Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
11

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona centrala 75500 Euro etaj 3 ocupabil
11
2

Apartament caramida situat in zona centrala in apropiere de Spitalul Vechi, la etajul 3, cu vedere spre curtea interioara- linistita, compus din 2 camere, bucatarie, baie cu fereastra, 2 holuri, balcon inchis, microcentrala, ferestre cu geam termopan cu tamplarie din lemn stratificat, mobilat, utilat ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu parcare, etaj 1 in vila zona Odobescu
15
3

Apartament cu parcare, etaj 1 in vila zona Odobescu

Apartament constructie 2018 finisat izolat, situat la etajul 1 intr-o vila de tip Parter + 2 etaje, cu microcentrala proprie si sistem de incalzire prin pardoseala, compus din 3 camere, 2 bai, 1 dressing, 1 terasa de 9 mp, suprafata totala a apartamentului 98 mp, cu loc de parcare privat si acces in ...

Satu Mare, Satu Mare

Casa solida finisata cu mansarda zona linistita
12
1

Casa solida finisata cu mansarda zona linistita

Casa solida subsol, parter, mansarda, construita in anul 2005, cu materiale de inalta calitate, garaj, 3 dormitoare, birou, dressing, living, 2 bai, terasa, suprafata utila totala 303 mp.Situata in zona ITA Ardeleana- Parc Soarelui pe o strada linistita rezidentiala de case. Pret 335000 Euro, Tel 07 ...

Satu Mare, Satu Mare

Teren extravilan 5000 mp zona Drum Careiului
4
2

Teren extravilan 5000 mp zona Drum Careiului

Teren extravilan in suprafata de 5000 mp Satu Mare cu front de 34 m la drum lateral, Pret 55000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan si loc de casa in Oar
5

Teren intravilan si loc de casa in Oar

Loc de casa si teren intravilan in continuarea acestuia in suprafata totala de 10570 mp ( 1,57 ha) situat in localitatea Oar cu front de 18 m la sosea asfaltata, intre case, utilitati la strada. Pret 70000 Euro, Tel 0745760477

Oar, Satu Mare

Casa de vanzare ultracentral  Halmeu pe colt de strada intre str Eliberari  si str Uzinei
7

Casa de vanzare ultracentral Halmeu pe colt de strada intre str Eliberari si str Uzinei

Vand casa cu teren si anexa in centrul Halmeului cu locde construit orice tip de Claire privata sau comerciala Mai multe inf la tel

50 EUR/m2 | 1,200 m2

Halmeu, Satu Mare

Vand teren 10 ari intravilan Satu Mare
2
45

Vand teren 10 ari intravilan Satu Mare

Vand teren 10 ari intravilan Satu Mare. Zona intre str. Poligonului și str. Petre Ispirescu in apropiere de blocurile ANL. Pret negociabil, suprafata totala: 1000

1,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 50 mp, zona Micro 14
7

Apartament 2 camere, 50 mp, zona Micro 14

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 3 al unui imobil amplasat într-o zonă cu acces facil către toate punctele de interes urban. Proprietatea necesită renovare, oferind astfel posibilitatea amenajării și personalizării după propriul gust și standard de confort. Apartamentul ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 52 mp, zona Micro 17
6

Apartament 2 camere, 52 mp, zona Micro 17

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 dintr-un total de 8 etaje, dotat cu lift. Proprietatea beneficiază de geamuri termopan și de o compartimentare practică, oferind un cadru ideal pentru amenajare și personalizare după propriul stil și confort. Apartamentul ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare in Domanesti
9
1

Casa de vanzare in Domanesti

Vand casa in satul Domanesti(SM) , comuna Moftinul Mic. Casa este situata pe Strada Principala, intr-o zona linistita, aproape de intrarea in localitate si statie de autobus. Casa este compusa din 3 camere, bucătărie, hol, debara, spatiu depozitare lemne, curte spatioasa si gradina. Suprafata teren ...

90 EUR/m2 | 300 m2

Domanesti, Satu Mare

Promovat
Garsoniera de vanzare , Ostrovului etaj 4 , 22.800 euro negociabil
7
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare garsoniera , la etajul 4 4 cu acoperis din poala . Imobilul are geamuri termopan , parchet , gresie-faianta si ramane mobilat si utilat . Este in stare buna , imediat ocupabil . Blocul se afla langa dig , avand in apropiere magazin alimentar , spatii verzi ...

912 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare - Pret 220.000   (Teren 15 Ari)
1

Casa de vanzare - Pret 220.000 (Teren 15 Ari)

Va oferim o casa, cu un regim de inaltime S+P+E situata la iesirea din Satu Mare inspre Vetis. Aceasta locuinta impresionanta se intinde pe o suprafata de 340 metri patrati, amplasata pe un teren generos de 1.500 metri patrati cu un front stradal generos de 30 de metri patrati. Imobilul este conceput ...

694 EUR/m2 | 360 m2

Satu Mare, Satu Mare

3 parcele, Teren intravilan, 4 ari, PUZ, utilitati, zona Str Odoreului, oras SM
5

Vand 3 parcele de teren in Municipiul Satu Mare zona strada Odoreului aproape de magazinul Dersidan Suprafata 4 ari fiecare parcela Regim constructie PUZ aprobat P 1 POT 35 aproximativ 140 mp la sol Utilitati in fata terenului: apa, canalizare curent, gaz, internet Drum pietruit urmeaza sa fie ...

400 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând apartament  cu 3 camere Micro 15
6
2

Vând apartament cu 3 camere Micro 15

Vând apartament cu 3 camere Micro 15 etajul 4,pe strada Careiului.Apartamentul are 63,86 mp,din c r mid ,compus din 3 camere,baie,buc t rie,2 holuri,2 debareuri,balcon,pivniț ,cu central proprie nou .Se vinde înmobilat parțial sau fără mobilă . Preț 65000 euro Telefon

1032 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand teren livada
2
2

Vand teren livada

Vand teren cu livada veche situat in Comuna Orasu Nou, localitatea Remetea Oas. Drum de acces pietruit pana la teren. Terenul este intabulat cu cordonatele gps. Suprafata terenului este de aproximativ 4.5 hectare. Pretul terenului este in euro. Pentru mai multe detalii sunati-ma pe telefon.

Satu Mare, Satu Mare

Teren de vanzare in Odoreu, intravilan, 53ari
9
5

Teren de vanzare in Odoreu, intravilan, 53ari

De vanzare teren agricol cu potential de contructie, pe drumul dintre Odoreu si Berindani. 53 ari, intabulat, toate actele si impozitul la zi. Front la strada 67.2m, retea de apa si gaz in fata terenului. Potential de a cumpara si parcelele imediat invecinate. 1499 euro pe ar Potential pensiune la 500m ...

Odoreu, Satu Mare

Apartament 2 camere zona 14 Mai cu parcare privata
12

Apartament 2 camere zona 14 Mai cu parcare privata

Apartament 2 camere semimobilat situat intr-o cladire construita in 2008, izolata exterior, cu balcon mare, baia cu fereastra, la etajul 2 , suprafata 60,25 mp, cu loc de parcare privat in proprietate, poarta cu telecomanda, zona 14 Mai imediat ocupabil, Pret 72000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, zona Carpati 2,suprafata 53,5 mp Satu Mare
4

Blitz va propune spre vânzare un apartament decomandat, din caramida, cu o suprafață utilă de 53,5 mp, situat la etajul 4 din 4,zona Carpați 2 din Satu Mare. Blocul este izolat termic și are acoperiș din țiglă, oferind protecție și confort pe tot parcursul anului. Compartimentare și dotări: -2 camere ...