Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren Intravilan cu Fundatie si Proiect Aprobat | Oportunitate Ideala | 1215 MP
10
8

Imaginază-ți cum ar fi să trăiești într-o casă situată într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, la doar 7 km de centrul orașului Satu Mare. Pe strada Ratu Mare, un teren intravilan generos de 1.215 mp te așteaptă să-ți îndeplinești visul de a construi o locuință ideală, fie că este o casă de familie ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Complet mobilat si utilat | Strada Careiului
17
7

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și primitor, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperiș. Locuința are o suprafață utilă de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și luminozitatea încăperilor. Apartamentul este structurat astfel: la intrare se află un hol ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa 3 Dormitoare Martinesti Garaj/Terasa cu Teren Generos de  650MP
10

Casa 3 Dormitoare Martinesti Garaj/Terasa cu Teren Generos de 650MP

Casă modernă stil mediteranean | 3 dormitoare | Teren 6.5 ari | Mărtinești Agenția Imobiliare Noua Casă vă propune spre vânzare o casă modernă, situată în Mărtinești, pe strada Giulia (stradă în curs de asfaltare). Imobilul este amplasat pe un teren de 6,5 ari și are o suprafață utilă de 104 mp + terasă ...

1221 EUR/m2 | 104 m2

Martinesti, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de închiriat zona 14 Mai
10
2

Apartament 2 camere de închiriat zona 14 Mai

Apartament 2 camere de închiriat ,etaj 3,balcon deschis. Apartamentul acum a fost renovat în totalitate,centrala nouă,geamuri termopan noi,parchet,gresie și faianță.Se închiriază pe termen lung chiria fiind 280 euro pe lună.Se cere o lună garanție.Apartamentul se închiriază mobilat și utilat. Pentru ...

38 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand teren livada
10

Vand teren livada

Vand teren livada de alune infintat in anul 2015 Suprafata teren 2.7 hectare. Plantatie este intrata pe rod Terenul se afla intre Orasu Nou si Orasu Nou vii, langa drumul judetean Acces direct de la drum judetean Nu au fost accesate fonduri europene pe terenul respectiv. Terenul se poate depune ...

27,000 m2

Orasu Nou, Satu Mare

Casa de vânzare Valea Vinului - Satu Mare
2
9

Casa de vânzare Valea Vinului - Satu Mare

Pentru cei care vor să schimbe viața de oraș, de vânzare casă cu anexe și teren suprafață 50 de arii. Branșamente curent, apă, canal, tâmplărie termopan, acoperiș nou, instalație electrică nouă, instalație apă și încălzire nouă, necesită finisaj interior. Alte detalii doar la telefon .

500 EUR/m2 | 90 m2

Valea Vinului, Satu Mare

casa de vanzare
4
1

casa de vanzare

De vânzare casa în comuna Andrid, judetul Satu Mare! într-o zona linistita. Detalii proprietate: Compartimentare: 2 camere, bucatarie, baie, pivnita, debara (camara). Utilitati: Apa si canalizare. Suprafata teren: 1900 mp. Pret: 19500 EUR Informatii suplimentare la tel:

53 EUR/m2 | 400 m2

Andrid, Satu Mare

Vând apartament  cu 3 camere Micro 15
6
2

Vând apartament cu 3 camere Micro 15

Vând apartament cu 3 camere Micro 15 etajul 4,pe strada Careiului.Apartamentul are 63,86 mp,din c r mid ,compus din 3 camere,baie,buc t rie,2 holuri,2 debareuri,balcon,pivniț ,cu central proprie nou .Se vinde înmobilat parțial sau fără mobilă . Preț 65000 euro Telefon

1032 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren loc de casa
4
6

Teren loc de casa

De vanzare teren pasune comunala loc de casa in suprafata de 1544 mp situat in com. Lazuri, sat Noroieni Jud. Satu Mare. Pretul este pe arie.

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Garsoniera de vanzare , Ostrovului etaj 4 , 22.800 euro negociabil
7
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare garsoniera , la etajul 4 4 cu acoperis din poala . Imobilul are geamuri termopan , parchet , gresie-faianta si ramane mobilat si utilat . Este in stare buna , imediat ocupabil . Blocul se afla langa dig , avand in apropiere magazin alimentar , spatii verzi ...

912 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren de vanzare in Odoreu, intravilan, 53ari
9
5

Teren de vanzare in Odoreu, intravilan, 53ari

De vanzare teren agricol cu potential de contructie, pe drumul dintre Odoreu si Berindani. 53 ari, intabulat, toate actele si impozitul la zi. Front la strada 67.2m, retea de apa si gaz in fata terenului. Potential de a cumpara si parcelele imediat invecinate. 1499 euro pe ar Potential pensiune la 500m ...

Odoreu, Satu Mare

Vand teren livada
2
2

Vand teren livada

Vand teren cu livada veche situat in Comuna Orasu Nou, localitatea Remetea Oas. Drum de acces pietruit pana la teren. Terenul este intabulat cu cordonatele gps. Suprafata terenului este de aproximativ 4.5 hectare. Pretul terenului este in euro. Pentru mai multe detalii sunati-ma pe telefon.

Satu Mare, Satu Mare

casa de vanzare
7
6

casa de vanzare

Vand casa cu etaj la Viile Satu Mare. suprafata utila aproximativ 130 mp, constructie noua, an 2001. La parter: sufragerie, bucatarie, camara, baie. La etaj: 3 dormitoare, 1 baie, 1 hol. Teren total 45 arii, curte mare si livada cu peste 100 pomi fructiferi. Imprejmuit cu gard din plasa de sarma, stalpi ...

769 EUR/m2 | 130 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Independetei M17 , et.4 , 73.900 euro
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 17 pe Strada Independentei , la etajul 4 4 cu acoperis , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 balcoane 3 camere Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

972 EUR/m2 | 76 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Loc de casa Hrip
2

Loc de casa Hrip

Vând loc de casă în localitatea Hrip la 15km de municipiul Satu Mare. Are două căi de acces, posibilitatea de parcelare și racordare la rețeaua de apă și canalizare, pentru mai multe detalii mă puteți contacta telefonic.

2,894 m2

Hrip, Satu Mare

Apartament de vanzare, zona Carpati 2,suprafata 53,5 mp Satu Mare
4

Blitz va propune spre vânzare un apartament decomandat, din caramida, cu o suprafață utilă de 53,5 mp, situat la etajul 4 din 4,zona Carpați 2 din Satu Mare. Blocul este izolat termic și are acoperiș din țiglă, oferind protecție și confort pe tot parcursul anului. Compartimentare și dotări: -2 camere ...

1271 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 4 camere, 80 mp, zona Micro 15 Satu Mare
8

Apartament cu 4 camere, 80 mp, zona Micro 15 Satu Mare

Blitz ofera spre vânzare un apartament modern și bine compartimentat, situat în zona Micro 15, la etajul 4 din 4, într-un bloc liniștit. Suprafață utilă: 80 mp Compartimentare: decomandat Locație: zona M15 – acces facil la transport public, școli, magazine și alte facilități Compartimentare: 3 ...

1000 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand teren intravilan in zona industriala Carei
3

Vand teren intravilan in zona industriala Carei

Vand 5000 mp de teren intravilan in zona industriala Carei, pozitionat langa silozurile de la Agrotex, langa fabrica de ulei Ardealul Str Constantin Mile

5,000 m2

Carei, Satu Mare

Casa cu teren 21 ari  semicentral
10
4

Casa cu teren 21 ari semicentral

Casa pentru 2 familii zona semicentral, cu teren 21 ari intravilan, front 20 m la sosea. Pretabil pentru afaceri, birou, constructii locuinte etc, Pret 265000 Euro negociabil; 0744562396, 0745760477

1205 EUR/m2 | 220 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan in Decebal la soseaua nationala
17
4

Teren intravilan in Decebal la soseaua nationala

Teren intravilan 57 arii ( 5700 mp) sau 2 parcele a cate 5700 mp si 20 m front fiecare, in total 11400 mp in Decebal,  , cu front de 40 m in soseaua nationala, apa si curent la strada, pod de coborare la ambele parcele, partial imprejmuit cu gard, poarta de acces. Put forat la 35 m adancime, pomi ...

Decebal, Satu Mare

Apartament parter 2 camere decomandate in centru 300 Euro
11
4

Apartament parter 2 camere decomandate in centru 300 Euro

Apartament din caramida compus din 2 camere decomandate baie cu fereastra,  bucatarie mare, hol, debara, situat in zona centrala la parter inalt, jaluzele exterioare, microcentrala, mobilat , utilat. Dispune si de un spatiu de depozitare ( eventual pentru biciclete) in curtea interioara. Scara cu ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere chirie zona Functionarilor cu garaj
13

Apartament 2 camere chirie zona Functionarilor cu garaj

Apartament 2 camere decomandate de inchiriat in asociatie situat in zona Functionarilor, la parter, balcon mare, garaj in curtea interioara, 250 Euro/luna, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea