Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
3

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat situat pe strada Humulești nr. 11, la etajul 3 din 4 al unui bloc izolat termic, acest apartament cu două camere îmbină perfect confortul modern cu sentimentul de acasă. Cu o suprafață utilă de 33 mp, locuința este inteligent ...

1273 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere , Str Paulesti , et. 3 , 51.800 euro neg.
11

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , intr-un bloc de caramida , in Cartierul Micro 17 pe Strada Paulesti , avand o suprafata utila de 48 metri patrati si construita de 62 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Bucatarie + camara Baie 2 camere Imobilul ...

1079 EUR/m2 | 48 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Birou 128mp, Satu Mare, 700 EUR
4

Birou 128mp, Satu Mare, 700 EUR

Închiriază acest spațiu de birouri de 128 mp în zona centrală Satu Mare! Acest birou cu o singură cameră (700€+TVA/lună, negociabil) se mândrește cu un interior finisat, cu gresie, vopsea lavabilă, geamuri termopan, încălzire centrală și supraveghere video. Include utilități generale (apă, canalizare, ...

128 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Apartament Satu Mare - 44mp, 2 camere - 82.500€
11

Apartament Satu Mare - 44mp, 2 camere - 82.500€

Apartament fermecător cu 2 camere de vânzare în zona Ultracentrală a orașului Satu Mare! Acest apartament renovat de 44 mp utili (55 mp totali) este situat la etajul 1 al unui imobil de 3 etaje din cărămidă. Dotări: parchet și mochetă, geamuri termopan, bucătărie renovată și mașină de spălat. Beneficiază ...

1875 EUR/m2 | 44 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

House for sale, 4 Rooms, 200 sqm, 630 sqm, Satu Mare
9

House for sale, 4 Rooms, 200 sqm, 630 sqm, Satu Mare

List presents a charming house for sale in Satu Mare, on Ana Ipătescu street. It has a useful floor area of ​​200 sqm, is set on a plot of 630 sqm and is divided into a spacious reception hall, 4 bedrooms, 3 bathrooms, living room, dining room, kitchen with access to the terrace and a generous 40 sqm ...

1790 EUR/m2 | 200 m2

Titulescu, Satu Mare, Satu Mare

Birou 5 camere, 135mp, Satu Mare
6

Birou 5 camere, 135mp, Satu Mare

Închiriază acest spațiu de birouri de 135 mp, cu 5 camere, în zona centrală Satu Mare! Proprietatea dispune de 2 locuri de parcare și utilități excelente (electricitate, apă, canalizare, gaz, curent trifazic și fibră optică). Dotări: încălzire centrală, calorifere, parchet, zugrăveală lavabilă, geamuri ...

135 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Teren agricol 9100 mp - 45.500€
2

Teren agricol 9100 mp - 45.500€

Deveniți proprietarul unei parcele de teren în Apa! Acest teren de 9100 mp, situat în zona Apa Nord, este de vânzare la prețul de 45.500 €. Amplasat în apropierea Lacului de Agrement "Apa" , această proprietate intravilană are o deschidere de 16,48 m și acces la drum.

9,100 m2

Apa, Satu Mare

Birou 120m², Satu Mare, €1750
5

Birou 120m², Satu Mare, €1750

Închiriază acest spațiu de birouri de 120 mp în zona centrală Satu Mare! Acest birou de la parter dispune de 1 cameră, 2 locuri de parcare și este finisată cu pereți vopsiți lavabil și pardoseală din gresie. Beneficiază de încălzire centrală, geam termopan și supraveghere video a clădirii. Preț: 1750 ...

120 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

casa de vanzare
4
1

casa de vanzare

De vânzare casa în comuna Andrid, judetul Satu Mare! într-o zona linistita. Detalii proprietate: Compartimentare: 2 camere, bucatarie, baie, pivnita, debara (camara). Utilitati: Apa si canalizare. Suprafata teren: 1900 mp. Pret: 19500 EUR Informatii suplimentare la tel:

53 EUR/m2 | 400 m2

Andrid, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Independetei M17 , et.4 , 73.900 euro
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 17 pe Strada Independentei , la etajul 4 4 cu acoperis , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 balcoane 3 camere Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

972 EUR/m2 | 76 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Loc de casa Hrip
2

Loc de casa Hrip

Vând loc de casă în localitatea Hrip la 15km de municipiul Satu Mare. Are două căi de acces, posibilitatea de parcelare și racordare la rețeaua de apă și canalizare, pentru mai multe detalii mă puteți contacta telefonic.

2,894 m2

Hrip, Satu Mare

Vand teren intravilan in zona industriala Carei
3

Vand teren intravilan in zona industriala Carei

Vand 5000 mp de teren intravilan in zona industriala Carei, pozitionat langa silozurile de la Agrotex, langa fabrica de ulei Ardealul Str Constantin Mile

5,000 m2

Carei, Satu Mare

Inchiriere hala Bdul Unirii SM
5
2

Inchiriere hala Bdul Unirii SM

Proprietar inchiriez pe termen lung hala cu suprafata de 75 mp, situata pe Bdul Unirii (drumul spre Petea) avand posibilitate de construirii unui planseu suplimentar (cu dublarea suprafetei utile), avand acces auto pe platfoma betonata pentru trafic greu cu suprafata de 200 mp. Chiria este de 500 Euro ...

75 m2

Satu Mare, Satu Mare

Spatiu de depozitare 35 mp pentru firme sau persoane fizice
7

Spatiu de depozitare 35 mp pentru firme sau persoane fizice

Inchiriem spatiu de depozitare cu suprafata de 35 mp, pe Bdul Unirii-drumul spre Petea, cu posibilitatea de extindere la nevoie. Pret 250 EURO, negociabil in functie de perioada. Acces auto in curte pe platfoma betonata pentru trafic greu cu suprafata de 200 mp. Pentru mai multe detalii sunati la ...

35 m2

Satu Mare, Satu Mare

Imobil de inchiriat fosta clinica medicala