Imobiliare Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Teren Intravilan cu Fundatie si Proiect Aprobat | Oportunitate Ideala | 1215 MP
10
8

Imaginază-ți cum ar fi să trăiești într-o casă situată într-o zonă liniștită și în plină dezvoltare, la doar 7 km de centrul orașului Satu Mare. Pe strada Ratu Mare, un teren intravilan generos de 1.215 mp te așteaptă să-ți îndeplinești visul de a construi o locuință ideală, fie că este o casă de familie ...

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare , Str. Codrului , Carpati 2 , et. 1 , 110.000 euro neg.
18

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , pe Strada Codrului , in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 1 din 4 , avand o suprafata utila de 92 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri cu spatiu pentru depozitare Bucatarie spatioasa 2 bai 2 balcoane 4 camere ...

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren extravilan  cu casuta vie si livada la 10min. de baile Tasnad
10
2

Teren extravilan cu casuta vie si livada la 10min. de baile Tasnad

De vanzare teren extravilan arabil in Cehalut la 10 min in masina de baile Tasnad Satu Mare Teren de 6100 mp are o casuta , vita de vie si pomi fructiferi. Casa de 23mp trebuie renovata. Are terasa, o camera si beci si este trecuta in acte ca fiind casa de vacanta. Fara curent Fara apa Fara ...

6,100 m2

Cehalut, Satu Mare

Casa 3 camere de vanzare in Andrid , 14 ARI , un nivel , 22.000 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare casa cu 3 camere in Andrid , pe un nivel , avand o suprafata utila de 100 metri patrati , fiind amplasata pe un teren aferent de 14 ARI , adica 1400 metri patrati . Compartimentare : 2 camere Hol Living Ca dotari are geamuri termopan . Constructia casei este din caramida ...

220 EUR/m2 | 100 m2

Andrid, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Clabucet , Carpati 1 , et. 4 , 47.500 euro neg.
10
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , in Carpati 1 pe Aleea Clabucet , la etajul 4 din 4 , cu acoperis cu termoizolatie , blocul fiind din beton , avand o suprafata utila de 40 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Baie Bucatarie 2 camere separate Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 40 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Vând teren lângă ştrandul Tăşnad

Vând teren lângă ştrandul Tăşnad

Vând 1ha şi 19 ari teren situat în apropierea ştrandului termal Tăşnad. Are utilități Front 12 m

Tasnad, Satu Mare

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!
8

Apartament cu 3 camere, etaj 2 – Micro 16, zonă excelentă!

Vă propunem spre vânzare un apartament confortabil, situat în cartierul Micro 16, la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje – o locație ideală pentru familie, aproape de toate facilitățile urbane. Suprafață utilă: 66 mp Compartimentare: Living generos 2 dormitoare Bucătărie separată cu cămară de alimente 2 ...

1318 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

vand casa accept si cu plata in rate
10
1

vand casa accept si cu plata in rate

vand casa cu 3 camere si un hol situata in centrul localitati homorodu de sus cu un teren de 2350 mp,un beci sub casa si inca o anexa folosita ca lemnarie ,a fost demolata o casa si o anexa unde se poate construi o casa sau se poate face dezmembrare in doua parcele si se poate vinde,accept schimb cu ...

375 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren extravilan
3
3

Vând teren extravilan

Vând teren extravilan pe strada Grădinarilor 40 ari Preț: 2000 arie Telefon:

4,000 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vind casa formata din 3 apartamente 1

Vind casa formata din 3 apartamente

Casa formata din 3 apartamente , garaj, beci, pretabila spatiu comercial,pozitie centrala 14 Mai ,centrale incalzire separate , contorizari separate ,unul dintre apartamente are mansarda si terasa.