Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare , Str. Codrului , Carpati 2 , et. 1 , 110.000 euro neg.
18

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , pe Strada Codrului , in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 1 din 4 , avand o suprafata utila de 92 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri cu spatiu pentru depozitare Bucatarie spatioasa 2 bai 2 balcoane 4 camere ...

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere aproape de inima Satmarului | Curte proprie 290 mp
14
9

La doar câțiva pași de centrul orașului Satu Mare, pe strada Ady Endre nr. 10, se află un loc care îmbină farmecul unei case cu suflet și confortul unei locuințe moderne. Într-o curte comună, dar cu tot ce îți trebuie doar pentru tine, acest apartament cu 3 camere de la parterul unei case te așteaptă ...

944 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Apartament de vanzare  3 camere decomandat, zona Micro 16
6

Apartament de vanzare 3 camere decomandat, zona Micro 16

Blitz Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament recent renovat, 3 camere decomandate, ideal pentru o familie in Micro 16, într-un bloc cu 4 etaje, situat la etajul 1. Apartamentul beneficiaza de beci cu boxă la subsol, este spațios și bine compartimentat. Acces facil la toate punctele de interes, ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu doua camere, 53 mp, zona semicentrala
5
1

Blitz va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-un bloc nou, modern, aflat în zona semicentrală , 53mp– o alegere excelentă pentru locuit sau investiție. Compartimentare eficientă: living, dormitor, bucătărie, baie și un balcon generos Suprafață optimă, finisaje de calitate superioară ...

2075 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere, 90 mp, zona liceului Economic
12
4

Apartament 4 camere, 90 mp, zona liceului Economic

Blitz ofera spre vânzare un apartament spațios, situat în zona liceului Economic, complet renovat, ideal pentru locuit sau investiție. Compartimentare: 3 dormitoare Cameră de zi Bucătărie separată 2 băi 2 balcoane Fiecare cameră este individuală, oferind intimitate și funcționalitate. Dotări: Instalație ...

1456 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare, cu 2 camere, 35 mp, zona Micro 14
7
1

Apartament de vânzare, cu 2 camere, 35 mp, zona Micro 14

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu un design modern, ultrafinisat, decomandat cu 2 camere, situat la etajul 4 al unui bloc solid, construit din cărămidă . Proprietatea are o suprafață utilă de 35 mp. și dispune de un balcon, o bucătărie cochetă, baie, precum și un hol de distribuție eficient. Un ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 60 mp, zona Micro 15
6
2

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 60 mp, zona Micro 15

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, având o suprafață de 60 mp, situat în cartierul Micro 15. Proprietatea este bine compartimentată și beneficiază de două balcoane, care adaugă un plus de spațiu și lumină naturală. Apartamentul oferă camere spațioase și funcționale, potrivite pentru ...

1133 EUR/m2 | 60 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa tip parter in cartier Marcus.
8

BRASADAS vinde casa tip parter in cartier Marcus.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casa tip PARTER cu 3 camere, 153mp 2 bai, sufragerie, bucatarie, cu 5 ari teren aferent in cartierul Marcus. Terasa inchisa 27mp cu fereastra si usa panoramic, fereastra acoperis , soba din teracota pe terasa, travertin piatra podea terasa Loc pt grill acoperit, garaj ...

1050 EUR/m2 | 180 m2

nord, Satu Mare, Satu Mare

Oferim spre închiriere spațiu comercial 350mp
5

Oferim spre închiriere spațiu comercial 350mp

Oferim spre închiriere spațiu comercial 350mp în incinta Magazinului Magnolia ( Magazinul Verde) de pe strada Magnoliei nr.29. 1490 euro + TVA

350 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial zona centrala de inchiriat ( ID 22897)
9

Spatiu comercial zona centrala de inchiriat ( ID 22897)

Spatiu comercial situat in zona centrala cu acces direct din strada si vitrina. Pretabil pentru diferite servicii, comert, salon de coafura, masaj, cabinete, birouri. Cu posibilitate de acces auto si inchiriere a unui spatiu suplimentar de depozitare. Pret 7 Euro/mp negociabil. Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu spatii comerciale si locuinta zona centrala
9

Casa cu spatii comerciale si locuinta zona centrala

Imobil compus din 2 spatii comerciale cu acces din strada ( unul de 87 mp, si unul de 42 mp utili), si locuinta, garaj, pivnita si anexe, in suprafata totala de 375 mp, teren in suprafata de 650 mp, situat in zona centrala, in apropiere de Centrul civic si Piata de Alimente.Pret 520000 Euro, Tel 074 ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa -Vila zona Titulescu ( ID 22744 )
9
3

Casa -Vila zona Titulescu ( ID 22744 )

Casa demisol, parter, etaj, garaj, curent trifazat, teren 586 mp, suprafata utila totala 520 mp, cu finisaje de inalta calitate, 4 dormitoare, living, bucatarie, dependinte, crama, etc, sistem de irigare automatizat, sistem de supraveghere si alarma, poarta actionata cu telecomanda, garaj cu acces direct ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa noua parter si mansarda cu 5 arii in Paulesti ( ID 22971)
12

Casa noua parter si mansarda cu teren 500 mp, living, bucatarie, 3 bai, 3 dressinguri, incalzire in pardoseala, toate utilitatile, terasa- foisor, gradina, locuri de parcare, Pret 199000 Euro, sau schimba ciu 1 sau 2 apartamente si diferenta in baniTel 0744562396, 0745760477

Paulesti, Satu Mare

Casa si teren in Lazuri ( ID 21626)
15

Casa si teren in Lazuri ( ID 21626)

2 imobile, anexe si gradina 2110 mp de vanzare sau la schimb cu casa in Satu Mare.Casa 1: subsol, parter, etaj ompusa din 4 camere, 2 bai, 2 balcoame, camara, terasa, beci,; Casa 2: parter si mansarda compusa din 2 camere, 2 bai, balcon; Fiecare casa cu propria ei centrala pe lemne. Constructii solide ...

591 EUR/m2 | 330 m2

Lazuri, Satu Mare

Teren intrevilan 80 ari zona semicentrala
5
1

Teren intrevilan 80 ari zona semicentrala

Teren intravilan 8060 mp cu 3 fronturi situat in zona semicentrala, in apropiere de digul Somesului si de cartiere noi de case, Pret 3900 Euro/arie, Tel 0745760477, 0744562396

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj zona 14 Mai 128000 Euro
13
2

Casa cu etaj zona 14 Mai 128000 Euro

Casa cu etaj in zona 14 Mai, izolata, garaj, beci, cu intrare separata la parter si separata la etaj, pe fiecare nivel exista cate un apartament cu 3 camere, baie, bucatarie si dependinte, cu microcentrale separate, suprafata terenului 240 mp, suprafata totala construita desfasurata 260 mp, pretabila ...

640 EUR/m2 | 200 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere strada Prahova ( ID 22852)
7
5

Apartament 2 camere strada Prahova ( ID 22852)

Apartament 2 camere situat pe strada Prahova in apropiere de Piata de Alimente si Spitalul Judetean la etajul 4. Are acoperis , microcentrala, si fereastra la baie.Tel 0745760477

1000 EUR/m2 | 36 m2

Satu Mare, Satu Mare

Parte de casa parter cu acces auto zona Cerbului
13
2

Parte de casa parter cu acces auto zona Cerbului

Se vinde parterul unei case de tip Parter si etaj, cu 3 intrari acces separat din curte, acces auto si loc de parcare, constructie solida din 1999, finisata, izolata, mobilata, utilata, compusa din 3 camere, 2 bai, dressing, hol, bucatarie mare, terasa, toate utilitatile, suprafata cca 140 mp, zona Unio- ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa parter de inchiriat pentru birouri- servicii, semicentral ( ID 22694 )
17
2

Imobil situat semicentral compus din 2 case alaturate ( 145 mp si 95 mp) care comunica intre ele,  anexa, garaj, teren 1200 mp, front mare la strada, toate utilitatile, 2 microcentrale, Pret 1000 Euro/luna, Pretabil pentru birouri, diferite activitati, cabinete,etc  Tel 0745760477

220 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere Careiului 75000 Euro
10
14

Apartament 4 camere Careiului 75000 Euro

Apartament 4 camere mobilat sau semimobilat, 2 bai, balcon, microcentrala, termopane, acoperis, Drum Careiului, parcare, Pret 75000 Euro, Tel 0745760477. ocupabilPrecizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22776

926 EUR/m2 | 81 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa P+ 2E de vanzare  semicentral Satu Mare
14
2

Casa P+ 2E de vanzare semicentral Satu Mare

Casa P+2 cu spatiu comercial la demisol- pretabila pentru diferite activitati- front la 2 strazi, 2 bai, + spatiu la demisol cu intrare separata din strada si grup social; Casa este pretabila pentru locuinta si pentru 2 familii. Are garaj si acces auto. Acoperis nou, instalatia de incalzire cu microcentrala- ...

652 EUR/m2 | 330 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea