Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
3

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat situat pe strada Humulești nr. 11, la etajul 3 din 4 al unui bloc izolat termic, acest apartament cu două camere îmbină perfect confortul modern cu sentimentul de acasă. Cu o suprafață utilă de 33 mp, locuința este inteligent ...

1273 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.
8

BRASADAS vinde casa 7 cam 11 ari teren renovată integral.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casă spațioasă și luminoasă, ideală pentru familie sau investiție, amplasată într-un ambient liniștit și verde, în apropierea Pieței Vechituri. Caracteristici principale: • Suprafață generoasă, compartimentată în 7 camere • Teren de 11 ari – perfect ...

1941 EUR/m2 | 170 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Chirie apartament cu două camere
6
2

Chirie apartament cu două camere

Dau în chirie apartament cu două camere decomandate în Micro 17, etai 4 cu acoperiș, suprafață 53 m , două balcoane, zonă cu parcare gratuită. Apartamentul este recent renovat, dotat cu AC,geamuri termopan noi, mașină de spălat, bucătărie utilată cu cuptor electric, plită pe gaz și hotă, combină frigorifică. ...

53 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare in Petresti.
8
6

Casa de vanzare in Petresti.

Casa de vanzare in Petresti. Pentru mai multe informatii sunati la nr de telefon

Petresti, Satu Mare

Vând garsoniera
5
4

Vând garsoniera

Vând garsoniera ostrovului pentru locuit sau investiție

952 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vinzare casă,pensiune profitabila.
5

Vinzare casă,pensiune profitabila.

Ofer spre vânzare negociabil Casa Tradițională Ardeleană din Mădăraș judetul Satu Mare autorizata și funcțională corespunzător pentru cazare in regim hotelier .6 camere 6 bai și un Bongalou,4 terase ,2 soproane ,curte mare cu pomi fructiferi și spații de gătit și relaxare.Incalzire centrala pe gaz ...

500 EUR/m2 | 300 m2

Madaras, Satu Mare

Oferta locuință casa comodat
5

Oferta locuință casa comodat

Ofer (sub forma de comodat) locuință 6 camere autorizate pentru cazare in regim hotelier la Casa Tradițională Ardeleană din Mădăraș judetul Satu Mare pentru persoana sau familie,de încredere preferabil pensionari sau tineri în căutare de chirie care sa administreze ,să întrețină casa și să asigure condiții ...

300 m2

Madaras, Satu Mare

De vanzare apartament pe doua niveluri cu curte proprie
10
3

De vanzare apartament pe doua niveluri cu curte proprie

Apartamentul este la casa, are intrare si curte proprie,si este situat pe strada Trandafirilor zona 14 Mai. Cladirea este construita in anul 1972 pe o fundatie din beton si piatra, zidaria este din caramida. Apartamentul este complet decomandat, luminos, bine compartimentat si foarte bine intretinut, ...

788 EUR/m2 | 146 m2

14+Mai, Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan Satu Mare 3278mp cu CF
1
2

Teren intravilan Satu Mare 3278mp cu CF

Vand teren intravilan in Satu Mare. Suprafata de 3278mp cu CF. Terenul este curatat complet si imprejmuit cu gard. PRET: 15euro mp

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere Tasnad
5
1

Apartament 2 camere Tasnad

Apartament 2 camere, utilat si mobilat, imediat ocupabil Centrala gaz , aer conditionat, usa intrare metalica

1189 EUR/m2 | 37 m2

Tasnad, Satu Mare

Casă de vânzare-Pișcolt
4
33

Casă de vânzare-Pișcolt

-3 camere, un hol și o cămara - depozit de lemne -bucătărie/ anexa in curte -fântâna in curte -beci din cărămidă -apa stradală Pentru mai multe detalii, puteți lăsa un mesaj și pe whatsapp.

331 EUR/m2 | 80 m2

Scarisoara Noua, Satu Mare

Teren 46 ari cu casa batraneasca
3

Teren 46 ari cu casa batraneasca

Casa bătrânească de vânzare în Medieșu Aurit, strada Principala Nr. 27, suprafață teren 46 ari. Apa și gazul sunt la limita proprietatii Necesita renovare.

714 EUR/m2 | 70 m2

Mediesu Aurit, Satu Mare

Casă Duplex de vânzare
10
23

Casă Duplex de vânzare

Casă familială cu etaj, de renovat, cu teren mare Se vinde o casă familială cu două nivele, de 120 m , care necesită renovare. Distribuția imobilului este următoarea: Parter: hol, baie, pivniță, 2 camere, bucătărie. Etaj: hol, 2 camere, balcon, pod, bucătărie. Casa este construită din cărămidă, ...

742 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren in Viile Satu Mare.
1
22

Teren in Viile Satu Mare.

Teren parcelă de 1000 m2 , cu Front de 20 ml x 50 ml profunzime, zona Ciribirz in Viile Satu Mare. Preț 9500 euro, parcelă. Posibilitate de cumpărare și 2 parcelele sau 3.... Preț ușor negociabil. Zonă în pantă ușoară aproape de pădure de salcâm , priveliște superbă ,calm și cu mare potențial. Drum ...

1,000 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Vând casă
8
12

Vând casă

Vând casă 3 camere,bucătărie, baie, 2 debarale,terasă mare,garaj, beci Utilități curent,apa, canalizare, gaz,centrala pe gaz. Casa izolată, vopsită, pavaj curte,teren 9 ari. Strada asfaltata

1350 EUR/m2 | 100 m2

Botiz, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu de inchiriat
4
3

Spatiu de inchiriat

Inchiriez Cafenea in Satu Mare Shopping Plaza la etajul 2 in suprafata de 100 mp . Spațiul se predă complet mobilat . 400 +tva luna Detalii la nr de telefon

100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand apartamente in zona centrala
10
4

Vand apartamente in zona centrala

Bud Tower este un proiect imobiliar, dezvoltat de Zirmer Bud Srl cu termen de finalizare în anul 2027. Investește într-o locație imobiliară de excepție, situată la 500 m de Primarie și centrul nou al orașului. Apartamente moderne amplasate strategic în zona ultracentrală. Str Nicolae Golescu 43 care ...

1237 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand casa in Titulescu
8
5

Vand casa in Titulescu

Vând casa in Titulescu. Casa este poziționată intr-o zona liniștita, are o suprafața de 520 mp si este compartimentata astfel: Subsol, parter și etaj. Subsolul are 2 camere, bucatarie, camera tehnica(camera centralei, spălătorie), crama. Parterul este compus din :2 camere, living generos, Bucătărie, ...

1238 EUR/m2 | 520 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere Carpati II
9
7

Apartament 2 camere Carpati II

De vanzare apartament 2 camere, 2 balcoane 65 mp+ beci , proaspat renovat, disponibil imediat, geamuri temopan, usa metalica , centrala pe gaz.

1077 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20
1

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium