Hartă Listă
Filtre active: Satu Mare Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand casa 7 camere cu teren
4

Vand casa 7 camere cu teren

Casa 7 camere(peste 220 mp.suprafata construita),anexe,teren-3500 mp situat ultracentral in Comuna Batarci-str.Principala.Apa si canalizare.Se preteaza ptr.locuinta dar si activitati economice.

500 EUR/m2 | 220 m2

Batarci, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Teren intravilan de vanzare   3000 mp, Botiz, str. Sirul Mare, la doar 7 km de centrul Satu Mare
10
3

Teren intravilan de vanzare 3000 mp, Botiz, str. Sirul Mare, la doar 7 km de centrul Satu Mare

Vă oferim spre vânzare un teren intravilan în suprafață de 3000 mp, situat în localitatea Botiz, pe strada Șirul Mare, la aproximativ 7 km de centrul municipiului Satu Mare și la doar 4 km de centura orașului. Proprietatea beneficiază de un front stradal generos de 25 metri liniari și o adâncime de ...

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand casa Satu Mare str spicului,3 cam placa de beton
10
5

vand casa Satu Mare str spicului,3 cam placa de beton

vand casa 3 cam bucatarie hol mare din hol se intra in camere, baie si bucatarie ,actele sant in regula ,este placa de beton tavanu ,se poate mansarda .

750 EUR/m2 | 100 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere , Et.2 , Lucian Blaga , Satu Mare
4
3

Apartament 2 camere , Et.2 , Lucian Blaga , Satu Mare

Vând apartament 2 camere , 52 mp , Et.2 , decomandat , 2 balcoane , beci . . în Satu Mare , Lucian Blaga ( colț cu Ambudului ) Carpati 2. Bucataria este mobilată , balcoanele sunt inchise cu jaluzele , aer conditionat , centrala termică.

1404 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren in Satmarel
10
3

Teren in Satmarel

De vanzare Teren în Sătmărel 2,2 hectare preț 14500 euro pe hectar

2 m2

Satu Mare, Satu Mare

Teren intravilan 30 arii pe str Dara nr 203

Teren intravilan 30 arii pe str Dara nr 203

Teren intravilan 30 arii pe str Dara ,cu 2 casute ,,pomi fructiferi , vita de vie,2 puturi forate .Frontul este de 15 m.Terenul se afla dupa statia de epurare a apei .4000 eur aria

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare, 52.59 mp, in Municipiul Carei
17

Blitz va ofera spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere aflat in cartierul Mihai Viteazu I, un cartier de maxim interes, si un cartier bine cotat in orasul Carei Desfasurata pe o suprafata de 52,59 mp proprietatea dispune de un dormitor larg, un living, o bucatarie la care avem atasat un spait, ...

932 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand casa ultracentrala
10
8

Vand casa ultracentrala

Vind casa cu etaj ultracentrala 3 camere,2 bai,terasa,cu suprafața 130 m.p..Garaj 24 m.p.Teren în suprafață de 363 m.p.cu front de 11 m la 2 străzi.

1346 EUR/m2 | 130 m2

Satu Mare, Satu Mare

casa de vanzare

casa de vanzare

casa de vanzare in Valea Hranei, cu 12 arii de teren , intr - o zona linistita.

431 EUR/m2 | 65 m2

Tiream, Satu Mare

Chirie apartament
10
1

Chirie apartament

Dau în chirie apartament cu 3 camere semidecomandat, mobilat în 14 Mai, Aleea Gladiolei .Recent renovat.Zon liniștită.Prețul este negociabil.Mai multe detalii pe numărul de telefon .

48 m2

14+Mai, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , 14 MAI , Aleea Begoniei , et. 4 , 36.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe Aleea Begoniei in 14 MAI , la etajul 4 din 4 , avand o suprafata utila de 37 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Balcon Imobilul are ca dotari : geamuri termopan si centrala termica . Acoperisul ...

997 EUR/m2 | 37 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, etaj 3, 46.37 mp, zona 14 Mai
14

Apartament 3 camere, etaj 3, 46.37 mp, zona 14 Mai

Blitz va propune un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3, în zona 14 Mai, cu o suprafață utilă de 46,37 mp. Locuința se află într-un bloc construit din beton, oferind durabilitate și siguranță. Imobilul dispune de izolație exterioară, geamuri termopan și balcon închis cu tâmplărie termopan, contribuind ...

1035 EUR/m2 | 46 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera zona buna Parc UFO, Unicarm M17
3

Garsoniera zona buna Parc UFO, Unicarm M17

Garsoniera zona buna Garsoniera mobilata si utilata Micro 17 langa piata foarte linistita si parc UFO. Mobila camera Mobila bucatarie Geam termopan Usa de fier Masina de spalat Convertor gaz Et 4 din 4 19 m2 ( cheltuieli f mici la utilitati ) Chirie 800 ron plus garantie . NU RASPUND LA SMS-URI DOAR ...

19 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere etaj 1,Carpati 1
2
2

Apartament 3 camere etaj 1,Carpati 1

Apartament 3 camere decomandat in Carpati 1 etaj 1 In vecinatate: - [ ] Scoala Octavian Goga - [ ] Gradinita nr 11 - [ ] Magazine alimentare - [ ] Restaurant Tei - [ ] Kaufland si Lidl in curand Apartamentul este situat la etajul 1 are 52 mp si este format din 3 camere, bucatarie,baie si balcon. Se ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Carpati%2b1, Satu Mare, Satu Mare

teren ideal pentru investiții în SATU MARE zona Lucian Blaga
4

de vânzare 3 ha. teren pentru investiții în Satu Mare str.Eugen Seleș cu intrare de pe Lucian Blaga la 350 de metri ,utilități la aproximativ 80 de metri de parcelă preț 2500 de euro aria negociabil mai multe informații la telefon

30 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând teren agricol. 2400 mp. 1

Vând teren agricol. 2400 mp.

Vând 2400 mp teren agricol situat în zona fabricii de bere lângă calea ferată. Mai exact lângă canton. Pe colțul străzii. Proprietate privată. Aștept oferte cu preț real. Accept și unele schimburi.

2,400 m2

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vânzare  str Kaffka Margit
10
4

Casa de vânzare str Kaffka Margit

Casa are 3 dormitoare unu cu balcon 2 bai living bu catarie cămară terasa garaj încălzire în pardosea airbag conditionat casa mobilata are apa canal curent gaz rds

1321 EUR/m2 | 140 m2

Satu Mare, Satu Mare

teren intravilan Ardud
1

teren intravilan Ardud

teren intravilan Ardud capătul străzii Nicolae Bălcescu zona liniștită îngrădit 7200 mp front 102 m 10 euro mp

Satu Mare, Satu Mare

Casa de vanzare , Centru Nou , pe un nivel , 210.000 euro neg.
15
2

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare casa din caramida , cu 2 camere , pe un nivel , in Centru Nou in zona Liceului Mihai Eminescu . Casa are 150 mp utili si este alcatuita din : 2 holuri , bucatarie , debara si 2 camere . Incalzirea se face cu centrala pe gaz dar are si sobe de teracota ...

1400 EUR/m2 | 150 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând apartament 2 camere
4

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere semidecomandat, 50mp utili, balcon închis + loja, etajul 1, bloc izolat, mobilat, utilat. Calea Traian, preț 80.000 Euro. Telefon

1600 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand casa zona Titulescu
8

Vand casa zona Titulescu

Casa de vinzare zona Titulescu , str Sighisoara 2A.Casa cu doua camera, baie, bucătărie, anexa(bucătărie de vara),beci sub casa.Necesita renovare. Teren 213mp. Are întrare cu mașina. Toate utilitățile racordata.

1172 EUR/m2 | 58 m2

Lunca Sighet, Satu Mare, Satu Mare

Spatiu comercial Ultracentral
3

Spatiu comercial Ultracentral

De inchiriat spatiu comercial ,ultracentral. Piata 25 Octombrie nr 19.Cu vad comercial exceptional. Suprafata utila 90mp. Apa,gaz curent trifazic. Baie. 2 Aer conditionat, centrala termica pe gaz. Pret 700 eur mp negociabil in funcție de timpul contractului.

90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea