Imobiliare Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Terasă Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Casa de vanzare cu 2 camere , langa Liceul Economic , 110.000 euro neg
12
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa cu 2 camere , din caramida vizavi de Liceul Economic . Casa este compusa astfel : are hol , bucatarie , baie si 2 camere separate . Incalzirea se face cu convector pe gaz dar are si sobe de teracota . Are geamuri termopan , gresie-faianta , parchet ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren intravilan 3,6 ha odoreu iesire
5

teren intravilan 3,6 ha odoreu iesire

Teren intravilan 850 euro ar de vânzare în zona Odoreu, cu o suprafață generoasă de 36.200 mp, ideal pentru investiții pe termen mediu și lung. Proprietatea beneficiază de o poziționare strategică, într-o zonă aflată în plină dezvoltare, cu acces facil și potențial ridicat de valorificare. Un avantaj ...

4 m2

Satu Mare, Satu Mare

 Închirieri apartamente
4

Închirieri apartamente

Închiriez apartament cu doua camere etajul 3 în Satu-Mare str Dariu Pop zona Cloșca. Prețul de închiriere este de 280 Euro.Nu se acceptă animale de companie.

38 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa centru Lumina, P+M, cinci camere
6

Casa centru Lumina, P+M, cinci camere

Vând casă în Lumina, cu cinci camere, parter , dormitor bucătărie închisă, living, baie, scara interioara, plus doua camere la mansardă, baie, balcon! Casa este la gri, se predă la cheie cu finisaje de lux, calorifere centrală, pompa de căldură, gresie parchet laminat, se poate personaliza, Casa este ...

920 EUR/m2 | 125 m2

Lucaceni, Satu Mare

Vand casa in moftinu mic
8
1

Vand casa in moftinu mic

Vand casa cu teren de 23 de arii ,3 camere living bucatarie baie camara terasa si anexe

375 EUR/m2 | 120 m2

Moftinu Mic, Satu Mare

Apartament cu 3 camere, decomandat, 80 mp, zona Cloșca
11
1

Apartament cu 3 camere, decomandat, 80 mp, zona Cloșca

Blitz oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Cloșca, cu o suprafață generoasă de 80 mp și o compartimentare decomandată. Fiecare colț al apartamentului a fost renovat complet, cu atenție la detalii și materiale de calitate, astfel încât să te bucuri de un ambient modern și primitor ...

1119 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casă locuibilă, cu vie și livadă
5
12

Casă locuibilă, cu vie și livadă

Vând casă în Viile Satu Mare, locuibilă, mobilată, utilată, teren 22 ari, circa 400 butuci viță de vie, 100 de pomi pe rod, toate sculele și uneltele necesare pentru exploatare, cu utilități, apă, canal, curent, cablu tv , internet, camere video.

875 EUR/m2 | 80 m2

Viile Satu Mare, Satu Mare

Spațiu de inchiriat
1

Spațiu de inchiriat

Avem două spații de închiriat: - unu de 60 mp - și una de 140 mp Fiecare spațiu are ceasul lui de curent . Sunt libere , se poate închiria și de azi. Spațiile le găsiți la firma Bentoflux , pe strada Fabricii,nr.64. Detalii la telefon sau la firmă.

60 m2

Satu Mare, Satu Mare

Închiriere spațiu comercial central
2
2

Închiriere spațiu comercial central

Închiriere spațiu comercial central, str Iuliu Maniu nr 1, parter, suprafata 100 mp, pret 950 e luna

100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând garsoniera, Ostrovului 3

Vând garsoniera, Ostrovului

Vând garsoniera, str. Ostrovului, et 4 4, bloc 2A. Necesita renovare.