Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, pe strada Făgărașului, nr. F17, în municipiul Satu Mare. Apartamentul se află la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut, cu acces securizat prin interfon și o casă a scării curată. Locuința are o ...

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
3

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat situat pe strada Humulești nr. 11, la etajul 3 din 4 al unui bloc izolat termic, acest apartament cu două camere îmbină perfect confortul modern cu sentimentul de acasă. Cu o suprafață utilă de 33 mp, locuința este inteligent ...

1273 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa zona Titulescu cu spatiu comercial 200000 Euro
15
9

Casa zona Titulescu cu spatiu comercial 200000 Euro

Casa solida cu  demisol inalt si parter, fundatie din beton, casa din caramida, front la 2 strazi, acces auto, pretabila pentru diverse servicii, sediu de firma, casa de oaspeti, cabinete, etc, Acces din curte la demisol si la parter si acces separat din strada la demisol- spatiu comercial. Poate ...

826 EUR/m2 | 242 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren extravilan 3,56 hectare in Dorolt ( ID 22873)
6
1

Teren extravilan 3,56 hectare in Dorolt ( ID 22873)

Teren extravilan arabil 35.635 mp ( 3,56 hectare) situat in Dorolt in apropiere de padure, ( 3 parcele alaturate cu CFuri separate), cu masuratori actualizate, Pret 4 Euro/mp. Exista posibilitatea de achizitionare si a unui teren intravilan- 1 hectar cu front in soseaua nationala si alaturat terenului ...

Dorolt, Satu Mare

Casa cu gradina in Cauas zona Tasnad
11
9

Casa cu gradina in Cauas zona Tasnad

Casa parter in localitatea Cauas- spre Tasnad, cu gradina 2363 mp, anexe, apa, curent,sobe de teracota, cu front la 2 strazi asfaltate. Pret 60000 Euro,Tel 0745760477

261 EUR/m2 | 230 m2

Cauas, Satu Mare

Apartament 3 camere in asociatie in centru de inchiriat
17

Apartament 3 camere in asociatie in centru de inchiriat

Apartament 3 camere decomandate situat intr-o asociatie localizata in apropiere de centru si Piata de alimente nr 1, cu 2 bai, 2 balcoane, etajul 3,  beci, acces auto, curte, loc de parcare, 350 Euro/ luna, Tel 0744562396, 0745760477

3 EUR/m2 | 112 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa- Vila luxoasa in Paulesti Satu Mare cu 15 arii
19

Casa- Vila luxoasa in Paulesti Satu Mare cu 15 arii

Casa - Vila in Paulesti demisol, parter si mansarda cu teren 1542 mp, finisata, mobilata, utilata, semineu pe lemne, microcentrala pe gaz, 3 bai, living, bucatarie, loc de luat masa, 4 dormitoare, sala pentru relaxare, jacuzzi, etc, Pret 320000 Euro, Tel 0745760477Precizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: ...

800 EUR/m2 | 400 m2

Paulesti, Satu Mare

Hala de productie depozitare Satu Mare 1880 mp
13

Hala de productie depozitare Satu Mare 1880 mp

Spatiu de productie/ depozitare situat in Satu Mare cu plabseu de beton, structura din panouri sandvich, inaltime 4 m, toate utilitatile apa, gaz, curent, canalizare, 8 aparate de aer conditionat, birouri, bai, etc, suprafata totala desfasurata 1880 mp, suprafata teren 1400 mp cu locuri de parcare in ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu teren 4,3 hectare in Livada ( ID 22148)
16
2

Casa cu teren 4,3 hectare in Livada ( ID 22148)

Casa cu anexe si teren 4,3 ha cu front in soseaua nationala si cu drum privat in Livada- judetul Satu Mare. Pretabil pentru afaceri sau lotizari locuri de casa sau prestari servicii- depozitare, industriale - agricole.Pret 450000 Euro negociabil 0744562396; 0745760477

3000 EUR/m2 | 150 m2

Livada, Satu Mare

Casa parter in Odoreu cu teren 1584 mp
15
1

Casa parter in Odoreu cu teren 1584 mp

Imobil in Odoreu pe strada principala compus din teren intravilan 1584 mp cu front de 32 m la sosea, casa cu suprafata construita de 94 mp cu terasa, baie, camera, bucatarie, camara, microcentrala pe gaz, si o anexa cu suprafata construita de 65 mp transformata locuinta compusa din 2 camere, bucatarie, ...

Odoreu, Satu Mare

Viile Satu Mare 2 case cu teren 3200 mp
5
4

Viile Satu Mare 2 case cu teren 3200 mp

Casa tip parter si casa tip parter si mansarda, pretabila pentru 2 familii sau pentru pensiune, tabara, casa de oaspeti, etc, se poate imparti terenul- are front mare la sosea. Sau la schimb cu apartament sau casa in Satu Mare si diferenta in bani. Apa, gaz, curent , centrala.0744562396

333 EUR/m2 | 450 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere decomandate 39000 Euro
10
3

Apartament 2 camere decomandate 39000 Euro

Apartament situat in bloc din caramida, 2 camere decomandate, balcon, camara, microcentrala, termopane, baia cu fereastra., etaj 4. Situat in apropiere de Piata Somes si de Spitalul Judetean. Imediat ocupabil. Pret 39000 Euro. 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Casa S+P+M cu teren 17 ari zona Bercu Rosu
20

Casa S+P+M cu teren 17 ari zona Bercu Rosu

Casa solida Subsol+ Parter + Mansarda constructie 1998, cu extindere si renovare in 2009 situata in zona semicentrala- zona Bercu Rosu- zona rezidentiala de case cu toate utilitatile, cu 2 fronturi la 2 strazi paralele, un front de 50 m si un front de 29 m. suprafata terenului 1717 mp. Casa are suprafata ...