Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Dau în chirie apartament.
7

Dau în chirie apartament.

Dau în chirie apartament cu 3 camere în Satu Mare micro15 mobilat utilat lângă piață spital și grădiniță.

40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan în Tataresti, Satu Mare
4

Teren intravilan în Tataresti, Satu Mare

Teren intravilan de vânzare în Tătărești, Jud. Satu Mare. 28 ari

28 m2

Tataresti, Satu Mare

Casa noua cu etaj Bercu Rosu
4
4

Casa noua cu etaj Bercu Rosu

Vând o casa noua cu etaj in Satu-Mare...cartierul Bercu Rosu..pe str.Frasinului...125 mp...cu 500 mp teren...finisata la gata interior- exterior..garduri făcute.. contorizata apa..gaz..curent ..canalizare..3 dormitoare..2 bai..terasa acoperita 20mp..izolata polistiren 10 eps 80..intabulata...preț.158.000 ...

1264 EUR/m2 | 125 m2

Satu Mare, Satu Mare

chirie ore zile
1
28

chirie ore zile

Inchiriez pe ore / zile garsoniera mobilata Toate conditiile, numar etaj: 4, numar camere: 1, suprafata utila: 17, suprafata totala: 20, anul constructiei: 1977

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 625 mp. construibil cu PUZ strada Basmelor, nr. 87 B, Satu Mare
3
31

Vând teren intravilan situat în municipiul Satu Mare, pe strada Basmelor nr. 87 B, amplasat într-o zonă rezidențială liniștită, caracterizată prin construcții noi și dezvoltare continuă. Suprafață teren: 625 mp; Front stradal: 24,96 m; Adâncime: 23,9 m. Caracteristici urbanistice: Plan Urbanistic ...

625 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 1277 mp.
9
32

Teren intravilan 1277 mp.

Vând teren intravilan excelent poziționat, în apropiere de strada Fluturilor, între strada Basmelor și blocurile ANL de pe strada Poligonului o zonă dinamică, aflată în plină dezvoltare urbanistică. În perimetru sunt deja aprobate mai multe PUZ-uri, ceea ce crește semnificativ potențialul investițional ...

1,277 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament complex Green Residence Vest, 53 mp, loc de parcare inclus, zona Vest
5

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament situat la intrare în Vetiș, în cadrul noului complex rezidențial Green Residence Vest, amplasat pe strada Careiului – un proiect modern conceput pentru un stil de viață confortabil și echilibrat. Dezvoltatorul proiectului își propune ca peste 25% din suprafața ...

1225 EUR/m2 | 53 m2

Vetis, Satu Mare

Apartament complex Green Residence Vest, 37 mp, loc de parcare inclus, zona Vest
5

1251 EUR/m2 | 37 m2

Vetis, Satu Mare

Închiriez ap 2 camere central 300e complet utilat
7
4

Închiriez ap 2 camere central 300e complet utilat

Ap cu două camere complet utilat situat central P-ta Vasile Lucaciu bl T2 etaj 8, blocurile turn recent renovate,lift nou ,priveliște pe tot orașul, contact , blocul este izolat termic, termopane prin urmare cheltuielile de încălzire sunt extrem de reduse

65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garaj  in Satu Mare
1
3

Garaj in Satu Mare

Persoana fizica ofer spre inchiriere garaj la casa , dimensiuni, 2,2m inaltime , 3,6m latime si 5m lungime 19 mp

19 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 580 mp in zona Dara | Locatie premium | Utilitati
6

Vă propun spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 580 mp, situat în municipiul Satu Mare, în zona Dara, pe strada Ion Popdan una dintre zonele cele mai căutate și în continuă dezvoltare ale orașului. Parcela are un front generos de 15 metri liniari și o adâncime de 38,5 metri, oferind spațiul ...

580 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa Noua cu 3 camere - 102 mp | Teren 450 mp
19

Casa Noua cu 3 camere - 102 mp | Teren 450 mp

Într-o zonă liniștită din localitatea Lazuri, la doar câteva minute de agitația orașului Satu Mare, se află o casă nouă, construită în anul 2025, care îmbină confortul modern cu un sentiment autentic de acasă. Ridicată pe o fundație solidă din beton armat, cu pereți din cărămidă bine izolați și acoperiș ...

1049 EUR/m2 | 102 m2

Lazuri, Satu Mare

spatiu comercial/birouri de inchiriat +parcare privata
10
2

spatiu comercial/birouri de inchiriat +parcare privata

cladire d+p+2 cu spatii de parcare privata,pretabil pentru sediu firma,banci,clinica,farmacie,cabinete medicale reunite sau spatii de birouri,it,etc.constructie noua foarte bine amplasata la 200 de metri de cel mai mare mall shopping plaza zona cu trafic auto si pietonal intens statie autobuz,trecere ...

135 m2

Satu Mare, Satu Mare

3 camere la casa cu teren str Axente Sever nr 88 colt cu str Argesului in Satu Mare, singur in curte
10

Oportunitate de cumparare in locul unui apartament la bloc, direct de la proprietar, casa P+1 Etaj in duplex si teren (singur in curte) in Satu Mare, str Axente Sever nr 88 colt cu str Argesului, la 900 m de Mag LIDL din str Rodnei. Proprietatea se poate utiliza ca si locuinta, cabinet medical, cabinet ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Postavaru , Carpati 1 , parter , 46.000 euro neg.
9
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere pe Aleea Postavaru in Carpati 1 , la parter , avand o suprafata utila de 32 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 camere Baie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , centrala termica , parchet , gresie-faianta ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Teren de vanzare

Teren de vanzare

Vând teren intravilan comuna vama strada Valea Mari judetiul Satu Mare. 74 ari,1000 de euro aria cu utilități la strada.

7,400 m2

Vama, Satu Mare

Apartament doua camere (2)

Apartament doua camere (2)

Apartament cu doua camere semidecomandate, situat la etajul 1 al unui bloc din caramida, construit in perioada 1970-1975, cu acoperis din tabla azbest ondulata. Are suprafata de 48 metri patrati, compus din doua holuri, baie, bucatarie, doua camere, un balcon inchis cu sticla, boxa la subsol si uscatorie ...

1208 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

casă de vânzare
3

casă de vânzare

Vând casă cu etaj 192 mp in Halmeu, strada Zorilor 29,mai multe detalii in prvat

417 EUR/m2 | 192 m2

Halmeu, Satu Mare

teren extravilan
1

teren extravilan

Vând teren de 6900 m2 situat în județul Satu Mare,în apropriere de noul restaurant Artistic de pe drumul Lazuri ,aproape de oraș și de centura ,acces cu masina ,având frontul de 42 m lățime și 190 m lungime.Aceasta zona este în continua dezvoltare deoarece în zona se afla și un cartier de case noi.Pretul ...

Corod, Satu Mare

Inchiriez spatii industriale;atelier,hale de productie,birouri;1200mp.
3
4

Inchiriez atelier si hale compartimentat in suprafata de 150-1200mp,cu trei nivele si hale compartimentat in suprafata de150-400mp, dotat si contorizat cu curent trifazic PI 35KW,gaz, apa,canalizare,construit in anul 2000,teren aferent 3500mp,magazin de prezentare 50mp la parter, birouri,vestiare,bucatariesi ...