Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
Garsoniera de vanzare , Ostrovului etaj 4 , 22.800 euro negociabil
7
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare garsoniera , la etajul 4 4 cu acoperis din poala . Imobilul are geamuri termopan , parchet , gresie-faianta si ramane mobilat si utilat . Este in stare buna , imediat ocupabil . Blocul se afla langa dig , avand in apropiere magazin alimentar , spatii verzi ...

912 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

BRASADAS vinde casa individuala 8 cam teren 10 ari Unirii.
20
1

BRASADAS vinde casa individuala 8 cam teren 10 ari Unirii.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde casa individuala situata in zona Unirii, de tip PARTER si MANSARDA, construit in 2002 cu teren aferent de 10 ari si doua garaje. Www.brasadas.com.

1071 EUR/m2 | 420 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

 BRASADAS vinde U R G E N T  DUPLEX in cart. PRIETENIA.
20
1

BRASADAS vinde U R G E N T DUPLEX in cart. PRIETENIA.

Agenția imobiliara BRASADAS vinde U R G E N T prin REPREZENTARE EXCLUSIVA casă MOBILATA tip DUPLEX situată in cartierul rezidențial PRIETENIA pe Strada Barițiu nr. 132, perfect pentru familii care caută liniște, siguranță și natură, fără să renunțe la accesul rapid către oraș. Detalii proprietate Suprafață ...

1351 EUR/m2 | 89 m2

semicentral, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa 2025 cu 3 dormitoare zona Dara.
6

BRASADAS vinde casa 2025 cu 3 dormitoare zona Dara.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde casa noua constructie 2025 in Satu Mare zona Dara, una dintre cele mai frumoasa zona din oras,la 5 minute de centrul orasului. Casa are 147 mp construiti din care utilul este de 120 mp,3 dormitoare spatioase,living,bucatarie,camara pt alimente,baie,dresing,loc pt cuier,colidor,este ...

1248 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde URGENT prin REPR. EXCLUSIVA casa in Paulesti.
5
1

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde URGENT prin REPREZENTARE EXCLUSIVA casa NOUA in PAULESTI Str. PETRACHE POENARU Nr. 90/B. Casa este de tip PARTER și MANSARDA și are o amprenta la sol de 85 mp. și suprafață utilă de 125 mp. Terenul aferent este de 470 mp. Se vinde si casa alaturata la Nr. 90/A nefinalizata ...

1359 EUR/m2 | 125 m2

Paulesti, Satu Mare

BRASADAS vinde casa RENOVATA 470mp in zona ULTRACENTRALA.
8

BRASADAS vinde casa RENOVATA 470mp in zona ULTRACENTRALA.

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde casa cu 4 camere, suprafata 470mp. RENOVATA INTEGRAL situata in zona ULTRACENTRALA cu un teren de 6,7 ari. Constructia este dispusa pe parter si etaj, oferind spatii generoase si multipleposibilitati de compartimentare. Cladirea include un spatiul comercial de aproximativ ...

1234 EUR/m2 | 470 m2

ultracentral, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde casa cu 7 camere si teren 1100mp in zona Burdea.
20
1

Agentia Imobiliara BRASADAS vinde casa individuala cu 7 camere in zona Burdea construita in anul 1998 cu teren aferent de 1100 mp. Www.brasadas.com.

1559 EUR/m2 | 170 m2

soarelui, Satu Mare, Satu Mare

BRASADAS vinde ap 2 cam etaj 4/4 in Micro 14.
11

BRASADAS vinde ap 2 cam etaj 4/4 in Micro 14.

Agentia imobiliara BRASADAS vinde apartament cu 2 camere la etajul 4/4. Apartamentul e uitilat, nu necesitata renovări majore, acoperiș refăcut anul trecut în octombrie, e utilat complet, aer condiționat, calorifere noi, centrală, plase la geamuri, jaluzele la toate geamurile din termopan. Www.bras ...

1000 EUR/m2 | 35 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere , M16 , decomandat , etaj 3 din 4 , Bd. Muncii
16
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Muncii , etaj 3 din 4 , izolat la exterior , avand o suprafata de 80,4 metri patrati utili . Compartimentare : 4 camere Bucatarie 2 bai Hol spatios + debara 2 balcoane inchise cu termopan Apartamentul are ca ...

1119 EUR/m2 | 80 m2

Micro+16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare 2 camere , Micro 16 , parter , 53.000 euro neg.
13
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la parter . Imobilul este compus astfel : hol , bucatarie , baie , debara si 2 camere . Are gresie-faianta , parchet , geamuri termopan , usa metalica . Incalzirea se face cu microcentrala pe gaz . Este izolat ...

1060 EUR/m2 | 50 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Casă de vînzare zona centrală
2
7

Casă de vînzare zona centrală

Casă de vînzare zona centrală. Localitatea Satu mare. Liviu Rebreanu Nr 7 2 cameră

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui
6

Garsoniera, 21 mp, zona Soarelui

Blitz oferă spre vânzare garsonieră cochetă, complet renovată, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința se vinde mobilată și utilată, exact ca în poze, fiind pregătită pentru mutare fără alte investiții. Dispune de centrală termică proprie, geamuri termopan și acoperiș recent refăcut, ...

1429 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera de inchiriat
6
3

Garsoniera de inchiriat

Inchiriez garsoniera in Carpati 2 bulevardul Lucian Blaga pentru 1 persoana , pe termen lung.Mobilata si dotata cu aparate electrocasnice.

16 m2

Carpati%2b2, Satu Mare, Satu Mare

Vanzare casa si teren
2
1

Vanzare casa si teren

Vand casa la rosu si teren in suprafata de 1000 mp, 3 niveluri, racordata la utilitati, situatie juridica clara.

741 EUR/m2 | 270 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Vand 10 ari teren extravilan cu casa de vacantajn zona blocurilor ANL
4
1

Teren cu pomi fructiferi,11 m front strada,casa de vacanta,posibil panouri solare

1,000 m2

Carei, Satu Mare

Casa de vanzare
3
5

Casa de vanzare

Casa de vanzare la Viile Satu Mare . Str.Tataresti nr.19 .Casa este alcatuita din 2 camere ,bucatarie ,o debara ,un hol si o terasa . Casa necesita renovare . Terenul are 26 de arii .Mai multe detali la telefon .

455 EUR/m2 | 110 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Apartament Premium 3 camere ( zonă liniștită )
5
6

Apartament Premium 3 camere ( zonă liniștită )

Apartament Premium 3 camere de vânzare Satu Mare, strada Teilor. Descriere: Vă oferim spre vânzare un apartament modern, spațios și luminos, perfect pentru familii sau cupluri care își doresc confort, intimitate sau chiar investiție pentru închiriere. Suprafață: 70 mp 3 camere (living open space ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera Ostrovului parter
5
1

Garsoniera Ostrovului parter

Garsoniera de vanzare,21mp, la parter, str Ostrovului, bl 17. Dotata, utilata, geamuri termopan, usa metalica, centrala, frigider, masina de spalat. 23.500 euro neg

1119 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casuta de vacanta
10
10

Casuta de vacanta

Vând Schimb cabană de locuit în Adud vii ,la 20 km de orașul Satu Mare sau schimb cu garsoniera în Satu Mare.

933 EUR/m2 | 30 m2

Satu Mare, Satu Mare

Se vinde casă + teren generos în comuna Acîș (aprox. 38 km de Satu Mare)
10

Proprietate situată pe strada Principală (prima casă vizavi de firma Chereji), într-o zonă liniștită, foarte aproape de ștrandurile termale Acîș și Mihăieni. Detalii proprietate: Teren total: aproximativ 2 hectare Casă construită: 7x35 m Mansardă: 2 x (8x4 m) Ideală pentru două familii Compartimentare: 2 ...

Acas, Satu Mare

 Casa bonus, teren contra cost, Micula Noua!
7

Casa bonus, teren contra cost, Micula Noua!

La 18 km de Satu Mare, în Micula Nouă, oferim spre vânzare o locuință care include 4 camere, 2 bucătării, 2 băi, un hol și un garaj, împreună cu o anexă multifuncțională. Proprietatea dispune de un front stradal de 35 de metri și se întinde pe un teren de 2 hectare, beneficiind de apă curentă, canalizare, ...

1500 EUR/m2 | 180 m2

Micula Noua, Satu Mare

Salvează căutarea