Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 Domeniu privat la Padurea Noroieni | Vila D + P + M cu 9 camere | Curte, foisor, jacuzzi
20
2

Te invit să descoperi o proprietate cu adevărat special, o vilă individuală care nu se rezumă doar la metri pătrați sau compartimentări, ci spune o poveste despre liniște, echilibru și rafinament, într-un colț privilegiat al orașului, lângă Pădurea Noroieni. Aici, natura nu este decor, ci parte din viața ...

787 EUR/m2 | 356 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere aproape de inima Satmarului | Curte proprie 290 mp
14
9

La doar câțiva pași de centrul orașului Satu Mare, pe strada Ady Endre nr. 10, se află un loc care îmbină farmecul unei case cu suflet și confortul unei locuințe moderne. Într-o curte comună, dar cu tot ce îți trebuie doar pentru tine, acest apartament cu 3 camere de la parterul unei case te așteaptă ...

944 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa tip P 205 mp
4

Casa tip P 205 mp

Casa tip P 205 mp , formata din 3 dormitoare , living, baie ,bucătărie garaj. An construcție 2017 pentru mai multe detalii nu ezitați să mă contactați.

647 EUR/m2 | 170 m2

Traian, Satu Mare

Apartament 3 camere, 114.67 mp, etaj intermediar, zonă Centrală
8

BLITZ oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la etaj intermediar, într-o zonă excelentă, aproape de toate punctele de interes ale orașului. Locuința dispune de compartimentare practică și confortabilă: living spațios, 2 dormitoare, 2 băi, bucătărie separată și 2 balcoane. Apartamentul este ...

1073 EUR/m2 | 115 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 17 arii
4
2

Teren intravilan 17 arii

Terenul este liber de sarcini. Are iesiri la 2 strazi. Apa si curentul se afla la strada la ambele capete. Ambele străzi sunt asfaltate. Terenul se afla in Comuna Craidorolţ, sat Eriu Sâncrai.

Eriu-Sancrai, Satu Mare

Teren intravilan
5
1

Teren intravilan

Teren cu vita de vie situat in intravilanul orasului Tasnad. Suprafata este de 5 ar. Detalii doar la telefon.

500 m2

Tasnad, Satu Mare

Teren intravilan Satu Mare 3278mp cu CF
1
2

Teren intravilan Satu Mare 3278mp cu CF

Vand teren intravilan in Satu Mare. Suprafata de 3278mp cu CF. Terenul este curatat complet si imprejmuit cu gard. PRET: 15euro mp

Satu Mare, Satu Mare

Vând casă 3 dormitoare în Tășnad
3
7

Vând casă 3 dormitoare în Tășnad

Vând casă 3 dormitoare în Tășnad, bucătărie, baie, beci, 100 mp utili, teren 20 ari, vis-a-vis de P-ța Mare, preț 77.500 euro negociabil. Telefon:

775 EUR/m2 | 100 m2

Tasnad, Satu Mare

Casă - Teren zona Blaja/Cean
1
4

Casă - Teren zona Blaja/Cean

Buna ziua, sunt interesat de a cumpăra casa/teren in zona Blaja - Cean. Cine cunoaște/deține o casa sau teren de vanzare ii rog sa ma contacteze. Mulțumesc!

Tasnad, Satu Mare

Apartament de vânzare
7

Apartament de vânzare

De vânzare apartament cu 4 camere,2bai(1mica nefinalizata),2 balcoane ,beci și un garaj . Situat in centrul Halmeului. Prețul este in euro ușor negociabil

500 EUR/m2 | 100 m2

Halmeu, Satu Mare

Casa de vanzare in Petresti.
8
6

Casa de vanzare in Petresti.

Casa de vanzare in Petresti. Pentru mai multe informatii sunati la nr de telefon

Petresti, Satu Mare

Inchiriez   vand hala in oras strada Cerbului
7
1

Inchiriez vand hala in oras strada Cerbului

Inchiriez hala in stare exceptionala Cu curte si poarta de acces cu poarta culisanta in 4 puncte. Spatiu modern de birouri cu baie. Hala este situata pe strada Cerbului, Satu Mare 550mp

550 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand hala in oras in stare impecabila
5

Vand hala in oras in stare impecabila

536 EUR/m2 | 550 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vanzare casa si teren
2
1

Vanzare casa si teren

Vand casa la rosu si teren in suprafata de 1000 mp, 3 niveluri, racordata la utilitati, situatie juridica clara.

741 EUR/m2 | 270 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Apartament 2 camere, parter, 52 mp, zona Micro 16
8

Apartament 2 camere, parter, 52 mp, zona Micro 16

BLITZ oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la parter, în cartierul Micro 16, cu o suprafață utilă de 52 mp. Locuința dispune de: * bucătărie complet renovată; * bucătărie mobilată; * electrocasnice incluse; * se predă parțial mobilat; * compartimentare practică și spațioasă. Apartamentul ...

1212 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, decomandat, 48 mp, zona Micro 15
11

Apartament 2 camere, decomandat, 48 mp, zona Micro 15

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, având suprafața de 48 mp, ideal pentru o familie sau pentru investiție, situat într-o zonă foarte bună, aproape de școli, grădinițe, magazine și parcuri. Locuința este bine compartimentată și oferă un confort sporit prin cele două balcoane ...

1313 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere, la parter | Complet renovat - Micro 14
17

Apartament complet renovat, pregătit pentru un nou început, situat la parterul unui imobil din cartierul Micro 14, pe Aleea Mureșului o zonă apreciată pentru accesul rapid către toate facilitățile importante ale orașului. Cu o suprafață utilă de 32 mp, locuința este eficient compartimentată și oferă ...

1313 EUR/m2 | 32 m2

micro 14, Satu Mare, Satu Mare

Casa complet mobilata si utilata | Teren 2500 mp | Liniste, natura autentic romanesc
22

Casă de vânzare în Remetea Oașului liniște, natură și autentic românesc În inima Țării Oașului, într-un cadru natural deosebit, vă prezentăm o proprietate care îmbină confortul unei locuințe complet utilate cu farmecul autentic al vieții la sat. Situată în localitatea Remetea Oașului, această casă ...

750 EUR/m2 | 100 m2

satu mare, Satu Mare, Satu Mare

Casă de vânzare-Pișcolt
4
33

Casă de vânzare-Pișcolt

-3 camere, un hol și o cămara - depozit de lemne -bucătărie/ anexa in curte -fântâna in curte -beci din cărămidă -apa stradală Pentru mai multe detalii, puteți lăsa un mesaj și pe whatsapp.

331 EUR/m2 | 80 m2

Scarisoara Noua, Satu Mare

Apartament 2 camere Carpati II
9
7

Apartament 2 camere Carpati II

De vanzare apartament 2 camere, 2 balcoane 65 mp+ beci , proaspat renovat, disponibil imediat, geamuri temopan, usa metalica , centrala pe gaz.

1077 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând casă in Satu Mare, zona Barițiu
4
2

Vând casă in Satu Mare, zona Barițiu

Vând casă in Satu Mare, zona Barițiu, la 10 minute de centru, pe o stradă liniștită, aproape de piața de vechituri. Front stradal 18 ml. Casa are 4 camere, living, bucătărie, baie. In curte este un garaj dublu, o bucătărie de vară cu o cameră și o baie. Curtea este betonată, boltă de viță de vie peste ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Strada Dorna , Carpati 2 , et. 1 , 62.900 euro neg.
6
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Strada Dorna in Carpati 2 , la etajul 1 din 4 , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 58 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul necesita renovare totala , fiind perfect ...

1084 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea