Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Vand casa 7 camere cu teren
4

Vand casa 7 camere cu teren

Casa 7 camere(peste 220 mp.suprafata construita),anexe,teren-3500 mp situat ultracentral in Comuna Batarci-str.Principala.Apa si canalizare.Se preteaza ptr.locuinta dar si activitati economice.

500 EUR/m2 | 220 m2

Batarci, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16
10
2

Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16

Descoperă confortul unui apartament primitor, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din municipiul Satu Mare, în cartierul Micro 16, pe strada Brândușa G 32. Amplasat la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 niveluri, acest apartament semidecomandat oferă un echilibru ideal între funcționalitate și ...

815 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare , Str. Codrului , Carpati 2 , et. 1 , 110.000 euro neg.
18

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , pe Strada Codrului , in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 1 din 4 , avand o suprafata utila de 92 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri cu spatiu pentru depozitare Bucatarie spatioasa 2 bai 2 balcoane 4 camere ...

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând sau schimb casă in Odoreu
3
4

Vând sau schimb casă in Odoreu

Vând sau schimb casă in Odoreu Teren 5 arii 140 mp locuibili 3 dormitoare 3 bai 2 living-uri 1 camera tehnică 1 debara 1dressing 1 bucatarie Curent și apa sunt in casa

786 EUR/m2 | 140 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vanzare teren intravilan Santau jud. Satu Mare
1
1

De vanzare teren intravilan Santau jud. Satu Mare

ANUNȚ De vânzare teren intravilan în localitatea SANTĂU, str. Horea nr. 259, judetul Satu Mare, în suprafață de 2041 mp cu front la stradă de 15 m. Terenul este întabulat pe numele proprietarului.

Santau, Satu Mare

Apartament 3 camere cu 2 băi și curte proprie în interiorul Complexului Rezidential Alecu Russo
6
3

Vand apartament 3 camere cu 2 băi izolat + curte proprie trecută în CF în interiorul curtii Complexului Alecu Russo . Apartamentul este Ideal pentru rezidential , birouri , salon cosmetica , cabinete.etc.. Apartamentul se predă igienizat, finisat cu gresie , faianta , incalzire in pardoseala , mobilat ...

1409 EUR/m2 | 99 m2

Carpati%252525252525252525252b2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare Micro 15 mobilat și utilat
4

Apartament de vânzare Micro 15 mobilat și utilat

Apartament Micro 15 ,etaj 4 ,in apropierea spitalului,scolii,creșei ,pieței geamuri termopan acoperiș microcentrala izolat exterior mobilat utilități (cuptor electric,frigider incorporat,aragaz) Preț negociabil

1085 EUR/m2 | 47 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Casă de vânzare !
3
1

Casă de vânzare !

Vând această gospodărie cu două case într-o curte foarte mare, sură, cotețe, etc, și ogradă mare în spate . Această locație este in Homorudu De Sus . Număr de telefon Am și teren în spate . Pe lângă acel teren, avem multe alte terenuri de vânzare !!!

38000 EUR/m2 | 1 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere de vanzare , etaj 6 din 10 in Centru langa Profi
13

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , semidecomandat , in Centru langa Profi , pe strada Decebal , la etajul 6 din 10 , avand o suprafata utila de 85 metri patrati . Comparimentare : Hol Bucatarie Baie 4 camere separate Apartamentul are ca dotari : centrala termica , partial geamuri ...

1412 EUR/m2 | 85 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Casă de vânzare in Szamosangyalos (Ungaria)
10
14

Casă de vânzare in Szamosangyalos (Ungaria)

Vând casă cu gradină (3.500 mp) in apropierea graniței Petea Csengersima. Construit in 2010 cu încălzire centrală cu gaz. Pe o suprafață de 140 mp se găsesc 4 camere, bucătărie, doua băi, WC separat, antreu, cămară si doua terase acoperite. In curte se pot parca 4 automobile. Pomii de fructe au 7 ...

938 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren in Bercu Roșu, Satu Mare
2
8

Teren in Bercu Roșu, Satu Mare

Vând teren la limita intravilanului pe Str. Maria, 4.400 mp. in apropierea cimitirului nou in Bercu Roșu, 16,5 x 272 m. Un singur proprietar cu toate documente in ordine. Contact per e-mail () sau per telefon:

4,400 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren extravilan 2

Teren extravilan

Teren extravilan .intrare în Apă jud. Satu Mare național E58. Suprafata 57ARII . Prețul este 700 E / ARIA

57 m2

Apa, Satu Mare

Vând casă 3 camere zona Lidl 14 Mai
10
6

Vând casă 3 camere zona Lidl 14 Mai

Vând casă masivă cu etaj din cărămidă cu fundație din piatră de munte 3 camere la 200 metri de magazinul Lidl(14 Mai) pe o stradă adiacentă,izolată la exterior,acoperiș nou,geamuri și uși termopan,faianță,gresie.Parter cameră de zi,bucătărie,baie,spălătorie sub casă scării,la etaj 2 dormitoare din care ...

866 EUR/m2 | 173 m2

14+Mai, Satu Mare, Satu Mare

Ultracentral  la Halmeu  Casa de vanzare  pe colt de intre  strada principala si uzineiprincipala
6
1

Ultracentral la Halmeu Casa de vanzare pe colt de intre strada principala si uzineiprincipala

Vind casa cu teren si. Anexa in centrul Halmeului locul si Pozitie patrata pe colt de strada intre strada Principala si str Uzinei da possibilit si de a construi ore tip de cladire privata sau Comerciala

Halmeu, Satu Mare

Apartament central, 4 camere
5
1

Apartament central, 4 camere

Vindem un apartament comod și funcțional, 114 mp construiți, concepție modernă, finisat, în centrul orașului, pe o străduță liniștită, aproape de Casa Meșteșugarilor. 3 dormitoare(una din ele la galerie), living+dining+bucătărie open space de dimensiuni mari, 3 balcoane, o baie cu duș walk in+o baie ...

1053 EUR/m2 | 114 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vânzare plan parter
7
12

Casa de vânzare plan parter

De vânzare casă plan parter în stil mediteranean în suprafață de 115mp, compusă din: * 3 dormitoare * 1 dressing * 1 baie * 1 bucătărie * 1 terasă Casa este izolată pe exterior cu polistiren de 10cm și trasă în silicat cauciucat, cu burlane și jgheaburi. Pe interior sunt efectuate instalațiile de electricitate, ...

652 EUR/m2 | 115 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand teren agricol extravilan situat in Tiream, jud. SM; 6350mp si 8400 mp
2
3

Vand teren agricol extravilan situat in Tiream, jud. SM; 6350mp. zona cu potential agricol si aproape de sat, drum de acces bun. 1.2 E mp.- coordonate aprox : 47 36'47.6"N 22 29'30.5"E Vand teren agricol extravilan situat in Tiream, jud. SM;8400mp. zona cu potential agricol si aproape de sat, drum ...

1 m2

Tiream, Satu Mare

Două case de vânzare
2
8

Două case de vânzare

Două case de vânzare în sat Păulian (comuna Doba, Jud. Satu Mare) 1. Situată la șoseaua E671, Nr. 44., 3 camere, plus anexă nefinisată cuprinzând 2 camere cu bucatarie (100 mp) și anexe gospodărești, grădină cu pomi fructiferi și vie (aprox. 39 de ari). Preț (35.000 EUR negociabil) 2. Situata pe ...

350 EUR/m2 | 100 m2

Paulian, Satu Mare

Casa de vanzare pe un singur nivel
10
2

Casa de vanzare pe un singur nivel

De vanzare o casa complet renovata intr-o zona linistita pe strada Petru Major ,la nici 5min de P-ta Mica. Casa este compusa din :2 camere, un living generos ,o bucatarie, o baie , camara de alimente si o terasa de 20 mp. Casa are 85 mp , iar curtea este de vreo 1 ar .Imobilul este intr-o stare noua, ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 , 78.900 euro neg.
9

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , pe Strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare ok , avand o suprafata utila de 84 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 bai 2 balcoane 3 camere Imobilul are ca ...

939 EUR/m2 | 84 m2

Carpati+2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Str. Ganea , Carpati 2 , et. 4 62.800 euro neg.
10

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 4 din 4 cu acoperis in strare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ...

1047 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 3 camere Satu Mare
10

Vand apartament 3 camere Satu Mare

Cauti un apartament mare, luminos si gata de mutat? Atunci pregateste-te sa te indragostesti de aceasta locuinta de 78mp utili, situat la etaj.1, intr-o zona unde ai TOT ce ai nevoie la doi pasi. - 3 camere semidecomandate - construit solid, din BCA - apartament uscat, cald, luminos - centrala proprie ...

1372 EUR/m2 | 78 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , parter , 22.500 euro neg.
9
1

Va oferim spre vanzare garsoniera pe Ostrovului in Cartierul Soarelui , la parterul unui bloc cu 4 etaje , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : O camera Bucatarie separata Baie Imobilul are ca dotari : usa metalica , geamuri termopan , centrala termica ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea