pentru a-l închiria, atunci vă putem ajuta. Avem disponibil un teren îngrădit de 25 ari, care poate fi folosit pentru diverse scopuri, cum ar fi depozitare, parcarea mașinilor sau alte activități similare. Terenul este complet îngrădit și are o poartă culisantă ...

Satu Mare, Satu Mare

Casă în Viile Satu Mare
5
3

Casă în Viile Satu Mare

Casă in Viile Satu Mare, zonă centrală, teren aferent 4123 mp, casa are suprafața construită 123 mp compus din 3 camere, bucătărie, spais, cămară

620 EUR/m2 | 100 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan de vânzare Păulești
1

Teren intravilan de vânzare Păulești

Îți propun un teren de 450 mp situat în intravilan. Proprietatea dispune de toate utilitățile necesare: electricitate, apă, gaz și instalație de tratare a apei. Este o oportunitate bună pentru construcția unei case sau a unei investiții. Terenul se află într-o zonă liniștită, aproape de: Școala Păulești ...

450 m2

Satu+Mare+, Paulesti, Satu Mare

Apartament de închiriat
10
3

Apartament de închiriat

Apartament 2camere decomandat,mobilat nou,utilat complet, renovat nou,70m2, balcon mare, etajul 3din 4 cu lift,loc de parcare privat, poartă cu telecomanda.Zona semicentral,. pentru pretențioși

70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând curte cu două case.
5

Vând curte cu două case.

Vând curte cu două case in comuna Culciu sat Cărășeu la 17 km de Satu mare.Imobilul se află la strada principala având teren 871 mp împrejmuit, utilități apă,canal curent,Digi iar gazul trece în fața porți.Necesita renovare. Cu acte in regulă. Preț 40000 Euro negociabil. Telefon .

426 EUR/m2 | 94 m2

Culciu, Caraseu, Satu Mare

Parcele pentru viitorul tău cămin, intr-un loc linistit
2
7

Parcele pentru viitorul tău cămin, intr-un loc linistit

De vanzare parcele la 6000 euro ar (lot 8 - lot 12) in intravilanul localitatii Paulesti, intr-o zona rezidentiala in plina dezvoltare. Fiecare parcela are in medie 7,44 ari, cu front stradal de cca 18 m. Accesul la fiecare lot se face de pe drumul situat in partea stanga a ariei de parcele, str. C-tin ...

744 m2

Paulesti, Satu Mare

Teren zona Drum Carei lângă cartierul rezidențial proiectat a fi construit în spate la Decathlon.
1
5

Teren oportun pentru investiții imobiliare. Suprafața este de 3,42 ha având lungimea de 342 m și lățimea de 100 m fiind amplasat lângă cartierul rezidențial proiectat a fi construit de către CEETRUS, divizia imobiliară a grupului francez Auchan (fost IMMOCHAN), în spatele Centrului comercial Decat ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare in Tiream
2

Casa de vanzare in Tiream

Casă de vânzare în Tiream. 4 camere, hol, bucătărie, baie, cămară, pivniță și acces la pod. Suprafața utilă este de 120 mp. În curtea din spate se află un coteț pentru găini, o magazie de lemne și un spațiu de depozitare. La casă aparține și o grădină de 7 ari. Preț: 45.000 euro, negociabil. Pentru mai ...

375 EUR/m2 | 120 m2

Tiream, Satu Mare

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE
4
2

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE

Vand teren intravilan, având suprafața totală de 2,80ha, cu frontul la stradă in Jud. Satu Mare, comuna Vetiș, strada Principală. Posibilitate recordare la apă, gaz, curent.Preț 10 euro metrul pătrat.Mai multe detalii la telefon.

Vetis, Satu Mare

Vand sau schimb casa în Nisipeni
10
1

Vand sau schimb casa în Nisipeni

Casa de vanzare in Nisipeni comuna Lazuri la doar 10 km de centura Satu Mare cu un teren aferent de 25 arii având 4 intrări independente pe proprietate.Casa a fost renovată în interior în totalitate si nelocuită,fundația a fost consolidată pentru a rezista si pentru mansardare 2 camere,livingul cu bucătărie ...

675 EUR/m2 | 80 m2

Nisipeni, Satu Mare

Închiriez apartament modern ULTRACENTRAL cu 2 camere în Satu Mare
8

Ofer spre închiriere apartament modern și elegant la etajul 2, situat în zona ultracentrală a orașului Satu Mare, pe strada Iuliu Maniu, în imediata apropiere de Biblioteca Județeană. Detalii apartament: 2 camere semidecomandate, bucătărie separată, baie, balcon, debara. Apartamentul este recent renovat, ...

50 m2

Ultracentral, Satu Mare, Satu Mare

Vând teren arabil
1

Vând teren arabil

Vând teren arabil, extravilan la ieșire din orașul Carei spre Oradea, pe partea stângă; la 100 m de șoseaua principală. Suprafața terenului este de 5000 mp.

5,000 m2

Carei, Satu Mare

Apartament de vanzare
8

Apartament de vanzare

Vând apartament cu 3 camere la parter în Carei Str. Liszt Ferenc bloc 23 apartament 1. Detalii la tel. Preț 90.000 euro negociabil.

1324 EUR/m2 | 68 m2

Carei, Satu Mare

Casa cu mansarda Cionchesti
10

Casa cu mansarda Cionchesti

Vand casa cu mansarda situata in localitatea Cionchesti la strada principala, compusa din salon 3 dormitoare bucatarie si 2 bai. Suprafata construita 168 mp2 iar utila 119 mp2. Mai multe detalii la telefon.

1143 EUR/m2 | 119 m2

Cionchesti, Satu Mare

hala industriala servis spatiu cazare, bar -club , birouri etc
10
2

hala servis 550 eur etaj +mansarda 350 eur închiriez spațiu posibilitate orice bar club , cosmetice frizerie birouri sau cazare ! etaj 1 mansarda 3 camere ! Careiului 104 C Lângă hanul lui ion toată clădirea Închiriez si separat spatiile !!! pe Careiului la drumul principal

350 m2

Centrul Nou, Satu Mare, Satu Mare

Vînd 2 case Carei Satu-Mare,singur în curte
10
5

Vînd 2 case Carei Satu-Mare,singur în curte

Proprietar.Vînd 2 case Carei S-M, singur în curte,zonă bună liniștită. Grădină cu pomii fructiferi,anexe. Curte generoasă deschidere 16mp. teren:2005mp.Prima casă este compusă din: cameră,bucătărie, baie,cămară,beci,terasă.A doua casă construcție 2023,compusă din:2 camere,baie și o terasă mare acoperită ...

706 EUR/m2 | 211 m2

Carei, Satu Mare

Spatiu de inchiriat
4
3

Spatiu de inchiriat

Inchiriez Cafenea in Satu Mare Shopping Plaza la etajul 2 in suprafata de 100 mp . Spațiul se predă complet mobilat . 400 +tva luna Detalii la nr de telefon

100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand apartamente in zona centrala
10
4

Vand apartamente in zona centrala

Bud Tower este un proiect imobiliar, dezvoltat de Zirmer Bud Srl cu termen de finalizare în anul 2027. Investește într-o locație imobiliară de excepție, situată la 500 m de Primarie și centrul nou al orașului. Apartamente moderne amplasate strategic în zona ultracentrală. Str Nicolae Golescu 43 care ...

1237 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand casa in Titulescu
8
5

Vand casa in Titulescu

Vând casa in Titulescu. Casa este poziționată intr-o zona liniștita, are o suprafața de 520 mp si este compartimentata astfel: Subsol, parter și etaj. Subsolul are 2 camere, bucatarie, camera tehnica(camera centralei, spălătorie), crama. Parterul este compus din :2 camere, living generos, Bucătărie, ...

1238 EUR/m2 | 520 m2

Satu Mare, Satu Mare

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea