Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Teren Intravilan cu Fundatie si Proiect Aprobat | Oportunitate Ideala | 1215 MP
10
8

Imaginază-ți cum ar fi să trăiești într-o casă situată într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, la doar 7 km de centrul orașului Satu Mare. Pe strada Ratu Mare, un teren intravilan generos de 1.215 mp te așteaptă să-ți îndeplinești visul de a construi o locuință ideală, fie că este o casă de familie ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare   Liniste, Natura Si Confort Premium
20
1

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Liniste, Natura Si Confort Premium

Vă propunem spre vânzare un duplex P+1 modern, finalizat în anul 2023, situat în localitatea Cionchești, la aproximativ 13 km de centrul municipiului Satu Mare. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ideală pentru cei care își doresc confortul unei locuințe noi, departe de agitația urbană, ...

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Promovat
Confort si spatiu | Casa 5 camere, constructie solida | Teren 544 mp
18

Descoperă confortul unei locuințe moderne, construită cu grijă pentru detalii și funcționalitate, situată într-o zonă liniștită din localitatea Vetiș, pe strada Garofițelor. Această casă pe un singur nivel, edificată în anul 2022, îmbină armonios calitatea construcției cu un design practic, ideal pentru ...

909 EUR/m2 | 164 m2

careiului, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare , Strada Dorna , Carpati 2 , et. 1 , 62.900 euro neg.
6
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Strada Dorna in Carpati 2 , la etajul 1 din 4 , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 58 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul necesita renovare totala , fiind perfect ...

1084 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Casă de vacantă și piscină cu deschidere la lac.
8

Casă de vacantă și piscină cu deschidere la lac.

Descoperă o proprietate spectaculoasă situată în zona liniștită și verde la Balastera Apa ideală pentru locuința permanentă,casa de vacanță sau investiție în regim hotelier.Casa dispune de 5 camere frumos amenajate si trei bai utilate modern.locația oferă intimitate si liniște,fiind totodată aproape ...

2241 EUR/m2 | 232 m2

Apa, Satu Mare

Vând parcele la Balastera Apa 2

Vând parcele la Balastera Apa

Vând parcele la Balastera apa de 5ari sau 10 ari terenul este independent in curte dar cu plaje comuna de 25 ml deschidere la lac.4500 ar

9 EUR/m2 | 500 m2

Apa, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
11

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
18

909 EUR/m2 | 164 m2

careiului, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
20
1

888 EUR/m2 | 134 m2

Cionchesti, Satu Mare

Teren de vanzare - 15.740 mp | Viile Satu Mare | Priveliste superba
8
3

O oportunitate rară de investiție se află în localitatea Viile Satu Mare, unde acest teren extravilan cu o suprafață de 15.740 mp își așteaptă noul proprietar. Situat într-o zonă liniștită, retrasă, dar totodată accesibilă, terenul beneficiază de un cadru natural deosebit, fiind înconjurat de verdeață ...

Satu Mare, Satu Mare

Vând garsoniera
5
4

Vând garsoniera

Vând garsoniera ostrovului pentru locuit sau investiție

952 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casă Duplex de vânzare
10
23

Casă Duplex de vânzare

Casă familială cu etaj, de renovat, cu teren mare Se vinde o casă familială cu două nivele, de 120 m , care necesită renovare. Distribuția imobilului este următoarea: Parter: hol, baie, pivniță, 2 camere, bucătărie. Etaj: hol, 2 camere, balcon, pod, bucătărie. Casa este construită din cărămidă, ...

742 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere Brândușa
7

Apartament 3 camere Brândușa

Bloc colț, BCA, etaj 4, cu acoperiș, 3 camere și bucătărie mare cu cămară generoasă, 2 băi, 2 balcoane închise, centrală pe gaz, instalație cupru, boxă beci, uscat, fără igrasie, finisaje clasice

786 EUR/m2 | 73 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere zona Lidl Careiului
10

Apartament 2 camere zona Lidl Careiului

Apartament cu 2 camere de închiriat pe Aleea Neajlov, între Școala Gimnazială Mircea Eliade și Piața Someș, langa garaje, cu loc de parcare. Recent renovat, complet utilat (mașină de spălat rufe, mașină de spălat vase, frigider). Se poate mobila suplimentar, la cerere. Garanție: 300 EUR Contract ...

49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca
14

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca

Blitz Satu Mare, va propune spre achizitionare un apartament cu un design modern, ultrafinisat, construit in 2008. Este pe 2 nivele si este structurat astfel: 3 dormitoare; living generos cu acces la bucatarie deschisa, dressing, baie eleganta, dotata modern, hol luminos, ce adauga un plus de rafinament ...

1456 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Aparatament 4 camere La Crinu
5
2

Aparatament 4 camere La Crinu

Vând apartament 4camere din caramida 2 balcoane ,2 bai,beci curat și uscat, în zona La Crinu complet mobilat ,instalație termica noua,2 aparate aer condiționat, geam termopan, etaj4 4,acoperiș izolat.

976 EUR/m2 | 82 m2

Careiului, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 45.69 mp, zona Semicentral
7

Apartament 2 camere, 45.69 mp, zona Semicentral

Blitz vă propune o proprietate cu o suprafață utilă de 45,69 mp, situată la parterul unui imobil dotat cu lift și interfon, ideală atât pentru locuință, cât și pentru activități de birou. Apartamentul este compartimentat eficient și dispune de 2 camere, bucătărie și baie. Confortul termic este asigurat ...