Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
 Domeniu privat la Padurea Noroieni | Vila D + P + M cu 9 camere | Curte, foisor, jacuzzi
20
2

Te invit să descoperi o proprietate cu adevărat special, o vilă individuală care nu se rezumă doar la metri pătrați sau compartimentări, ci spune o poveste despre liniște, echilibru și rafinament, într-un colț privilegiat al orașului, lângă Pădurea Noroieni. Aici, natura nu este decor, ci parte din viața ...

787 EUR/m2 | 356 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare , decomandat , Aleea Tarnavei , etaj 4 , 42.000 euro neg.
11

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Tarnavei in Micro 14 , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare buna , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 40 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari ...

1100 EUR/m2 | 40 m2

Micro 14, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere de vanzare , Neajlov M14 , parter , 84.000 euro negociabil
13
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , semidecomandat , la parter (inalt) , intr un bloc cu 4 etaje , imobilul fiind izolat la exterior . Compartimentarea : Bucatarie spatioasa Hol 3 dormitoare+living Baie Camara Blocul este din caramida , este calduros iar scara este curata ...

1050 EUR/m2 | 80 m2

Micro%2b14, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Apartament 3 camere, 90 mp, zona Ultracentral (si schimb cu teren)
14
1

Blitz va propune un apartament cu poveste, amplasat chiar în inima orașului, în Piața Libertății — într-o clădire istorică ce impresionează prin arhitectura sa elegantă și aerul de epocă, complet împletit cu confortul modern. Proprietarul ar accepta si schimb cu un teren de 1,5-2 ha plus diferenta! Localizare: ...

1489 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament spațios 3 camere, 93 mp, etaj 3 – zona Strada Botizului
12

Blitz va prezinta un apartament generos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă a orașului, pe strada Botizului. Proprietatea oferă confort, spațiu și funcționalitate – ideală pentru o familie care își dorește o locuință completă. Detalii proprietate: Etaj: 3 / 4 Suprafață ...

968 EUR/m2 | 93 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere de inchiriat etaj 1, zona centrala
9
13

Apartament cu 2 camere de inchiriat etaj 1, zona centrala

Apartament mobilat, utilat etajul 1, microcentrala, termopane, aer conditionat, baie cu fereastra , masina de spalat rufe, 2 camere, 2 balcoane deschise, hol, bucatarie,  situat in zona centrala, in apropiere de Piata de Alimente.Nu se accepta animale de companie.  Ocupabil imediat.Pret 280 ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu
20
1

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu

Blitz vă propunem spre vânzare un apartament generos, cu 3 camere decomandate, situat într-o construcție solidă din cărămidă, care oferă confort, siguranță și intimitate. Acest imobil impresionează prin spațiile ample și compartimentarea eficientă. Apartamentul este finisat și se vinde mobilat parțial, ...

783 EUR/m2 | 223 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere ultracentral de inchiriat
13
2

Apartament 2 camere ultracentral de inchiriat

Apartament 2 camere-  situat ultracentral la etaj 2 in bloc cu lift, utilat, finisat, mobilat, camere decomandate, toate utilitatile, balcoane inchise cu termopan la fiecare camera si un balcon deschis la bucatarie. Imediat ocupabil. Pret 350 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament in asociatie etaj 2 zona centrala
13

Apartament in asociatie etaj 2 zona centrala

Apartament situat intr-o asociatie in zona centrala, la etaj 2, compus din 3 camere decomandate, sufragerie mare, baie, hol, balcon, beci, garaj in curte, suprafata utila 125 mp, Pret 130000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera tip apartament Neajlov 27500Euro
7
1

Garsoniera tip apartament Neajlov 27500Euro

Apartament caramida str Neajlov compus din camera, bucatarie mare, hol, baie, suprafata utila 25,31 mp, 27500 Euro, ocupabila, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan in Decebal la soseaua nationala
17
4

Teren intravilan in Decebal la soseaua nationala

Teren intravilan 57 arii ( 5700 mp) sau 2 parcele a cate 5700 mp si 20 m front fiecare, in total 11400 mp in Decebal,  , cu front de 40 m in soseaua nationala, apa si curent la strada, pod de coborare la ambele parcele, partial imprejmuit cu gard, poarta de acces. Put forat la 35 m adancime, pomi ...

Decebal, Satu Mare

Apartament parter 2 camere decomandate in centru 300 Euro
11
4

Apartament parter 2 camere decomandate in centru 300 Euro

Apartament din caramida compus din 2 camere decomandate baie cu fereastra,  bucatarie mare, hol, debara, situat in zona centrala la parter inalt, jaluzele exterioare, microcentrala, mobilat , utilat. Dispune si de un spatiu de depozitare ( eventual pentru biciclete) in curtea interioara. Scara cu ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de inchiriat in centru
13
1

Apartament 3 camere de inchiriat in centru

Apartament 3 camere decomandate in zona centrala, 2 bai, balcon, mobilat, utilat, etajul 5 cu lift, beci uscat, scara cu interfon, microcentrala, aer conditionat, imediat ocupabil, Pret 400 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament nou de inchiriat zona centrala
11

Apartament nou de inchiriat zona centrala

Apartament constructie noua finisat, mobilat, utilat, 2 dormitoare, living, bucatarie, 2 bai, dressing, 75 mp, parter, parcare privata, Pret 480 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa finisata in Lazuri cu teren 1452 mp
18

Casa finisata in Lazuri cu teren 1452 mp

Casa finisata parter - parter si mansarda ( finisata in anul 2015) compusa din living, bucatarie, 4 dormitoare, 2 dressinguri, 2 bai si 1 baie in curte, bucatarie de vara, anexa- foisor cu barbeque, terasa acoperita, subsol amenajat, gradina, suprafata teren 1452 mp cu front de 25 m la strada principala ...

Lazuri, Satu Mare

Apartament la casa cu garaj si curte proprie etaj 1
14
3

Apartament la casa cu garaj si curte proprie etaj 1

Apartament situat la etajul 1 al casei in zona Odobescu, singur in curte, acces auto, garaj, bucatarie de vara, 2 camere, bucatarie, baie, suprafata construita 108 mp, teren 202 mp, cu panouri fotovoltaice personale, Pret 90000 Euro, Tel 0745760477, 0744562396

1125 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa in Viile Satu Mare finisata
19
1

Casa in Viile Satu Mare finisata

Casa Parter si Mansarda izolata la exterior, situata in Viile Satu Mare in zona linistita, construita in 1998 din BCA si caramida, pe fundatie din piatra, compusa din 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie, living, loc de servit masa, suprafata 192 mp, balcon, terasa, anexa compusa din camera si baie, garaj ...

Viile Satu Mare, Satu Mare

Casa in Micula cu teren 34 arii
17

Casa in Micula cu teren 34 arii

Casa parter cu anexe si teren 34 arii in Micula, apa, curent, put forat, front la strada 48 m, compusa din 2 dormitoare, living, baie, bucatarie, camara,  terasa, pivnita, gradina si livada cu pomi, instalatie noua de curent si de incalzire, o anexa cu 2 camere dotata cu apa, curent, boiler, alte ...

Micula, Satu Mare

Salvează căutarea