Imobiliare Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren Intravilan cu Fundatie si Proiect Aprobat | Oportunitate Ideala | 1215 MP
10
8

Imaginază-ți cum ar fi să trăiești într-o casă situată într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, la doar 7 km de centrul orașului Satu Mare. Pe strada Ratu Mare, un teren intravilan generos de 1.215 mp te așteaptă să-ți îndeplinești visul de a construi o locuință ideală, fie că este o casă de familie ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare
2
1

Casa de vanzare

Casă parter + etaj, teren 900 mp (9 ari) Suprafața construită (la sol) 187,60 mp. suprafața desfășurată 333,5 mp. Număr camere 4 La parter, cameră de zi, bucătărie, baie, hol, terasă închisă, garaj și un spațiu pretabil birou sau mic magazin, cu baie proprie. La etaj 3 dormitoare decomandate, bucătărie, ...

435 EUR/m2 | 333 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Promovat
Spațiu 400mp în Ardud

Spațiu 400mp în Ardud

De închiriat 400mp în Orașul Ardud Jud.Satu Mare în centrul orașului cu utilități, curte mare 5000mp, Curent trifazic 35kw, gaz,apă canalizare

400 m2

Ardud, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui
6

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui

Blitz oferă spre vânzare garsonieră cochetă, complet renovată, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința se vinde mobilată și utilată, exact ca în poze, fiind pregătită pentru mutare fără alte investiții. Dispune de centrală termică proprie, geamuri termopan și acoperiș recent refăcut, ...

1429 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera de inchiriat
6
3

Garsoniera de inchiriat

Inchiriez garsoniera in Carpati 2 bulevardul Lucian Blaga pentru 1 persoana , pe termen lung.Mobilata si dotata cu aparate electrocasnice.

16 m2

Carpati%2b2, Satu Mare, Satu Mare

Vanzare casa si teren
2
1

Vanzare casa si teren

Vand casa la rosu si teren in suprafata de 1000 mp, 3 niveluri, racordata la utilitati, situatie juridica clara.

741 EUR/m2 | 270 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Vand 10 ari teren extravilan cu casa de vacantajn zona blocurilor ANL
4
1

Teren cu pomi fructiferi,11 m front strada,casa de vacanta,posibil panouri solare

1,000 m2

Carei, Satu Mare

Casa de vanzare
3
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare la Viile Satu Mare . Str.Tataresti nr.19 .Casa este alcatuita din 2 camere ,bucatarie ,o debara ,un hol si o terasa . Casa necesita renovare . Terenul are 26 de arii .Mai multe detali la telefon .

455 EUR/m2 | 110 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE
4
2

Vând teren intravilan VETIȘ SATU MARE

Vand teren intravilan, având suprafața totală de 2,80ha, cu frontul la stradă in Jud. Satu Mare, comuna Vetiș, strada Principală. Posibilitate recordare la apă, gaz, curent.Preț 10 euro metrul pătrat.Mai multe detalii la telefon.

Vetis, Satu Mare

Apartament Premium 3 camere ( zonă liniștită )
5
6

Apartament Premium 3 camere ( zonă liniștită )

Apartament Premium 3 camere de vânzare Satu Mare, strada Teilor. Descriere: Vă oferim spre vânzare un apartament modern, spațios și luminos, perfect pentru familii sau cupluri care își doresc confort, intimitate sau chiar investiție pentru închiriere. Suprafață: 70 mp 3 camere (living open space ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera Ostrovului parter
5
1

Garsoniera Ostrovului parter

Garsoniera de vanzare,21mp, la parter, str Ostrovului, bl 17. Dotata, utilata, geamuri termopan, usa metalica, centrala, frigider, masina de spalat. 23.500 euro neg

1119 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casuta de vacanta
10
10

Casuta de vacanta

Vând Schimb cabană de locuit în Adud vii ,la 20 km de orașul Satu Mare sau schimb cu garsoniera în Satu Mare.

933 EUR/m2 | 30 m2

Satu Mare, Satu Mare

Se vinde casă + teren generos în comuna Acîș (aprox. 38 km de Satu Mare)
10

Proprietate situată pe strada Principală (prima casă vizavi de firma Chereji), într-o zonă liniștită, foarte aproape de ștrandurile termale Acîș și Mihăieni. Detalii proprietate: Teren total: aproximativ 2 hectare Casă construită: 7x35 m Mansardă: 2 x (8x4 m) Ideală pentru două familii Compartimentare: 2 ...

Acas, Satu Mare

 Casa bonus, teren contra cost, Micula Noua!
7

Casa bonus, teren contra cost, Micula Noua!

La 18 km de Satu Mare, în Micula Nouă, oferim spre vânzare o locuință care include 4 camere, 2 bucătării, 2 băi, un hol și un garaj, împreună cu o anexă multifuncțională. Proprietatea dispune de un front stradal de 35 de metri și se întinde pe un teren de 2 hectare, beneficiind de apă curentă, canalizare, ...

1500 EUR/m2 | 180 m2

Micula Noua, Satu Mare

Casa de vacanta sau permanent  utilata 90mp
10
20

Casa de vacanta sau permanent utilata 90mp

Cabana situata in Orasul Nou zona lac Mujdeni Suprafata teren 350mp Suprafata Casa 96mp Casa Este construita din bca caramida si lemn ,izolata finisata, utilata. Casa Este compattimentata pe 2 nivele Etaj - 3 dormitoare Din care 2 double si 1 single -spatiu depozitare dressing -hol.mare unde poate ...

444 EUR/m2 | 90 m2

Orasu Nou, Satu Mare

cabana Lac Mujdeni Orașul Nou
10
5

cabana Lac Mujdeni Orașul Nou

Căsuța ideala pentru petrecerea timpului liber. Zona liniștită, motiv maxim de relaxare. Cabana Căsuța noastră este ideala pt grup de 8 persoane Este la 35 min de Baia Mare și 30 min de Satu Mare , de asemenea de aici puteți vizita Sighetul Marmației 60km Lacul Calinesti 25 km Blaga s farm 30km Cimitirul ...

90 m2

Orasu Nou, Satu Mare

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui
5
1

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui

Blitz vă propune o garsonieră cochetă, cu o suprafață de 21 mp, se vinde parțial mobilată, ideală pentru locuit. Locuința este situată într-o zonă practică și bine conectată, având în imediata apropiere supermarketuri, grădiniță, farmacii, parc – tot ce aveți nevoie pentru un stil de viață confortabil ...

1014 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 62.88 mp, zona Micro 16
9

Apartament 3 camere, 62.88 mp, zona Micro 16

Blitz propune spre vânzare un apartament primitor și bine compartimentat, situat în zona Micro 16, ideal pentru locuință personală. Cu o suprafață utilă de 62,88 mp, completată de un balcon de 7 mp integrat armonios în living, proprietatea oferă un spațiu aerisit și luminos, perfect pentru confortul ...

1097 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Micro 17 , etaj 4 , 62.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Strada Jocului in Micro 17 , la etajul 4 4 , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 56 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 balcoane 2 camere Apartamentul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica ...

1123 EUR/m2 | 56 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Casă în roșu și teren

Casă în roșu și teren

Casa are o suprafață utilă de180mp și este compusă din:3Dormitoare,1Cameră de zi,O bucătărie cu loc de luat masa,2Băi,1Garderobă,Garaj+Cameră tehnică pt Centrală. Deasupra garajului se găsește un spațiu care poate fi folosit ca:Loc de joacă pentru copii,Birou,Cameră Hobby,Dormitor 1cameră copii. Rămîne ...

806 EUR/m2 | 180 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere de vanzare pe strada Careiului vizavi cu Nepi Shopping Plaza.
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare pe strada Careiului vizavi de Nepi Shopping Plaza, etajul 4 4, bloc din caramida, semidecomandat, utilat si mobilat, compartimentat astfel, bucatarie ,hol, camara, 2camere,balcon, baie cu geam, centrala termica, geamuri PVC, plasa insecte, usa metalica de siguranta, ...

Satu Mare, Satu Mare

Teren agricol langa Carei, 3 ha
3

Teren agricol langa Carei, 3 ha

De vanzare 3 ha teren agricol, situat in 2 parcele. Prima parcela de 3750m2 langa DN19 apropae de Carei iar a doua de 26250m2 linga soseaua de centura a Careiului, ambele llinga drumuri de acces.

Carei, Satu Mare

Casă de vânzare
2
15

Casă de vânzare

Casă de vânzare din chirpici în localitatea satu mic casa are 2 camere o curte destul de mare grădină arabilă plus un mic teren separat de casă Se poate ajunge ușor în localitatea cu mașina străzile sunt asfaltate În apropiere la 30 de minute distanță cu mașina este ștrandul termal Tășnad Preț negociabil ...