Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Spațiu 400mp în Ardud

Spațiu 400mp în Ardud

De închiriat 400mp în Orașul Ardud Jud.Satu Mare în centrul orașului cu utilități, curte mare 5000mp, Curent trifazic 35kw, gaz,apă canalizare

400 m2

Ardud, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Reducere Pret! Vila de vanzare /Mobilata Utilata/Cartier Rezidential
17
1

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare o casă moderna situata in Satu Mare in cartierul rezidential Marcus, Casa are o suprafață utilă de 126 mp+terasa si un teren in suprafata totala de 507MP Compartimentare: Etaj – două dormitoare, fiecare cu baie proprie și dressing, plus un balcon ...

1307 EUR/m2 | 145 m2

sud-vest, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare, 410 mp, teren 885 mp, zona Semicentrala
20

Casa de vanzare, 410 mp, teren 885 mp, zona Semicentrala

BLITZ vă propune spre vânzare o casă deosebită, dispusă pe trei niveluri și formată din două clădiri construite în oglindă, cu un potențial remarcabil. Proprietatea dispune de o suprafata utila totala de 410 mp. Desfasurata pe un teren de aproape 9 ari, ofera spatiul si confortul necesar unei familii ...

580 EUR/m2 | 410 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren agricol langa Carei, 3 ha
3

Teren agricol langa Carei, 3 ha

De vanzare 3 ha teren agricol, situat in 2 parcele. Prima parcela de 3750m2 langa DN19 apropae de Carei iar a doua de 26250m2 linga soseaua de centura a Careiului, ambele llinga drumuri de acces.

Carei, Satu Mare

Vand teren intravilan Satu Mare
2

Vand teren intravilan Satu Mare

De vânzare teren intravilan în Satu Mare, situat pe Strada Petre Ispirescu, într-o zonă liniștită și în dezvoltare. Suprafața terenului este de 750 mp, cu posibilitatea achiziționării împreună cu parcela alăturată, rezultând o suprafață totală de 1.500 mp. PUZ aprobat. Preț: 14.000 euro arie. Pentru ...

750 m2

Satu Mare, Satu Mare

Spalatorie auto situată în Municipiul Satu Mare pe B-dul. Lucian Blaga nr. 45.
4
5

Spălătoria auto este situată în Municipiul Satu Mare pe B-dul. Lucian Blaga nr. 45. Terenul în proprietate are suprafața de 575 mp din care pe suprafața de 175 mp sunt edificate următoarele imobile: - hală cu 3 boxe pentru spălătoria auto - 95 mp; - clădire cu suprafața de 80 mp, ce conține un spațiu ...

487 EUR/m2 | 575 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând o parcela de teren intravilan
2
10

Vând o parcela de teren intravilan

Vând o parcela de teren intravilan situat în zona rezidențială Drumul Odoreului din Satu Mare, între case, pe strada Giulia.Terenul este în suprafață de 7,7ari (18x43 m), cu acces pe stradă comunală și dispune de utilitățile electricitate, gaz, apă și canalizare. Preț 5600 euro ar, negociabil. Alte informații ...

770 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Postavaru , Carpati 1 , parter , 46.000 euro neg.
9
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere pe Aleea Postavaru in Carpati 1 , la parter , avand o suprafata utila de 32 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 camere Baie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , centrala termica , parchet , gresie-faianta ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere de vanzare pe strada Careiului vizavi cu Nepi Shopping Plaza.
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare pe strada Careiului vizavi de Nepi Shopping Plaza, etajul 4 4, bloc din caramida, semidecomandat, utilat si mobilat, compartimentat astfel, bucatarie ,hol, camara, 2camere,balcon, baie cu geam, centrala termica, geamuri PVC, plasa insecte, usa metalica de siguranta, ...

Satu Mare, Satu Mare

 Cladire si Hala cu teren de 6.652 mp
5
1

Cladire si Hala cu teren de 6.652 mp

Cladire si Hala cu teren Pe strada Barițiu nr. 122, într-o zonă accesibilă și bine conectată, se află un teren generos de 6.652 mp, complet împrejmuit, ce adăpostește două clădiri solide și bine întreținute: o clădire administrativă modernă și o hală industrială versatilă. Construită pentru eficiență ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de Vanzare 2 camere Satu-Mare
9
1

Apartament de Vanzare 2 camere Satu-Mare

Persoana Fizica, nu doresc sa colaborez cu agentii. Caracteristici apartament semidecomandat: 2 camere. Etaj 4, Micro 15. Balcon: Un loc ideal pentru a vă bucura de aer liber și de priveliști. Hol spațios: Permite o organizare ușoară a hainelor și pantofilor. Bucătărie. Baie cu geam Izolare exterioară: ...

927 EUR/m2 | 41 m2

Micro%2b15, Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan de vânzare 4

Teren intravilan de vânzare

Teren intravilan 13 ari, în loc. Botiz, în zona pădurea Noroieni. Preț ușor negociabil.

Botiz, Satu Mare

BRASADAS vinde casa  tip P+M in Bercu Roșu.
8

BRASADAS vinde casa tip P+M in Bercu Roșu.

Agentia imobiliara BRASADAS vinde casa individuala tip parter + masardă cu toate utilitatile. Suprafata construita de 351mp și teren aferent de 6 ari. Are in total 4 dormitoare si3 băi. La PARTER sunt 2 dormitoare, living open space cu șemineu în centrul casei. La ETAJ sunt 2 dormitoare cu bai ...

1082 EUR/m2 | 351 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa 2017 cu 4 dormitoare in zona str. Dara.
8

BRASADAS vinde casa 2017 cu 4 dormitoare in zona str. Dara.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde casa, construita in 2017 cu suprafata utila 240 mp. si teren total 5,7 Ari in zona str. Dara. Imobilul dispune de: 4 dormitoare, 1 living, 1 bucatarie, 3 bai, terasa acoperita, garaj, incalzire in pardoseala,poarta automatizata Panouri fotovoltaice Casa finisata si ...

1167 EUR/m2 | 240 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând casa noua în Lazuri , semifinisata.
10
1

Vând casa noua în Lazuri , semifinisata.

Vând casa semifinisata in Lazuri , dimensiune 14m 8 m amprenta la sol,dispune de 3 dormitoare, living bucatarie open space , o baie principala și una de serviciu, cămară și camera tehnica, terasa de lemn acoperita, încălzire în pardoseala, uși geamuri ( interioare exterioare)montate, izolata la exterior ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Lazuri, Satu Mare

Teren intravilan + casa veche Ciuperceni
5
1

Teren intravilan + casa veche Ciuperceni

Teren 42 ari front de 18 m,casa veche dar locuibilă ,interiorul renovat in urma cu 3 ani,necesită reparații pe exterior,livadă aprox 50 de pomi fructiferi de 6 ani ,construcție garaj nou aproape terminat (există materialele), terenul este la intrare în Ciuperceni dinspre Satu Mare. Aprox 10 km de Satu ...

42 m2

Ciuperceni, Satu Mare

BRASADAS vinde casa pe strada Paris.
8
1

BRASADAS vinde casa pe strada Paris.

Agentia imobiliara BRASADAS vinde casa compusa din trei apartamente de locuit. Doua sunt compartimentate identic, fiecare avand cate 120mp cu centrala termica proprie, 2 bai, 3 camere, bucatarie, living, debara si garaj cu camera tehnica si pivnita. -Al treilea are 110m2 cu 2 camere,bucatarie,baie,living ...

680 EUR/m2 | 350 m2

central, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 1 camera
2

Apartament 1 camera

Apartament 1 camera 40 mp cu balcon Camera Bucătărie Hol Baie Spațioase, Apartament luminos. zonă liniștită micro 17 lângă Romtelecom și Biserică etaj 2 bloc cu trei etaje și parcare amenajată lângă bloc. Preț 43000 euro

1075 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare in județul Satu Mare
4
6

Casa de vanzare in județul Satu Mare

Vând casa în loc Hurezu Mare jud Satu Mare. Are 2 corpuri de clădire. Gradina de legume și livada de pomi fructiferi. Apa de la rețea și fantana în curte.Geamuri și uși termopan.

200 EUR/m2 | 150 m2

Hurezu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa tip parter in cartier Marcus.
8
1

BRASADAS vinde casa tip parter in cartier Marcus.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde casa tip PARTER cu 3 camere, 153mp 2 bai, sufragerie, bucatarie, cu 5 ari teren aferent in cartierul Marcus. Terasa inchisa 27mp cu fereastra si usa panoramic, fereastra acoperis , soba din teracota pe terasa, travertin piatra podea terasa Loc pt grill acoperit, garaj ...

1028 EUR/m2 | 180 m2

nord, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casă in zona Barițiu.
4

BRASADAS vinde casă in zona Barițiu.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde casă in Satu Mare, zona Barițiu, la 10 minute de centru, pe o stradă liniștită, aproape de piața de vechituri. Front stradal 18 ml. Casa are 4 camere, living, bucătărie, baie. In curte este un garaj dublu, o bucătărie de vară cu o cameră și o baie. Curtea este betonată, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Ansamblul de case in Statiunea Turistica Tasnad
8
1

Ansamblul de case in Statiunea Turistica Tasnad

Ansamblul de case repreinta o oprtunitate de investitie excelenta fiind situat intr-o zona cu potential turistic datorita pozitionarii pe strada Stefan cel Mare la 100 m distanta de Strandul Termal si a viitorului Aquapark , proiect semnat in anul 2024 in valoare de 36 milioane de euro. Ansamblul este ...