Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, pe strada Făgărașului, nr. F17, în municipiul Satu Mare. Apartamentul se află la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut, cu acces securizat prin interfon și o casă a scării curată. Locuința are o ...

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând Casă și Teren în Râturile Medieșului
10
1

Vând Casă și Teren în Râturile Medieșului

Casa Parter + Mansardă = 212 mp Teren 2300 mp, 23 ari Branșament la curent, puț forat pentru apă, drum asfaltat

297 EUR/m2 | 212 m2

Medies-Raturi, Satu Mare

Teren intravilan Viile Satu Mare
2

Teren intravilan Viile Satu Mare

- suprafață 11,55 ari - situat lângă pădurea de la intrarea in Viile Satu Mare - proiect și autorizație de construire casă - branșamente: apa, canal, curent și cu posibilitate de racordare la gaz - 2 fronturi de aproximativ 18 m preț 38500 euro, ușor negociabil

1,155 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu
14
1

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu

Descoperă complexul rezidențial de apartamente cu 2 și 3 camere ,cu suprafețe cuprinse între 52mp și 70 mp plus terase ample de 5,5 mp. în care vei putea sa te relaxezi după o zi de munca istovitoare. Structura solidă din cărămidă asigură rezistența și durabilitatea apartamentelor tale. Izolația ...

1621 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vânzare apartament cu 2 camere în Satu Mare Str. Vasile Lucaciu
5
2

Apartament spre Vanzare Situat pe strada Vasile Lucaciu Semicentral Semidecomandat 2 camere, bucătărie, baie bloc de caramida, termopane, gresie, microcentrala Etaj : 3 3 Suprafata :38 m Posibilitatea de a parca pe strada Pret:59500 Euro Pentru alte informații Tel:

1700 EUR/m2 | 35 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere central micro 14 Satu Mare
8
1

Apartament 2 camere central micro 14 Satu Mare

Apartament 2 camere(1 dormitor,1 bucatarie,1 baie,1 hol) 25,31 mp in Satu Mare in Micro 14 pe strada Neajlov 6 bloc 78 etaj 4. Proaspat zugravit. Apartamentul are usa metal, geamuri termopane cu plasa insecte, gaz, apa, curent, mobila normala, gresie, faianta, aragaz, masina de spalat, frigider,boiler ...

1100 EUR/m2 | 25 m2

Centrul Nou, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare
10
8

Apartament 2 camere de vanzare

Persoana fizica, vand apartament doua camere, situat în cartier 14 mai, aleea Nufarului, parter. Apartamentul se vinde mobilat. Centrala termica a fost schimbata recent. Schimb si cu casa. diferenţa prin credit bancar. Preţul este negociabil.

1098 EUR/m2 | 41 m2

14%252525252525252bMai, Satu Mare, Satu Mare

 Cladire si Hala cu teren de 6.652 mp
5
1

Cladire si Hala cu teren de 6.652 mp

Cladire si Hala cu teren Pe strada Barițiu nr. 122, într-o zonă accesibilă și bine conectată, se află un teren generos de 6.652 mp, complet împrejmuit, ce adăpostește două clădiri solide și bine întreținute: o clădire administrativă modernă și o hală industrială versatilă. Construită pentru eficiență ...

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera ET 3 intermediar 21mp Micro 15 încălzire pe gaz
4

Garsoniera ET 3 intermediar 21mp Micro 15 încălzire pe gaz

Garsoniera ET 3 intermediar si etaj și poziție, are si in drepta și in stânga vecini are doar un perete rece. Micro 15 Arinului 21 mp Geam termopan Ușa de fier Mobilat Utilat Încălzire pe gaz ( facturi mici pentru încălzire fata de cele încălzite electric) Aragaz pe gaz mult mai ieftin fata ...

1119 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vânzare
10
6

Casa de vânzare

Vând casă în comuna andrid judetul Satu mare casa este bătrânească cu doua camere hol și lemnărie și loc de ținut animale gradina este 7 ari casa cu curtea este de 7 ari total este de 14 in casa este apa canalizare de la rețea curent electric

714 EUR/m2 | 14 m2

Andrid, Satu Mare

Apartament de vanzare
4
3

Apartament de vanzare

Apartament gata de mutat 2 camere, etaj 1, Carpați 2 Dacă îți dorești un apartament gata de mutat, bine întreținut, luminos, cu compartimentare practică și poziționat într-o zonă liniștită, cu spații verzi, acces facil către multiple puncte de interes, acest apartament bifează tot ce contează: ...

1378 EUR/m2 | 58 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa tip Duplex pe drumul Odoreu
7
1

Casa tip Duplex pe drumul Odoreu

Casă tip duplex de vânzare intrare în Odoreu Se vinde casă tip duplex, construită cu pereți dubli, situată la intrarea în Odoreu, într-o zonă în dezvoltare. Casa este la stadiul de roșu cu acoperiș în curs de montare Suprafață utilă:120 mp Teren aferent: 350 mp Posibilitate garaj dublu Imobilul ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu iesire la lac
5
2

Casa cu iesire la lac

Proprietate exclusivă cu ieșire directă la lac confort premium, spațiu și siguranță totală Descoperă o casă care îmbină perfect liniștea naturii cu toate facilitățile moderne, ideală pentru locuire permanentă sau escapade de weekend fără compromisuri. Caracteristici principale: Suprafață utilă: ...

2257 EUR/m2 | 175 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casă în Viile Satu Mare
5
3

Casă în Viile Satu Mare

Casă in Viile Satu Mare, zonă centrală, teren aferent 4123 mp, casa are suprafața construită 123 mp compus din 3 camere, bucătărie, spais, cămară

620 EUR/m2 | 100 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 17 arii
4
2

Teren intravilan 17 arii

Terenul este liber de sarcini. Are iesiri la 2 strazi. Apa si curentul se afla la strada la ambele capete. Ambele străzi sunt asfaltate. Terenul se afla in Comuna Craidorolţ, sat Eriu Sâncrai.

Eriu-Sancrai, Satu Mare

Extravilan 5

Extravilan

71 ari Ruseni Jud Sae-tu Mare

Satu Mare, Satu Mare

Vând casă 3 dormitoare în Tășnad
3
7

Vând casă 3 dormitoare în Tășnad

Vând casă 3 dormitoare în Tășnad, bucătărie, baie, beci, 100 mp utili, teren 20 ari, vis-a-vis de P-ța Mare, preț 77.500 euro negociabil. Telefon:

775 EUR/m2 | 100 m2

Tasnad, Satu Mare

Casa noua de vanzare
7

Casa noua de vanzare

Vând casă cu etaj 198m2 semifinisata ,3 camere +1living,2 bai , bucătărie ,beci , și anexa o casa cu 2 camere bucătărie și baie + garaj suprafață teren 5.5 ari,zona foarte buna și linistita

1086 EUR/m2 | 175 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa cu etaj 5 camere in Satu Mare
10
2

Casa cu etaj 5 camere in Satu Mare

Vând casă cu etaj în Piața. N.Titulescu 300.000 Euro Descriere : - Casa este situată la aproximativ 3m de gard și trotuar pentru cine apreciază . - Beciul casei, spațios de peste 20mp; - Parterul are 2 camere de peste 25mp, bucătărie peste 15mp, baie cu cabină de duș, hol spațios cu scări atât spre ...

500 m2

Titulescu, Satu Mare, Satu Mare

Ap. 2 camere, parter, str. Careiului, vis-a-vis de Shopping City Satu Mare
8
2

Apartment cu 2 camere, parter, 52 mp, situat pe strada Careiului, vis-a-vis de Shopping City Satu Mare. Bloc din cărămidă, izolație la exterior, jaluzele exterioare, beci, loc de parcare auto, instalațiile de apa, încălzire și electricitate sunt noi, izolație în pardoseala, gresie, parchet, ușa metalica, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând o parcela de teren intravilan
2
10

Vând o parcela de teren intravilan

Vând o parcela de teren intravilan situat în zona rezidențială Drumul Odoreului din Satu Mare, între case, pe strada Giulia.Terenul este în suprafață de 7,7ari (18x43 m), cu acces pe stradă comunală și dispune de utilitățile electricitate, gaz, apă și canalizare. Preț 5600 euro ar, negociabil. Alte informații ...