Imobiliare Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere aproape de inima Satmarului | Curte proprie 290 mp
14
9

La doar câțiva pași de centrul orașului Satu Mare, pe strada Ady Endre nr. 10, se află un loc care îmbină farmecul unei case cu suflet și confortul unei locuințe moderne. Într-o curte comună, dar cu tot ce îți trebuie doar pentru tine, acest apartament cu 3 camere de la parterul unei case te așteaptă ...

944 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Panorama uimitoare | Cele mai frumoase locuri de casa din judet
7
4

Când ai o panoramă de peste 30 km, se poate spune că locul cu cea mai frumoasă priveliște de pe lângă Satu Mare, este aici. Și nu doar unul, ci 12 de locuri situate pe strada Iepurilor din Viile Satu Mare, la 13 minute de municipiul Satu Mare. Este probabil singura zonă care îți oferă îmbinarea perfectă ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Complet mobilat si utilat | Strada Careiului
17
7

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și primitor, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperiș. Locuința are o suprafață utilă de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și luminozitatea încăperilor. Apartamentul este structurat astfel: la intrare se află un hol ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere in asociatie in centru de inchiriat
17

Apartament 3 camere in asociatie in centru de inchiriat

Apartament 3 camere decomandate situat intr-o asociatie localizata in apropiere de centru si Piata de alimente nr 1, cu 2 bai, 2 balcoane, etajul 3,  beci, acces auto, curte, loc de parcare, 350 Euro/ luna, Tel 0744562396, 0745760477

3 EUR/m2 | 112 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa- Vila luxoasa in Paulesti Satu Mare cu 15 arii
19

Casa- Vila luxoasa in Paulesti Satu Mare cu 15 arii

Casa - Vila in Paulesti demisol, parter si mansarda cu teren 1542 mp, finisata, mobilata, utilata, semineu pe lemne, microcentrala pe gaz, 3 bai, living, bucatarie, loc de luat masa, 4 dormitoare, sala pentru relaxare, jacuzzi, etc, Pret 320000 Euro, Tel 0745760477Precizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: ...

800 EUR/m2 | 400 m2

Paulesti, Satu Mare

Hala de productie depozitare Satu Mare 1880 mp
13

Hala de productie depozitare Satu Mare 1880 mp

Spatiu de productie/ depozitare situat in Satu Mare cu plabseu de beton, structura din panouri sandvich, inaltime 4 m, toate utilitatile apa, gaz, curent, canalizare, 8 aparate de aer conditionat, birouri, bai, etc, suprafata totala desfasurata 1880 mp, suprafata teren 1400 mp cu locuri de parcare in ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere zona Odobescu
16
1

Apartament 3 camere zona Odobescu

Apartament 3 camere constructie noua 2018, finisat, semimobilat, utilat, masina de spalat vase, masina de spalat rufe, aer conditionat, 2 balcoane, microcemtrala, in bloc termoizolat la exterior si la pod, acoperit cu tigla, situat in zona Odobescu, in apropiere de Piata de vechituri, Aquastar, parc, ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa S+P+E zona ultracentrala ( ID 21731)
13
3

Casa S+P+E zona ultracentrala ( ID 21731)

Casa solida situata ultracentral, Toate utilitatile, microcentrala si semineu. Cu spatiu de birouri amenajat la parterul casei- pretabila pentru birouri, clinica, sediu firma, locuinta, etc.Are subsol uscat si inalt, parter, etaj, 2 terase, 2 balcoane, suprafata utila 220 mp, teren 300 mp. 074576047 ...

1409 EUR/m2 | 220 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 4,3 hectare in Livada ( ID 22148)
16
2

Casa cu teren 4,3 hectare in Livada ( ID 22148)

Casa cu anexe si teren 4,3 ha cu front in soseaua nationala si cu drum privat in Livada- judetul Satu Mare. Pretabil pentru afaceri sau lotizari locuri de casa sau prestari servicii- depozitare, industriale - agricole.Pret 450000 Euro negociabil 0744562396; 0745760477

3000 EUR/m2 | 150 m2

Livada, Satu Mare

Casa parter in Odoreu cu teren 1584 mp
15
1

Casa parter in Odoreu cu teren 1584 mp

Imobil in Odoreu pe strada principala compus din teren intravilan 1584 mp cu front de 32 m la sosea, casa cu suprafata construita de 94 mp cu terasa, baie, camera, bucatarie, camara, microcentrala pe gaz, si o anexa cu suprafata construita de 65 mp transformata locuinta compusa din 2 camere, bucatarie, ...

Odoreu, Satu Mare

Viile Satu Mare 2 case cu teren 3200 mp
5
4

Viile Satu Mare 2 case cu teren 3200 mp

Casa tip parter si casa tip parter si mansarda, pretabila pentru 2 familii sau pentru pensiune, tabara, casa de oaspeti, etc, se poate imparti terenul- are front mare la sosea. Sau la schimb cu apartament sau casa in Satu Mare si diferenta in bani. Apa, gaz, curent , centrala.0744562396

333 EUR/m2 | 450 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere decomandate 39000 Euro
10
3

Apartament 2 camere decomandate 39000 Euro

Apartament situat in bloc din caramida, 2 camere decomandate, balcon, camara, microcentrala, termopane, baia cu fereastra., etaj 4. Situat in apropiere de Piata Somes si de Spitalul Judetean. Imediat ocupabil. Pret 39000 Euro. 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa S+P+M cu teren 17 ari zona Bercu Rosu
20

Casa S+P+M cu teren 17 ari zona Bercu Rosu

Casa solida Subsol+ Parter + Mansarda constructie 1998, cu extindere si renovare in 2009 situata in zona semicentrala- zona Bercu Rosu- zona rezidentiala de case cu toate utilitatile, cu 2 fronturi la 2 strazi paralele, un front de 50 m si un front de 29 m. suprafata terenului 1717 mp. Casa are suprafata ...