Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Complet mobilat si utilat | Strada Careiului
17
7

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și primitor, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperiș. Locuința are o suprafață utilă de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și luminozitatea încăperilor. Apartamentul este structurat astfel: la intrare se află un hol ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ag EUROPA vinde casa individuala 5 cam teren 5 ari 2014.
3

Ag EUROPA vinde casa individuala 5 cam teren 5 ari 2014.

Agenția EUROPA vinde casa individuala cu 5 camere si teren 500mp. Casa este in zona DRAXLMAIER si a foat construita în 2014.

750 EUR/m2 | 320 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa deosebita in zona Bercu Rosu.
5
1

BRASADAS vinde casa deosebita in zona Bercu Rosu.

Agentia imobiliara BRASADAS vinde CASA DEOSEBITA, FINISAJE MODERNE, ideală pentru cei care caută confort, spațiu și calitate într-o zonă liniștită și exclusivistă. Casa impresionează prin designul modern, finisajele premium și compartimentarea excelentă, oferind tot ceea ce are nevoie o ...

1049 EUR/m2 | 370 m2

botizului, Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare in Tiream
2

Casa de vanzare in Tiream

Casă de vânzare în Tiream. 4 camere, hol, bucătărie, baie, cămară, pivniță și acces la pod. Suprafața utilă este de 120 mp. În curtea din spate se află un coteț pentru găini, o magazie de lemne și un spațiu de depozitare. La casă aparține și o grădină de 7 ari. Preț: 45.000 euro, negociabil. Pentru mai ...

375 EUR/m2 | 120 m2

Tiream, Satu Mare

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE
4
2

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE

Vand teren intravilan, având suprafața totală de 2,80ha, cu frontul la stradă in Jud. Satu Mare, comuna Vetiș, strada Principală. Posibilitate recordare la apă, gaz, curent.Preț 10 euro metrul pătrat.Mai multe detalii la telefon.

Vetis, Satu Mare

Vand sau schimb casa în Nisipeni
10
1

Vand sau schimb casa în Nisipeni

Casa de vanzare in Nisipeni comuna Lazuri la doar 10 km de centura Satu Mare cu un teren aferent de 25 arii având 4 intrări independente pe proprietate.Casa a fost renovată în interior în totalitate si nelocuită,fundația a fost consolidată pentru a rezista si pentru mansardare 2 camere,livingul cu bucătărie ...

675 EUR/m2 | 80 m2

Nisipeni, Satu Mare

Închiriez apartament modern ULTRACENTRAL cu 2 camere în Satu Mare
8

Ofer spre închiriere apartament modern și elegant la etajul 2, situat în zona ultracentrală a orașului Satu Mare, pe strada Iuliu Maniu, în imediata apropiere de Biblioteca Județeană. Detalii apartament: 2 camere semidecomandate, bucătărie separată, baie, balcon, debara. Apartamentul este recent renovat, ...

50 m2

Ultracentral, Satu Mare, Satu Mare

Vând teren arabil
1

Vând teren arabil

Vând teren arabil, extravilan la ieșire din orașul Carei spre Oradea, pe partea stângă; la 100 m de șoseaua principală. Suprafața terenului este de 5000 mp.

5,000 m2

Carei, Satu Mare

Apartament de vanzare
8

Apartament de vanzare

Vând apartament cu 3 camere la parter în Carei Str. Liszt Ferenc bloc 23 apartament 1. Detalii la tel. Preț 90.000 euro negociabil.

1324 EUR/m2 | 68 m2

Carei, Satu Mare

Casa cu mansarda Cionchesti
10

Casa cu mansarda Cionchesti

Vand casa cu mansarda situata in localitatea Cionchesti la strada principala, compusa din salon 3 dormitoare bucatarie si 2 bai. Suprafata construita 168 mp2 iar utila 119 mp2. Mai multe detalii la telefon.

1143 EUR/m2 | 119 m2

Cionchesti, Satu Mare

hala industriala servis spatiu cazare, bar -club , birouri etc
10
2

hala servis 550 eur etaj +mansarda 350 eur închiriez spațiu posibilitate orice bar club , cosmetice frizerie birouri sau cazare ! etaj 1 mansarda 3 camere ! Careiului 104 C Lângă hanul lui ion toată clădirea Închiriez si separat spatiile !!! pe Careiului la drumul principal

350 m2

Centrul Nou, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Vînd 2 case Carei Satu-Mare,singur în curte
10
5

Vînd 2 case Carei Satu-Mare,singur în curte

Proprietar.Vînd 2 case Carei S-M, singur în curte,zonă bună liniștită. Grădină cu pomii fructiferi,anexe. Curte generoasă deschidere 16mp. teren:2005mp.Prima casă este compusă din: cameră,bucătărie, baie,cămară,beci,terasă.A doua casă construcție 2023,compusă din:2 camere,baie și o terasă mare acoperită ...

706 EUR/m2 | 211 m2

Carei, Satu Mare

Spatiu de inchiriat
4
3

Spatiu de inchiriat

Inchiriez Cafenea in Satu Mare Shopping Plaza la etajul 2 in suprafata de 100 mp . Spațiul se predă complet mobilat . 400 +tva luna Detalii la nr de telefon

100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand apartamente in zona centrala
10
4

Vand apartamente in zona centrala

Bud Tower este un proiect imobiliar, dezvoltat de Zirmer Bud Srl cu termen de finalizare în anul 2027. Investește într-o locație imobiliară de excepție, situată la 500 m de Primarie și centrul nou al orașului. Apartamente moderne amplasate strategic în zona ultracentrală. Str Nicolae Golescu 43 care ...

1237 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand casa in Titulescu
8
5

Vand casa in Titulescu

Vând casa in Titulescu. Casa este poziționată intr-o zona liniștita, are o suprafața de 520 mp si este compartimentata astfel: Subsol, parter și etaj. Subsolul are 2 camere, bucatarie, camera tehnica(camera centralei, spălătorie), crama. Parterul este compus din :2 camere, living generos, Bucătărie, ...

1238 EUR/m2 | 520 m2

Satu Mare, Satu Mare

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

teren intravilan construibil 1

teren intravilan construibil

Vand teren intravilan loc de casa in Paulesti str Hortensiei 565 mp 7990 euro ar

Paulesti, Satu Mare

apartament 4 camere de inchiriat
5

apartament 4 camere de inchiriat

apartament recent renovat decomandat, parțial mobilat cu doua balcoane unul închis unul deschis ,doua bai ,etajul 1 și loc de parcare rezervat se închiriază 300 euro pe luna plus o luna garantie

80 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

vand teren la balastera apa cu deschidere la lac

vand teren la balastera apa cu deschidere la lac

Vând tere la Balastera Apa cu deschidere la lac trenul are o suprafață de 25 ari cu o lățime de 12 ml liniar deschidere la lac,locație liniștită,sunt printre ultimele terenuri de vânzare cu deschidere la lac.550 pe ar

2,500 m2

Apa, Satu Mare

Vand casa de locuit in comuna apa

Vand casa de locuit in comuna apa

Vând casă de locuit în comuna apa,două camere,bucătărie,living,cămară în curte se mai găsește o bucătărie de vară cu cameră de baie depozit și beci.Strada este asfaltată cu utilități la poartă,gaz,apă,canalizare.

520 EUR/m2 | 100 m2

Apa, Satu Mare

Salvează căutarea